Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 510
Maрия, а ти имаш ли си вече гостенче?
Виж целия пост
# 511
Oo, да, имам си гостенче още от миналата седмица. Ще остане до към 17-18 февруари в ямбол.  Hug
Виж целия пост
# 512
Абет, нали като бяхме в ресторанта в Младост говорихме по тел. с Мери. Само не си спомням, но сигурно е било по тел. на Госпожата. Май Фиско дойде по-късно, след разговора.  newsm78
Мери живее в нов комплекс и предполагам, че имат проблем с Интернета. Иначе, все се обаждаше жената.
Мама Тин, браво на момата, все така да става в заведенията.
Мария, завиждам ти за гостенчето.
Аз с Ани почти не се виждам. Прибира се много късно, просто няма ден да си дойде след работа у дома. Колкото и късно да е, все си намира с кого да се види и идва най-рано в 23.00.
Аз съответно вече съм полузаспала и едвам се виждаме за малко/колкото да ме наругае за нещо си, минало през 2002 год/. През деня най-много 1 път да си вдигне тел. като я търся просто да и чуя гласа. Днес даже си е забравила тел. в къщи. С гаджето уж щеше да се види, но той ми звъни, че я изпуснал от работа.
Колко зависими станахме от комуникациите, поне аз.
намрънках се на воля, моля да бъда извинена.
Виж целия пост
# 513
mama Tin,страхотно се справя девойката ви!  bouquet

И моето момиче е много доволно от резултатите си ,още седмица и ще приключват,но Петя е решила да опита и 3то ниво информатика!

А къде ще бъдат вашите пораснали деца ,за ,,Свети Валентин" Heart Eyes
Ние утре отпрашваме за Шумен! Party
Виж целия пост
# 514
Aisha, права си мила , мисля , че госпожата говори с Мери . Аз и нямам телефона
mama Tin , страхотно е твоето момиче  Peace
maria.4 , ей в къщи си е детенцето - абе радост си е , па макар и за няколко дни. Hug
Aisha, Ани е много оправна , нека си походи сега. Може само нещо витамини да взима , че не спира това дете. Flutter
stefani6, ма много страшни тез моми - стюардески /  свекървище , кво да правиш  Laughing / .
И синковеца ,като си беше тука , се влюбил в едно хубаво девойче и сега
охче и пъшка още повече  Sad   Май ще и организираме екскурзия до Холандия   Heart Eyes
Ванче , браво на Петя , успех и по-нататък   bouquet
Днес синковеца си подал документи за безплатен курс по холандски , но трябвало да го одобрят  Praynig
Много му е важно , за да може на есен да започне работа в университета  Peace
Виж целия пост
# 515
Милички , имам координати на адашчето , утре рано - рано , ще я преслушам ! Wink Дано всичко да е наред около нея , че и аз я мисля - напоследък хич я няма ! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 516
Само да ви кажа , че си смених ника - от Фиско  , станах Merlo    Laughing
Малко разнообразие , пък и с толкова обещания за вино  Heart Eyes
Виж целия пост
# 517
Само да ви кажа , че си смених ника - от Фиско  , станах Merlo    Laughing
Малко разнообразие , пък и с толкова обещания за вино  Heart Eyes

Явно , Трифон зарезан ще се празнува в неделя - мноооого тематично ! Wink Hug
Виж целия пост
# 518
" Явно , Трифон зарезан ще се празнува в неделя - мноооого тематично ! "

Мила госпожо , това не е много за хвалене  Confused
Хората празнуват любов и още нещо  Crazy , ама това е за младите  Heart Eyes
на мене винце ми е в главата  , е и мечти , мечти  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 519
Е да в неделя са 3ри празника!
Освен влюбени ,зарязани е и Заговезни -  ден за прошка!
Виж целия пост
# 520
Е да в неделя са 3ри празника!
Освен влюбени ,зарязани е и Заговезни -  ден за прошка!

Ванюшка ,  Hug взе ми думите от устата ! Мерло , то с виното се почва ! Wink С Мерло , Мавруд - кой каквото има под ръка ! Wink
Виж целия пост
# 521

Душата ми израстна в тези дни.
Духът ми е свободен като птица.
По-малко вече старото боли,
а новото ме учи да обичам.

      Усещам аромата на света
      и нежната любов, която иде
      да ме избави и да ме спаси,
      у мене да извае вечен смисъл.

            С надежда за живот и след смъртта,
            с победата Си над греха извечен
            при мен дойде и ме докосна ТОЙ -
            Безгрешният със прошка ме облече.
 
Автор Румяна Спасова Попова-Бакърджиева

   Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 522
Ех , Мерло както винаги на точното място с точните думи!  bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 523
Много весело било тук нощес, изпуснала съм.
Ани си дойде след като писах снощи и съответно бях изхвърлена от комп.
Мерло, за витамините - всеки месец и купувам Витарал/само тях иска/ и ги пие когато се сети, но сигурно по 2-3 табл. Та 60 бр. заминават за 2 седмици. Иначе си хапва детето, но от раждането си е на някакъв безвъглехидратен режим. Маа само месо, зеленчуци, малко плод и така.
Ваня, нека учи и следващите нива на курса Петя, щом това я привлича.
Не знам плановете за 14.02 - нито на Ани, нито на скъпия.
Виж целия пост
# 524
Минавам само да кажа: Здрастииии  Hug Слънчево ми е настроението, безпричинно и се надявам , че не съм мръднала ( леко У лЕво, посока психиатрия)  hahaha Сигурно е заради подаръка от Февруарчо днес-топъл слънчев ден, та идвам да ви гушна и да ви дам малко от моята топлинка и настроение  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия