Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 540
Аз идвам с пресен репортаж от германско. Днес при тях празнуват някакъв празник подобен на нашето Сирни заговезни и в четвъртък им почват постите. Та хората си правят карнавал в този Ден на розата. За зяпачите хвърлят букети и всякакви шоколадови бонбони. Детето предвидливо си било взело две големи найлонови торби и с гордост си показваше шоколадите, бонбоните и букетите. Та хората викали към тези които са по платформите или Букет или Шоколад. Ако ти дадат букет те целуват по двете бузи, Станислава беше щастлива че са я нацелували безброй красиви мъже Simple Smile
Та ето малко снимки

 

   

   

На третата снимка със зелената шапка е моето леприконче.
Виж целия пост
# 541
Тини ,аз я видях във фейсбука ,много е готин костюмът й! Hug
Умеят да се веселят хората!

Моето птиченце се прибра тази сутрин от Шуменско! Flutter
Виж целия пост
# 542
Мама Тин, добре се веселят хората.
Абет, няма ли възможност да мине задочно Ангел,  точно тази работа не си струва да се изпуска.
Едно време балансирах с 10 и 11 кл. в училище и чартърни полети + много болнични от Правителствена болница, + бележки от майка ми. Завърших си навреме. После тати ме приземи набързо, но ....Сега е трудно за всякаква работа, няма как ученето да е на първо място.
Флаш, нека си има самочувствие младежа. Така ще е по-уверен в себе си и ще минава по-лесно през проблемите на живота. Сега е време за гаджета. Като няма дом - ще живее при нея.
Ваня, вие сигурно сте щастливи...
Виж целия пост
# 543
Голяма сладурана е твоето леприконче, Тин  Grinning Ееех, умеят да се забавляват хората!
Абет, наистина много съблазнителна работа..и е чудесно, че са го харесали. Наистина задочното не става ли като вариант?
Флаш, не подценявай чара на детето си  Wink Не му е рано за влюбване, рано е само за семейство  Grinning
Виж целия пост
# 544
Здравейте, милички.
Мама Тин, много е хубаво леприкончето. Нека е там и се весели, празниците им са чудесни.

Не може задочно, момичета. Няма такъв вариант в УНСС. Говорим го от вчера. Единствената възможност е да прекъсне. Сега е увесил нос, защото хем го е страх, хем го е яд  Joy. Имаше такъв виц. Има още два дни да го мислим  Peace
Виж целия пост
# 545
abet,в никакъв случай да не прекъсва,много ще съжалява после,защото повече няма да се върне,знам го от личен опит с мъжа ми.Той така прекъсна уж за малко,да изкара пари и си остана във втори курс.Мама Тин,страхотно момиче,сладурана голяма!Този празник не е ли Фашинг,аз нали съм учила в Немската гимназия,по това време на годината правехме такъв карнавал,Фашинг се казва,голям купон беше!
Виж целия пост
# 546
Мама Тин, страхотно е момичето! Голям купон наистина лъха от снимките!  Party
Абет, да не прекъсва, ще спечели пари, както е казала Стефани6, но с ученето нещата ще се усложнят!  Thinking
Виж целия пост
# 547
Ангел може да работе тази работа и след две години,защо сега трябва да си проваля учението?Тогава вече и с образование нещата с кариерата ще стоят по друг начин и на него ще се гледа с друго око.
Виж целия пост
# 548
 Hug
Много ви обичам, да знаете.

Няма да прекъсва, никой не е съгласен с този вариант. А това с прекъсване за малко, както е описала Стеф ми е ясно. Самият той иска да си учи  Peace
Ще си намери нещо друго. Сега в петък пак го викат на друго място, но затова ще ви разкажа тогава  Peace Да видим  Laughing

Точно, Стеф, аз същото казах, че може пак да се кандидатира след университета. Нито ще погрознее, нито езика ще забрави  Laughing
Виж целия пост
# 549
 Hug
Виж целия пост
# 550
Ами Стефи като питах за името на празника, набързичко ме отрязаха с "Ами карнавал се казва мамо, сега нямам време, довечера ще ти пиша повече ooooh!" Така че ще чакам Laughing
Абет, порави са момичетата, я да си учи, тя работата и езика няма да му избягат, ако е упорит ще си намери работа която да му позволи да съвместява ученето с нея.
Виж целия пост
# 551
mama Tin , страхотна сладурана ! Да ти е жива и здрава   bouquet

abet, ма умен и красив , ей / я да си похвалим и момчетата  Wink /
Ще намери нещо което го устройва Peace
Виж целия пост
# 552
Мама Тин ,  Hug голяма сладурана си имаш ! Peace
Абет,  Heart Eyes правилно е решението - вече говорихме , ама нали съм даскалица Пена , пак да си кажа! Wink
Момичета ,  Hug нямам търпение да се видим в четвъртък ! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 553
То и утре е ден и пак може да се доразберем, но все пак- значи 18-18.30 да се видим ,а ? Да имаме време да се надприказваме  Wink. Пък и снимки трябва да правим. Мале  ooooh! ние други снимки освен около маса няма ли да правим  Joy
Да дойде пролет ще ходим на планинска разходка и ще снимаме само там. После, като седнем пак някъде на почерпка- никакви снимки  Naughty

 Joy Joy Joy

Мерло, мила ама хубави са ни момците   bowuu Са нема да се излагаме с тия убавици в темата.
Виж целия пост
# 554
Хайде,време не остана! Grinning lalalala
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия