Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 525
В къщи си е детето, ама не ме питайте кога съм й видяла очичките... Ей сега пак излезе...
Обеща ми утре до обед (смятайте, че ще спи до 11) да е вкъщи. Даже си поръча палачинки... Да видим  Peace
Ще празнува с приятеля си в заведение утре вечер и после .. същата вечер, т.е. сутрин заминават за един ден до София, че младежът е на изпит  ooooh! Господ да ги пази! Praynig
Виж целия пост
# 526
Мария, явно момичетата са така. Да обърнат внимание на всеки, а домашните - когато не са ангажирани с друго.
Днес близо 1.5 час бях с Ани в салона - миене, ампула, балзам/това на масажен стол/ после подстригване, кристали, спрей за обем, сешоар с четка. Направо съм с нова глава и много се харесвам. Има напредък в уменията и. Но след работа - първо кафе с приятелка, после при приятел в квартала с гаджето, после с метрото и ще спи при скъпия си. Утре като се наспи - на гости на маникюристката за да извади тарантулата от аквариума за да го почистят. Собственичката се страхува да я пипа, Ани - не.  Mr. Green Следобяд може би ще дойде да мине Пламен с машинката и подозирам, че пак ще ми избяга.
Виж целия пост
# 527
Е моето птиченце вече отлетя при милото! Mr. Green
В понеделник преди обяд ще си дойде! Hug
Нека са щастливи ,луди ,млади! Flutter

А между другото племиника ми вече седмица е в Лондон и от понеделник му започват лекциите!
Виж целия пост
# 528
Да, големи са вече, започва отделянето. Трябва и ние за свикваме.
Виж целия пост
# 529
Моят още миналата година се отдели.
Днес мина, така между другото хапна доволно, напълни багажника и изчезна.
Такъв е живота. Ще се радвам по- дълго да мога да помагам.
Виж целия пост
# 530
Честит празник на всички - кой каквото празнува днес   bouquet
Моля за прошка, ако съм засегнала някого с нещо.
Аз - всичко на всички прощавам, и в живота и в интернета.
Наздраве и от мене!
Виж целия пост
# 531
Честит празник и от мен. който каквото празнува   bouquet
И аз моля да ми простите, ако волно или неволно съм обидила някой  Praynig

Наздраве  cheers
Виж целия пост
# 532
Честит празник на всички !  bouquet Прекрасен ден - три в едно - неочаквано добра комбинация ! Party В деня на любовта и виното , да си простим прегрешенията с любов !
Ако съм обидила някого , моля за прошка ! Желая ви прекрасен ден , изпълнен с много положителни емоции! Heart Eyes

П.С. Говорих с Адашчето - с нас е в четвъртък ! Peace
Бени , дрънни утре едно телефонче , че да ме ориентираш по- добре ! Praynig
Виж целия пост
# 533
Честит празник и от мен   bouquet
Простете ако с нещо съм наранила някой !

Наздраве cheers

Виж целия пост
# 534
Честит троен, не четворен празник! Простете, ако неволно съм обидила някого  Hug
Изредихме всички празници у нас, влюбени сме, пияни сме и сме простени  Laughing
Гушки на всички!  Hug
Виж целия пост
# 535
Простете и мен  Hug
И хубав празник!  bouquet
Виж целия пост
# 536
Честит празник и от мен! 
 Two Hearts
Аз също моля за прошка и да знаете, че на всички съм простила вече  Party
Виж целия пост
# 537
abet, стискам палци на Ангел  fingerscrossed Успех  Peace
Виж целия пост
# 538
Благодаря, мила, и на теб.
Интервюто е свършило. Сега се чухме. Много са го харесали. Казали са, че точно това търсят, но за съжаление условията, които му предлагат не ни устройват. В смисъл, че няма как да съвмести и ученето и работата. Искат да подпише двугодишен договор, но за редовно учене и дума не може да става. Не можахме да говорим моного, довечера ще има повече време.
Все пак аз много се радвам, защото той няма нужната увереност и самочувствие. По този начин все пак малко от малко си вирва нослето. Все пак видя, че може да се справя. А вчера ми скъса нервите с тоя увиснал нос и потъналите гемии  ooooh!
Като знам вашите синета колко са оправни и колко уверени, ми иде да го нашамаря моя  Crossing Arms И той се справя, но с цената на много нерви и вечно съмнение в себе си  Peace
Както и да е, благодаря ви още веднъж за подкрепата.
Да са ни живи и здрави  Hug

Чакам с нетърпение четвъртъка  Hug
Виж целия пост
# 539
Честити празници със закъснение!  bouquet
Да сте обичани и да обичате!  bouquet
Абет, права си да се радваш, доза самочувствие е полезна. Дано скоро успее да намери някаква работа, трудно е, хем редовно а и тази безработица...
Аз едно време работех докато учех редовно/че и дете гледахме/ и бях намерила идеалната за момента работа, на смени по 12 часа, дневна, нощна, 2 дена почивам. Така не пропусках училище...ама заспивах с обувките на леглото като се прибера. Laughing

Моя син пък има самочувствие в излишък. И после се чуди откъде му е дошло...  ooooh! Сега е влюбен, има ново гадже и дори ми каза, че точно сега не му се прибирало във Варна. Това не съм го чувала от 2 години насам:-))) п.п. дом още си няма, и пари няма кой знае колко ама за любов време намира...видях снимка, хубаво девойче, с какво го е излъгал, не знам  Joy

Поздрави и хубава седмица!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия