Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 570
Фиско, Абет, Ели, много хубави дечица имате! Да са ви живи и здрави и само радост и усмивки да ви носят!
Виж целия пост
# 571
vikuna ,няма страшно ще се справиш ,а и палци ще стискаме разбира се! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

newsm81Имам шестица момичета  newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 572
Браво, Викуна, браво!!! Hug
Виж целия пост
# 573
Браво, Викуна   bouquet
Все така да си.  Peace
Виж целия пост
# 574
 Страшна си, Викуна-браво!  newsm10
Виж целия пост
# 575
Викуна,ти си отличничка!А си и отказала цигаритееее,направо си супер! Simple Smile Много готини младежи,бре!
Виж целия пост
# 576
Готини де, готини. Я веднага и Ицо да турнеш  Wink
Аз не съм го виждала от миналата година. На снимка де  Laughing
Виж целия пост
# 577
Викуна,ти си отличничка!А си и отказала цигаритееее,направо си супер! Simple Smile
Мдааа  Winkчакам да станат кръгло 1000 евро и ще почерпя  Joy
Виж целия пост
# 578
Викуна, поздрави от мене. Ти си нашата гордост - отличничка, непушачка. Все така да си вземаш изпитите и да не ти се допушва.
Много са хубави децата.
Елица, ще се оправи момчето и ще заглади косъма. Нали трудното мина. И дъщерята и снахичката са много хубави.
Абет, нали знаеш, че Ангел съм си го харесала преди 2 год. Да може да се запознаят, нали света е малък.
Снимки няма как да пусна, защото нямам.
Ани сте я виждали, Пламен се снима само за лична карта.
Нали утре ще се видим наживо
 тя не дава да я показвам.
Виж целия пост
# 579
Да, Аси.  Hug
Преди час запазих масата. Резервацията е за 18 часа на името на Албена. Ще сме на 2-ри етаж.

Хубава вечер, прекрасни приятелки   bouquet
Виж целия пост
# 580
Благодаря, Айша  Hug
Иска ми парола албума. Дай да видим хубавицата ти.  Grinning
Виж целия пост
# 581
Elica676 ,  abet  - разкошни деца   bouquet
Aisha , дай парола миличка
Ей , с нетърпение чакам утре да се видим  Hug
Виж целия пост
# 582
На мен пък не ми иска парола, обича ме компютъра и това си е - Айша, твоята девойка е голяма сладурана.
Ели, как да не я обичаш тая хубава кандидат - снахичка, капчица Peace
И изобщо, да ви кажа, толкова са ни хубави децата, щото и ний сме хубавички, пупу  Joy
Виж целия пост
# 583
 Aisha , имаш си кукличка златна   bouquet Да ти е жива и здрава Hug
Друго си е момиченцето , ей  Heart Eyes
Виж целия пост
# 584
Видях я хубавицата ти, Aisha  Grinning Освен, че е красива е и артистична  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия