Попътен вятър на порасналите ни деца - 3

  • 32 441
  • 742
# 585
Хайде,мъничко остана.
Виж целия пост
# 586
Страхотни снимки с хубави хора на тях! Викуна ,честито! Невероятна си ,с деца ,а се справяш отлично,браво на теб! С нетърпение чакам срещата довечера! Hug Ще се чуя със Стефани,но ако може някой пак да ми каже как се казва ресторантчето и къде се намира Embarassed  Стефи ,не се виждат снимките.... Ето ги и моите мъже-      http://media.snimka.bg/5603/017462088.jpg
Виж целия пост
# 587
Нези, кога смяташ да дойдеш, за да те чакам някъде около Раковски и Дондуков?

Пу- пу.......... още един красив и млад мъж се нареди  smile3501

Той и другият хич не е за изхвърляне  Wink  ама е зает  Laughing
Да са ти живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 588
Нези,страхотни сладури!!!!!
Виж целия пост
# 589
Пак да уточня- на ъгъла на ул. Искър и Бенковски е 3- та поликлиника. Тоталитарна висока сграда. До входа на поликлиниката откъм ул. Искър е входа на ресторанта, има тента отпред  Peace Резервацията е на името на Албена , етажът с масата е втори  Laughing
Виж целия пост
# 590
Извинявайте, че нахлувам в темичката ви  Embarassed. Случайно попаднах на снимките от Rosenmontag от карнавала в Кьолн. Мама Тин, има ли къде да погледна повече от тях  Praynig. По възможност такива, на които ги има децата ни. Моята дъщеря ми изпрати поне 100 снимки, но само на 2 от тях ги има. Всичко друго е с Берлускони, Обама, Ангела и подобни  Grinning.
Виж целия пост
# 591
Айша, Стефани, Незито! Страйотни деца! Да са живи и здрави всички!  Hug
Много весело изкарване довечера пожелавам и ще чакаме да споделите с нас тези хубави моменти със снимков материал де....  Grinning
Виж целия пост
# 592
Извинявайте, че нахлувам в темичката ви  Embarassed. Случайно попаднах на снимките от Rosenmontag от карнавала в Кьолн. Мама Тин, има ли къде да погледна повече от тях  Praynig. По възможност такива, на които ги има децата ни. Моята дъщеря ми изпрати поне 100 снимки, но само на 2 от тях ги има. Всичко друго е с Берлускони, Обама, Ангела и подобни  Grinning.

Таня, ми то и Станислава я има на няколко снимки само, и нашите са с Обама, Ангела и Берлускони Joy
Но знам че добре са се забавлявали девойките. Във Фейсбук Станислава е качила много снимки, може да ги има двете с Вили там.
Момичета, да ви представя Таня - нейната щерка Вили много помогна на Станислава да се адаптира по лесно в Кьолн. Таня  Hug
Виж целия пост
# 593
mama Tin, благодаря! Открих ги, но за съжаление и там са 99% с палтформите, а не с децата   Sad. Но пък видях от Хелуин  Mr. Green.
Виж целия пост
# 594
Пък някои хора сега си лафят, замезват и пийват  Wink Дано си прекарате чудесно, софийски момичета  Hug
И нали знаете, че чакаме репортажи Wink
Виж целия пост
# 595
Здравейте, момичета.
Що така никой не е писал от девойките  newsm78
Ами хайде аз да съм. Както вече няколко пъти сте чели това, ще го повторя отново. Тези срещи винаги са много приятни, никога времето не стига и лично на мен ми става малко тъжно, когато се надигнем да си ходим. Ама това е, дай Боже да има още такива  Peace
За огромно съжаление на всички ни Госпожата и Мери не успяха да са с нас. Причините са уважителни, разбира се, и ние много ги прегръщаме  Hug
Побъбрихме си доста за нашите дечица, за вашите / които ви нямаше/  също. Аз лично много се радвам, че имах шанс да ви срещна и тези на живо и тези тук в нета  Hug

Ето и две снимчици. Изпълнени с много добро настроение и усмивки  Hug


Ето и момичетата: Стефаниш, Мерло, Айша и Нези

А тук вече съм и аз в подобаващо оранжева гама  Peace Да си призная и ресторанта избрах, заради оранжевите стени  Wink Joy

Хубав ден, мили приятелки   bouquet
Виж целия пост
# 596
abet,добре ,че си признаваш за оранжевите стени! LaughingНе ,че не беше разконспирирана веднага. Wink  Срещата беше много хубава и честно казано така се бяхме разприказвали,че забравихме да се снимаме.Все пак се сетихме точно преди тръгване ,затова сме така развеселени и ухилени. Joy
Виж целия пост
# 597
Беше супер!Сладурки големи са момичетата и винаги е весело.Много ни липсваха госпожата и Мери,ама много.Сервитьорът беше голям сладур! Wink Наричаше ни госпожици  Joy
Виж целия пост
# 598
Много сте сладки  Wink - с право сервитьора ви е наричал госпойци Почерпете се момичета , днес мъжо ме спонсорира с 1000евро /виж лентичката по долу /Отивам да ги харча  Party

 
Виж целия пост
# 599
vikuna, приятно пазаруване ! Ей , такова спонсориране чакам  Heart Eyes

Мацки , винаги ми е много хубаво с вас !  Обстановката беше чудесна , а сервитьора се усети овреме Simple Smile
И на мен много ми липсваха Госпожата и Мери , но нищо - до следващия път.
Поздрав към всички от темичката ни  Hug Hug  bouquet  bouquet Такива сме  - неповторими  Peace

ОПИТ ЗА АВТОПОРТРЕТ

/МАРГАРИТА ПЕТКОВА/

Аз съм сбъркан човек, запомни го.
Съвсем наопаки и напук живея.
Купувам вместо мебели - книги.
Вятър на бяла кобила ме вее.
Не обличам вечерни рокли.
През зимата ходя без шал и шапка.
Не нося чадър и направо през локвите
с най-новите си обувки шляпам.
Не се подпирам на чуждо име.
Нямам доверие в самолетите.
Стиховете ми са с неточни рими.
И студено си пия кафето.
Не съм в крак нито с модата, нито с другите.
Със себе си, че съм в крак, е главното.
И нищо чудно, както е тръгнало -
вместо дяволите
да ме вземат ангелите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия