Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 211
  • 742
# 165
 Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

Много е хубав тук! Two Hearts Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.

И на мен ми харесва всякак.  Crazy
Зизу,  направо ги разби ония шматки от другата тема Gift
Според мен Зизке трябваше да сложиш тази, а не другата снимка в онази тема. Но това е само мое мнение.
Виж целия пост
# 166
Де ка избягахте, пуснете още някоя готина снимка на Сару  Praynig , че нощес ще сънувам кошмари от караконджулите дето ги видях в другата тема  hahaha  hahaha  hahaha
Виж целия пост
# 167
Де ка избягахте, пуснете още някоя готина снимка на Сару  Praynig , че нощес ще сънувам кошмари от караконджулите дето ги видях в другата тема  hahaha  hahaha  hahaha
Не искам да обиждам другите, но Страхов е много красив. Рзбира се много зависи от снимката.
Виж целия пост
# 168
 Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

Много е хубав тук! Two Hearts Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.

И на мен ми харесва всякак.  Crazy
Зизу,  направо ги разби ония шматки от другата тема Gift
Според мен Зизке трябваше да сложиш тази, а не другата снимка в онази тема. Но това е само мое мнение.
Нищо не може да я спре да сложи и тази  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 169
 Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

Много е хубав тук! Two Hearts Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.

И на мен ми харесва всякак.  Crazy
Зизу,  направо ги разби ония шматки от другата тема Gift
Според мен Зизке трябваше да сложиш тази, а не другата снимка в онази тема. Но това е само мое мнение.
Нищо не може да я спре да сложи и тази  Joy Joy Joy
Права си. Моля те, Зизке сложи в другата тема и нея. Praynig Praynig
Виж целия пост
# 170
Бризче,разкажи за стайлинга на аби и абла по-подробно пли-и-и-из Praynig Praynig PraynigВсе нещо ти е направило впечатление #Crazy #Crazy #Crazy

Айде да не ви троша хатъра преди празника! Да поразкажа нещо!
Относно бялото костюмче- отново, за n-ти път твърдя, че му отиваше страхотно. Няма какво да си кривя душата- при влизането му в стаята видях наистина чаровен мъж-усмихнат, стилен, добре сложен. Ако не ми беше направил впечатление, може би нямаше дори да забележа, че закопчава най-горното копче на ризата, а после и това на сакото. Лошото е, че ми стана противен, може би, защото ме изплаши страшната физиономия, която направи при вида ми- ами представете си го като на снимката на Зизу- разгневената. И толкова. Какво да кажа за костюмчето- това че е на френски моден дизайнер- не помня кой /коментираха го момичетата, които превеждаха/, мисля, че също съм го казвала, парфюма също беше много хубав- това пък коментирахме с колегите или по-точно ме подиграваха колегите щото не можех да определя какъв е, а съм дистрибутор на парфюми! Ризката- smile3503 може би противно, на всичко, което очаквате да кажа- също беше бяла. Естествено, че не зная с какъв ръкав- дълъг или къс, щото когато вече беше до мен, просто не исках да го гледам!. Когато идваха при децата с лакомствата отново беше с костюм- не същия естествено. Единия ден беше с нещо сивкаво- мръснобяло, а когато пихме чай беше с ленен костюм- пак нещо такова сивкаво, но ризката беше с някакви цветни фигурки- нещо дребничко беше, но не си спомням какво и за пръв път тогава го видях без вратовръзка.
Стига ли като за начало?
Виж целия пост
# 171
Зизу недей я пуска че ще вземат да го урочасат мила.Божеее ама аз така се вторачих в нея че забравих да чета постовете #Crazy. Зизу  Hug newsm51  love001
Виж целия пост
# 172
Бризче давай и продължението  Praynigти се. Мислиш ли че ще заспим сега след като само ни загатна малко? Оооооооо няма да се измъкнеш така лесно Naughty.
Виж целия пост
# 173
Бризче, благодаря ти, че споделяш с нас   bouquet  Hug
Виж целия пост
# 174
Бризче  newsm51 newsm51 newsm51 Ама това е само началото, нали?  smile3508  Дано не те тормозим много.
Виж целия пост
# 175
Ами мислих, докато пуша, дали за Аблата или да продължа за него. Май по-добре за него.
У тях, когато аз пристигнах беше с много бледосиня ризка с къс ръкав и някакви тъмни панталони- нито ризката, нито панталона бяха изляти по него, както вече го бях виждала. Честно казано за тези му одежди не мога да говоря много-спомена е много блед, поради простичката причина- и това съм споделяла, че все още бях настроена против него, макар да имаше затопляне при чаеното парти, но му бях бясна и заради провалената разходка из Истамбул- все си мисля, а може и да не съм права, че шофьора и преводачката, които ми бяха отпуснали се притесняваха да не закъснеят много. та като отидохме, той водеше за ръка една от моите принцески- третокласничка/майка туркиня и баща българин/ и си гукаха там нещо двамата. тя ме видя, хукна към мен и мисля съвсем нормално той също дойде. както всеки път- целуна ръка и там задължителните бля-бля..... и после двамата с детето отидоха някъде, вероятно закъдето бяха тръгнали. После, когато тръгнаха за студиото беше с дънки и не зная какво е имал под сакенцето, но беше с някво такова спортен тип сако- тъмносиньо. Като се върна си беше с дънките и бялата тениска, а после вече беше в бял панталон и бяла ама по скоро цветна ризка- някакви по-едри фигурки по ризката имаше- весели цветове. Хич не беше закопчана догоре, да не говорим, че докато дрънкахме щуротии на масата откопча още едно или две копчета.
А да и това май съм писала- носи златен синджир на вратлето-   Laughing без кръст Laughing
Виж целия пост
# 176
Бризче  newsm51 newsm51 newsm51 Ама това е само началото, нали?  smile3508  Дано не те тормозим много.

началото е- newsm09 ама аз мога да разказвам до сутринта- все пак са спомени, спомени- четири месеца живея с тях и си ги припомням, непрекъснато се сещам за какви ли не детайли, даже снощи колегата започна да свири с акордеона и аз се светнах, че точно на това играхме- макар, че мойто беше една играааааааааааа newsm78 с полукуция ми крак #Crazy правото хоро и даже го казах на колегата. Той се смля да се смее снощи- "ти пак ли си във форума"- ми вика "Абе ей на имен ден сме, спри да мислиш за оня с дупката на бузката"- той така го беше кръстил още там newsm53
Виж целия пост
# 177
А часовника на коя ръка го носи?  Joy Joy Joy Само Есмер ли си го слага на дясната  newsm78
Виж целия пост
# 178
А часовника на коя ръка го носи?  Joy Joy Joy Само Есмер ли си го слага на дясната  newsm78
не носи часовник- поне аз нито веднъж не видях такъв на ръцете му
Виж целия пост
# 179
Лека нощ и приятни сънища  smile3524. Трябва да ставам в 6.00 че част от домочадието утре пътува за Добрич  ама как е тръгнало май ще дочакам сутринта на компа. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия