Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 212
  • 742
# 150
  Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508
Виж целия пост
# 151
Снежинке, а според мен навсякъде е най-красив! smile3521, щото просто май няма по-красив newsm12
Уважавам твоето мнение въпреки, че не мисля, че на всякъде е красив. Въпрос на личен вкус. Надявам се, че не ми се сърдиш.
Виж целия пост
# 152
Бризче,разкажи за стайлинга на аби и абла по-подробно пли-и-и-из Praynig Praynig PraynigВсе нещо ти е направило впечатление #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 153
  Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

И тук.
Виж целия пост
# 154
поемам вината дълбоководно и отговорно- радвам се, че отказах- иначе немаше да се научиш на нещо тооолкова лесно smile3521
Лесно за вас ама за такава тъпа овца като мен не еееее.Боже само аз май останах ненаучена smile3518
Виж целия пост
# 155
.....Малейййй...колко е сърдит....
Виж целия пост
# 156
Някой има ли информация дали ще продължи излъчването на "Ново начало"?
Виж целия пост
# 157
поемам вината дълбоководно и отговорно- радвам се, че отказах- иначе немаше да се научиш на нещо тооолкова лесно smile3521
Лесно за вас ама за такава тъпа овца като мен не еееее.Боже само аз май останах ненаучена smile3518
Не си тъпа овца. Аз също не знам.
Виж целия пост
# 158
  Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

Много е хубав тук! Two Hearts Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак.
Виж целия пост
# 159
Бризче,разкажи за стайлинга на аби и абла по-подробно пли-и-и-из Praynig Praynig PraynigВсе нещо ти е направило впечатление #Crazy #Crazy #Crazy
чекай малко, че Зизу е в стихията се newsm44
Виж целия пост
# 160
  Ами тук....???...Уауууууууууу....  newsm08 smile3508

Много е хубав тук! Two Hearts Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак.

И на мен ми харесва всякак.  Crazy
Зизу,  направо ги разби ония шматки от другата тема Gift
Виж целия пост
# 161


Аз просто не мога да не си легна...СЕГА....Лека нощ...!!!
Гледам че мястото е празно и мисля да се възползвам...!!!
Виж целия пост
# 162
Някой има ли информация дали ще продължи излъчването на "Ново начало"?
До сега се мъчих да открия в интернет пространството /с помощта на гугъл преводача/ надежда, че ще го дават. Ама безуспешно. Искам си Мурат  smile3514 - понатежал, поостарял ама си е пак Сару
Виж целия пост
# 163


Аз просто не мога да не си легна...СЕГА....Лека нощ...!!!
Гледам че мястото е празно и мисля да се възползвам...!!!


Зизу, мила, не си лягай още  Hug той ще те изчака  Joy
Виж целия пост
# 164


Аз просто не мога да не си легна...СЕГА....Лека нощ...!!!
Гледам че мястото е празно и мисля да се възползвам...!!!

къде хукна newsm78 майкооооооооооооооооооо
ама ти тая вечер ме утрепа- беше в нета заради онези  или заради нас newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия