Анкета
Коя от екранните партньорки/изключвам главните героини/, подчертава най-добре артистичния талант на Сарухан Хюнел?/изписвам имената на героините, а не имената на актрисите/

Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.
, че нощес ще сънувам кошмари от караконджулите дето ги видях в другата тема
, че нощес ще сънувам кошмари от караконджулите дето ги видях в другата тема


Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.

Усмивката му е пленителна. Ама и аз като Бризчето го харесвам всякак. Но това е само мое лично мнение.

Все нещо ти е направило впечатление

може би противно, на всичко, което очаквате да кажа- също беше бяла. Естествено, че не зная с какъв ръкав- дълъг или къс, щото когато вече беше до мен, просто не исках да го гледам!. Когато идваха при децата с лакомствата отново беше с костюм- не същия естествено. Единия ден беше с нещо сивкаво- мръснобяло, а когато пихме чай беше с ленен костюм- пак нещо такова сивкаво, но ризката беше с някакви цветни фигурки- нещо дребничко беше, но не си спомням какво и за пръв път тогава го видях без вратовръзка.
. Зизу
ти се. Мислиш ли че ще заспим сега след като само ни загатна малко? Оооооооо няма да се измъкнеш така лесно
.
Ама това е само началото, нали?
Дано не те тормозим много.
Ама това е само началото, нали?
Дано не те тормозим много.
ама аз мога да разказвам до сутринта- все пак са спомени, спомени- четири месеца живея с тях и си ги припомням, непрекъснато се сещам за какви ли не детайли, даже снощи колегата започна да свири с акордеона и аз се светнах, че точно на това играхме- макар, че мойто беше една играааааааааааа
с полукуция ми крак
правото хоро и даже го казах на колегата. Той се смля да се смее снощи- "ти пак ли си във форума"- ми вика "Абе ей на имен ден сме, спри да мислиш за оня с дупката на бузката"- той така го беше кръстил още там
Само Есмер ли си го слага на дясната
Само Есмер ли си го слага на дясната 
. Трябва да ставам в 6.00 че част от домочадието утре пътува за Добрич ама как е тръгнало май ще дочакам сутринта на компа.
Препоръчани теми