Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 208
  • 742
# 180
Лека нощ и от мен  Hug
Имам чувството, че утре ще има какво да чета, за което отново благодаря на Бризчето   bouquet
И за да ви е сладка нощта една снимчица
Виж целия пост
# 181
Бризче newsm51  love001 за разказите.Абе аз май щях да лягам newsm78.Еееее такава компания лесно не се изоставя.
Виж целия пост
# 182
Бризче newsm51  love001 за разказите.Абе аз май щях да лягам newsm78.Еееее такава компания лесно не се изоставя.
И на мен ми е трудно да оставя компанията и най-вече Бризчето.
Виж целия пост
# 183
Лека нощ Тони и Алекс.  Hug
Бризче, а децата и колегите ти харесаха ли го?
Виж целия пост
# 184
Все така стилен обаче беше, когато идваха  при нас на гости след гостуването у тях. Да, вярно не си спомням всеки път да е бил с вратовръзка, но костюмите бяха по него и му стояха чудесно-цветовата гама- бяло до сивкаво. На прощалната вечер беше с костюм- хептен снежнобял Joy и пак с бяла ризка и сребриста вратовръзка, но не лъщящо сребро, някво такова много дискретно-сребристо. Само че аз тая вратовръзка му я свалих от врата- мисля, че и това вече съм писала- щото беше адска жегаа той в един момент разкопча най-горното- стягащото копче и аз нали  не мога да търпя някой да се чувства притеснен набързо я свалих от него и я дадох на Сергин ханъм. Размениха си там некви погледи, но повече не я сложи.
А пропуснах за обувчетата- белинки с връзки- всеки път с връзки.
Стига ли за тая вечер или искате още. май почнахте да задрямвате пред компа. Ако искате продължавам, ако не остава за друг път! newsm03
Виж целия пост
# 185
Бризче, така и така си почнала, давай още  Praynig
Виж целия пост
# 186
Не ми се сърди, но мисля, че Сарухан и жена му са си разменили погледи, защото ти си му свалила вратовръзката. Може би това им се е видяло дръзко. Това са мои предположения. Моля те, продължавай със спомените! Praynig
Виж целия пост
# 187
Бризче аз вече се разсъних така че давай нататък. А тука има нещо гнило- сваляне на вратовръзки  и още какво Бриче признавай бързо? Naughty
Виж целия пост
# 188
Лека нощ Тони и Алекс.  Hug
Бризче, а децата и колегите ти харесаха ли го?

децата- безкрайно много. Ами той им уйдисваше на акълчетата- носи разни лакомства, развежда ги сред животните, разрешили са им да яздят, а от студиото бяха превъзбудени- там някакви демонстрации им е правил, на бандити играли, някакви коли карали-вероятно  тренажор, ли как се казват там онези имитации на шофиране и още безброй други неща имаше- те говориха дни наред за това студио. Колегите- като мен по него време, приемаха гостуването като израз на добра воля и естествено с благодарност, за всичко предоставено и направено за децата. И те като мен смятаха, че съпругата му е Големият човек в къщата- писател, сценарист, приятелка на известни хора.....а той.....некакво актьорче...
Виж целия пост
# 189
Моля те, Бризче продължавай със спомените! Praynig
Виж целия пост
# 190
Не ми се сърди, но мисля, че Сарухан и жена му са си разменили погледи, защото ти си му свалила вратовръзката. Може би това им се е видяло дръзко. Това са мои предположения. Моля те, продължавай със спомените! Praynig

Едва ли скъпа, аз съм била причината- по скоро нарушения етикет- тържествена вечеря, високи гости, а той без вратовръзка. Та аз у тях направих доста по- дръзки неща и последици нямаше, а само смях. Нима не беше дръзко да хвана двете му ръце за да не пипа лаптопа, щото гледам- кой вижда какво има на лаптопа- само аз и той- другите са настрани, ами тя можеше поне да се намръщи, а тя се смее заедно с него. Или вилицата ми- в неговата ръка и той незнам вече колко пъти е набол нещо си от масата и настоява, че трябва да го опитам- ми аз отново и отново го хващам за ръката, щото това нещо заплашително се носи към лицето ми. Или пък- върха на нахалството от моя страна- ама аз не съм виновна- той поиска, нямаше как да откажа- докато танцувахме- имаше няколко момента в които трябваше да се облегна на него- все пак кракът ми "не работеше добре" и бързо се изморявах!
Виж целия пост
# 191
Моля те, Бризче продължавай със спомените! Praynig
ама дайте идея за кое да ви разказвам- за у тях ли или за тяхното гостуване при нас, че много накъсано така разказвам. Кое ви е по-интересно?
Виж целия пост
# 192
Ами може наистина тя да е Големият човек, но пък той е Любимият ни човек  Laughing Laughing Laughing Сигурно обича деца. И аз като Тити искам да му разгадая мислите.  newsm78 Какъв ли баща е? Ако изобщо има деца, де. То бива тайнственост и мистерия около това семейство, ама чак пък толкова. Бризче, добре, че са твоите разкази, че иначе само на въображение трябваше да караме   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 193
Е докато танцувахте как се разбирахте или преводача стоеше до вас?
Виж целия пост
# 194
Не ми се сърди, но мисля, че Сарухан и жена му са си разменили погледи, защото ти си му свалила вратовръзката. Може би това им се е видяло дръзко. Това са мои предположения. Моля те, продължавай със спомените! Praynig

Едва ли скъпа, аз съм била причината- по скоро нарушения етикет- тържествена вечеря, високи гости, а той без вратовръзка. Та аз у тях направих доста по- дръзки неща и последици нямаше, а само смях. Нима не беше дръзко да хвана двете му ръце за да не пипа лаптопа, щото гледам- кой вижда какво има на лаптопа- само аз и той- другите са настрани, ами тя можеше поне да се намръщи, а тя се смее заедно с него. Или вилицата ми- в неговата ръка и той незнам вече колко пъти е набол нещо си от масата и настоява, че трябва да го опитам- ми аз отново и отново го хващам за ръката, щото това нещо заплашително се носи към лицето ми. Или пък- върха на нахалството от моя страна- ама аз не съм виновна- той поиска, нямаше как да откажа- докато танцувахме- имаше няколко момента в които трябваше да се облегна на него- все пак кракът ми "не работеше добре" и бързо се изморявах!
Е, ама тази жена наистина ли не ревнува? Разкажи нещо и за нея. От твоите разкази, тя ми е някак много симпатична. И какво танцувахте? Да не кажеш сега, че е било на някоя песен на Едит Пиаф  smile3503 И за какво си говорехте на масата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия