Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 414
  • 775
# 330
Стига де, найш ли кво е убуу - узо на кристали с таратор в жегите...  ммммм....

Пък че е време за акция - време е. Ма ти си сложната, Нуцо. Кат се уредиш - дай знак.

Анче, пускам ти на лични една (без)ценна информация  Mr. Green

Иначе ние вчера бяхме на пикник в тъжанския балкан. Изкарахме си страхотно!

Какво правите останалите? Я бързо да се отчетете  Naughty

Mystic, чакаме те  Hug
Виж целия пост
# 331
гутоу Mr. Green
Виж целия пост
# 332
Стига де, найш ли кво е убуу - узо на кристали с таратор в жегите...  ммммм....

Пък че е време за акция - време е. Ма ти си сложната, Нуцо. Кат се уредиш - дай знак.

Анче, пускам ти на лични една (без)ценна информация  Mr. Green

Иначе ние вчера бяхме на пикник в тъжанския балкан. Изкарахме си страхотно!

Какво правите останалите? Я бързо да се отчетете  Naughty

Mystic, чакаме те  Hug


Звучи добре, да вземем и ние да се натиснем Laughing
Ние станахме вчепа на годинка и кръщенето мина доста поплакахме на дядо и чичко поп щото бяха двама направихме сеир на доста чужденци и отидохме да се почерпим послучай случката.
Айде лека ви нощ че Силвия пак се чува
Виж целия пост
# 333
ЕХО...'начи да нося една бутилка узо викате Mr. Green..ок Peace..от мен узото...ама как, къде и кога ще я изпием вие решавате Peace..ся к'во стаа -живот и здраве в края на месеца ще движа по паветата на К-к...ще вляза в темичката да съобщя за моето пристигане,ще дам кординати за моята личност Mr. Green..и от там нататък който има желание за едно''иамас'' с узо да се обади.....без нуца естествено...тя не пие узо Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 334
Ама Нуца има терен Mr. Green
Виж целия пост
# 335
 smile3534
Виж целия пост
# 336
добре стегаме се и ти чакаме  Joy ако дойдем ще се обадим
Виж целия пост
# 337

Завършила си  курса за бояджия !?
Лятото терени, терени ....колкото щеш .
Виж целия пост
# 338

Завършила си  курса за бояджия !?
Лятото терени, терени ....колкото щеш .
Не...за шпакловка фина.
Терени...колко да са терени Joy
Виж целия пост
# 339
яяяя да ви питам тук момите....има ли някоя която се боядисва с черна боя Crazy...имам една на гарниер ..черна,(не гарваново,а естественно Peace)..купих я преди 5 дена..ама си промених мнението да се боядисвам черна Mr. Green...и сега си стои боичката в къщи и се чудя ко да я правя...че думата ми беше...ако някоя мадама от вас се боядисва с черна боя..да и направя подарък викам Wink...ама да не е с много дълги гриви де Mr. Green
Виж целия пост
# 340
Анче(Галче) ,така и така ти се носят подаръци, донеси малко бонбони за небоядисващите се и не пиещите узо.  Mr. Green
Може  да не са шоколадови и  желирани, плодови - става.  Joy
Виж целия пост
# 341
Laughing..ок made in cyprus Peace...между другото да ви се оплача...от известно време исках да си сменям цвета на косата....мислих,мислих...-медено,червено,кичури,патладжан newsm78...но викам да не е черно(ей затова стана историята с боята-черната)...и мислих,мислих...ама дето викат хората''една патка мислила,мислила,че взела се гътнала'' Mr. Green..е викам си аз:''ако я направя в по светъл нюанс..това значи ,че всеки месец трябва да го поддържам(аз съм тъмно кестенява)...да но ме мързи всеки месец да се занимавам с боядисване Mr. Green...викам -кичури newsm78...ама бях преди Thinking..пък и дали няма да ме направят по старичка Mr. Green...и най-накрая отидох и си взех една боя с червен отенък.по точно черешов...то пък взе че стана черно #Cussing outсамо на слънцето си личи черешовият отенък.. Crossing Arms...и така....значи...бонбони,узо..нещо друго мили мои Laughing..някой кипърец ако искате Joy
Виж целия пост
# 342
Е то това се подразбира и без да си го казваме  Whistling
Виж целия пост
# 343
Е то това се подразбира и без да си го казваме  Whistling
Аз не искам Crossing Arms
Виж целия пост
# 344
 Mr. Green..по добре тамън да има повече за нас Mr. Green Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия