Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 103 407
  • 775
# 405
Хайде да се преброим, че май-май ще сме само 3...
Виж целия пост
# 406
Аз, ти , Анче , Пълнолуние , Анджелиха , Янак.

  Хайде дами, не лаем - хапем .  Mr. Green
  Очакваме желаещи.  Simple Smile
Виж целия пост
# 407
ехххх.....и аз отдавна съм желаеща да се присъединя.....но този път съм "дежурна" от 19:00 до 7:00 на едно място  newsm50
Виж целия пост
# 408
И да пиете по едно заради тези които не можем да дойдем cheers
Peace 
да не забравите много да  newsm68 вмисто тези които няма да са там
 newsm22  smile3559 beer cheers
и общо взето всичко хубаво вместо нас
Виж целия пост
# 409
До тук аз виждам само 4 желаещи - две от списъка на Флай не са сигурни дали ще дойдат. Ейй, никаква активност....
Виж целия пост
# 410
Хайде ще дойда!  Mr. Green Ще си водя сестра ми за компания . Обеща да ме черпи една бира.  Wink
Виж целия пост
# 411

 Party
Виж целия пост
# 412
аде от мен узото Mr. Green...не идвайте много ,че няма да стигне Joy
Виж целия пост
# 413
Приготвяте ли се?
Виж целия пост
# 414
Tikvichka, ти кога успя да се прибереш ,че си и активна .  Grinning
Много весело беше ! Цели 8 се събрахме ! Drunk
Виж целия пост
# 415
Ми то таксито бързо вози  Mr. Green Я да видим сега кой вече е станал  Laughing
Виж целия пост
# 416
някой загубен по пътя от снощи Mr. Green...надявам се всички да са си легнали след като са се прибрали Mr. Green
Виж целия пост
# 417
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФИЛИП!!!МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО
Виж целия пост
# 418
yanac, Честит ти рожденник! (на патерица)
Да расте здрав , усмихнат и малко палав.  Laughing


Виж целия пост
# 419
Здравейте, момичета. Аз не съм от Казанлък, но мъжът ми е. Този уикенд ще бъдем с детето в Казанлък и бих искала да я заведа на басейн. Моля ви да ме насочите къде в и около града има плажове с басейн за малки деца. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия