Сезоните си идват и отиват, а празниците за Септемврийчетата ни не спират!

  • 40 529
  • 741
# 405
Тралала .. добър ден...
ей фотографското око си личи от далеч.. Рени, разконспирирана си , и от мен честито , да улавяш прекрасни и щастливи моменти..
Ир, много се надявам да не е "модерната за момента" ангина...  много хора чух , че имало някакъв вирус такъв в момента и факт е, че се кара много тежко, лаци 6 дни пие антибиотик и чак днес за първи ден няма температура.. за сега.. така, че се моля леко да е истинал Спаруни..
Хареса ми идеята на Рени за разпределението на подаръците, ако сме 20-тина майки спокойно може да се раздели и с една част да купим нещо голям.. колело или нещо подобно и другата част за го засипем с "дребни" паръци.. кажете и вие
Ева, да оздравяваш бързо и много ще се радвам ако дойдеш, аз се познавам с почти всичк.. даже и ДЗ (хехе) , а пък дето си си тук все нещо ни убягваш.. Ще ми останат от сега активните само Кузманка и Стели... която къъъъъъдееее еееее и каааквоо стааааава
Марлелка, аз последно не разбрах кога пътуваш , но ще е супер ако си тук тогава.. Чочи, и теб с нетърпение чакаме ...
Ави , не чоже да е чакъ пък тихо ти нали си имаш втори номер...
Абе мрачно или не  на мен цял ден ми е едно ведро .. май ми личи и ми е едно пролетно... много ми е добре така, даже не съжалявам, че официално не се простих с планината тази година, планирахме последен уикенд ама нещо се размиват работите.. нищо .. лятото зове...
Моля се всички вече да сме здрави и в кондиция, за да може да се разваме пълноценно на времето...
айде бягам и до скоро
Виж целия пост
# 406
Чета ви аз, но нещо нямам желание за писане...... Rolling Eyes

Ние ангината я изкарахме преди 10 дни с антибиотик, Додо 3 дни ми поддържаше 39 градуса температура и нямах много голям избор... Tired Тази зима тези болести направо ни довършиха и психически и физически, но поне сега имаме повече време да си обръщаме внимание! Simple Smile Мен пролетното време ме удря на чистене, подреждане и мисли за промени разни..., но ще видим... Rolling Eyes
Имахме планове за малка почивка без Додо, но няма да стане и засега не сме решили накъде ще поемем 3-та. Определено не ни се стои в града, но още размисляме по въпроса.

Ирини, страхотна и благородна инициатива!!! Ние за съжаление няма да може да се включим, но ще чакаме снимки от купона! Hug
mama_meggie, като отскачаш до Пловдив и ти остане време много ще се радвам да се видим! Hug
Rени, честито ти ново фото, само красиви моменти да запечатваш! И аз ще трябва да помисля за ново,защото новата страст на Стенли е да снима с каквото намери и резултата е счупен фотоапарат!
Eva78, бързо оздравяване на цялата къща!
Ави, ние пиехме Изопринозин и след това бронховаксон и като цяло имаше ефект, но се чудя сега с какво да засилвам имунитета и приемам идеи... newsm78
Марлелка, на БГ земя ли си вече?!

И най-новия бисер да споделя: "Мамо, дай да ти видя корема?, аз - "Защо?", той- "Трябва да видя къде е бебето?", аз - "Какво бебе?", той - "Ти нямаш ли в корема бебе?", аз - "Не, защо", той, умислен - "Другите майки имат, а ти защо нямаш....къде си го скрила?"..... Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Ирини, за рождения ден на Ади, най - вероятно ще се присъединим и ние със Стефи, само да не ни мине котка път и да акостираме най - после в София!
Виж целия пост
# 408
Eх,страхотно ще бъде да се съберем повече,аз също смятам,че на повече подаръци,би се зарадвало детето!

Ави,ще черпя аз,щом трябва и по два пъти в годината,само да не остарявам по два пъти! LaughingРазбрахме се ние с Рени  Heart Eyes,явно е станала някаква грешка!

Меги,само така,трябва да си във ведро настроение,пролет идва хехе!

bebe_dundi ,ще се радвам да ви видя и вас,как сте,как са децата?

steli-ssd,защо така,нямаш желание???А това с коремчето,да не предусеща нещо детето baby_neutral Wink

За болести хич не ми се говори,след една серия,тъкмо нещата бяха се пооправили и ходи на градина цели три седмици и сега пак има някакви симптоми ooooh!Но здраве да е,надявам се всичко вече да минава и заминава!
Рени,ама големи сладурковци са ,а Бобо ти е одрал кожата Mr. Green
Ставам,че малката ме вика за ядене...

Виж целия пост
# 409
И аз Тра-ла-ла... Добро, утро!

steli-ssd ,
И най-новия бисер да споделя: "Мамо, дай да ти видя корема?, аз - "Защо?", той- "Трябва да видя къде е бебето?", аз - "Какво бебе?", той - "Ти нямаш ли в корема бебе?", аз - "Не, защо", той, умислен - "Другите майки имат, а ти защо нямаш....къде си го скрила?"..... Mr. Green

Е започвайте да действате или действате и детето предусеща...А?  Wink Whistling

Моята бебешора спи та спи... И мама зомбира на компа... Временцето и тук е облачно, но настроението и на мен ми е добро... Остава още малко време до захождането ни в Разлог, моля се да мине добре цялото ни гостуване... Сега до като сме си още тук се наслаждаваме на срещи с приятели и приятелчета на Даная и тя е щастлива, сякаш се събудихме от дългият зимен сън, само дано и болестите сме прогонили... Rolling Eyes  Ето похвалих се и бебата ококори сините си очички и пусна една миловидна усмивка...

Ева дай пак малко снимки на Кристи... Hug

Пускам на двете ми шушонки:  http://mimikuzmanova.snimka.bg/children/elica.464364.17944134

А, сега лек ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 410
Едно бързо питане - има ли и други, освен моя Убавец, които не познават цветовете...че май далтонист може да излезе Twisted Evil
Виж целия пост
# 411
Доника, и Додо доста бърка и не винаги познава цветовете....и аз съм се замисляла по въпроса дали не е далтонист..... newsm78
Какви тестове му правиха на Хриси?!
Alexal, Кузманка, да си призная честно не работим по въпроса и все още не мислим за 2-ро дете....Все още не се чувствам готова за тази мисия... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 412
Добро утро, момичета! Ще започна отзад-напред.

Дони, Сашко доскоро не познаваше цветовете. Много игри и упражнения правихме и вече познава основните. Бих те посъветвала да започнеш само с два - например жълто и червено. Саши все ме караше да му правя тунел от легото и му казвах - добре, но ще направим жълт тунел - дай ми всички жълти блокчета и т.н.

Кузманка, хубавица е Елица. Много са сладки с кака й! Приятно изкарване на Разлог. Надявам се всички ние да сме прогонили болестите далеч.

Бебе Дунди, много ще се радваме да ви видим с госпожиците! Успешно приземяване в София!

Стели, Стенли да не се опитва да ти подскаже нещо?  Wink Май му е време за братче или сестриче! След като д-рът ми каза да давам на Саши 2-3 седмици Изопринозин го питах "А после какво?" Каза ми "После нищо." Давах и на двамата Саностол всяка сутрин, но сега и това съм спряла. Успех с идеите за промени!

Меги, ведрото ти настроение е заразно. Все така го давай! А когато Дани е сам у дома гласът му почти не се чува. Та затова е толкова тихо. Въпреки, че ужасно е нахитрял и много бели прави, но поне ги прави тихо  Laughing

Рени, честито ти ново фото! На чудни места да го заведеш.

Базел, радвам се, че сте по-добре с Вики. Ева78, очакваме и ти да се похвалиш със същото!

Днес съм се развихрила в кухнята - нещо нетипично за мен, но затова пък с настроение.

Хубав ден на всички!

П.П. Стели, изпревари ме!  Hug
Виж целия пост
# 413
Дони,бях пускала картинки за деца...тестове за далтонизъм...http://anidennis.snimka.bg/children/aren.235123.10089835 и тази http://anidennis.snimka.bg/children/aren.235123.10089836 в интернет има още много.
Виж целия пост
# 414
Ави, благодаря!!!  Hug

Доника е от къде си мислиш, че е дълтонист... Моята Даная например все още не знае цветовете добре, а по някога знае например, че е "розово", а казва "зелено", и като я попитам: "Я не се лигави и каже какъв е цвета", тогава казва вярното...
Виж целия пост
# 415
Това е само предположение. За момента няма и как да се разбере дали е далтонист...Денис, той няма да може да се ориентира с тези тестове или поне така си мисля...В момента всички цветове са сини и това е. ooooh! Друг не съществува...
Виж целия пост
# 416
Дони, не се тревожи - всичко хубаво на този свят е синьо - нали така се пееше в песента!
Виж целия пост
# 417
Привет,

Доника не се тревожи, защото аз мисля, че е твърде рано за подобна констатация ... и София до скоро въобще не ги познаваше, а сега на моменти забелязвам, че е започнала да ги улучва, ааа много съм ги повтаряла! Те просто в един момент както с много други неща знанията им изплуват и ние разбираме, че те знаят това и онова без да подозираме даже  Wink

За здраве  Sad аман да ви кажа, и двете ми дечица продължават да ги мъчат тия носове ... едни зелени сополяци ... чудя се и се мая трябва се в един момент край да има  Crossing Arms
По тази причина нещо и настроението ми (необичайно за мен) не отговаря на хубавото време вън ... кривашко ми е ама ще ми мине  Rolling Eyes

Кузманка много сте сладки  Heart Eyes  ще пусна, трябва да кача по новите май  newsm78

Дааа всички звучите много ведро и заредени с положителни емоции от пролетта и хубавото време  Sunglasses Ави, Меги, Кузманка, Стели, Алексал  Hug на всички!

За подарък на Ади и аз мисля, че ако сме толкова много хора е добра идея за нещо по-голямо от което има нужда детето и повечко малки подаръчета, но май ще е добре да се координираме, за да не се повтаряме !

Криста заспа сама  Shocked  ... неможе да бъде ... тия мойте диванета все искат да ги приспивам, направо на моменти  #2gunfire

Хайде отивам да се опъна докато имам миг спокойствие  Wink
Виж целия пост
# 418
Уфф,леле 4 ч без ток в 21 век.... Rolling Eyes
Много ще съм бърза.Дони,тези тестове са точно за малки деца...Не им трябва да знаят цветовете,а да познават или видят и индикират със звук или показване или дума това което виждат.....Тези примерните които дадох са по сложни защото на тях има звезда,квадрат,кръг..но из нета има всякакви..пате,топка...който се образуват от съответният цвят..далтонистите преливат определени нюанси и няма да видят картинка ...това е идеята...аз мисля преди година го правих този тест на Арен,защото и за него всичко прекрасно беше в синята гама и се чудех вижда ли добре...Питаш: какво има на картинката? и да го посочи с пръст и така ...
Виж целия пост
# 419
Добро, утро!

Комшийката ми набрала зюмбюлчета и сега така ухае в къщи, чудесно... Опияняващо!  Heart Eyes Crazy

Сега се оправяме с Еличка и отиваме у баба и... Това е единственият ми ден, който мога да прекарам с майка си...  Heart Eyes И като гледам колко е хубаво и слънчево навън исках да ви пожелая, лек и усмихнат ден изпълнен само с положителни емоции!!!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия