Сезоните си идват и отиват, а празниците за Септемврийчетата ни не спират!

  • 40 529
  • 741
# 420
ехооо

Доника и аз съм имала притеснения за Боян за цветовете, и то не отдавна. И започнах както подобно на Ави. Донеси жълтата кола, занеси червената топка... винаги с цвета на предмета... взе да вдява, сега основните цветове ги знае поне  Wink Вярвам са напразни притесненията ти  Hug

Ева, измъквайте се от болестите вече... дано за всички останали е така  Peace

Кузманка, сладурки са ти момите много  Hug

Благодаря отново на всички за поздравите за фотото...
И Меги как няма да съм разконспирирана... като Ирини преди мен трябваше снимки да показва, амааа...  да я издам аз   Hug
Базел, то това за фотото го описах като усещане бре  Mr. Green Но при мен го има момента и че месец преди това се бях побъркала, изчела съм тонове инфо и разгледала сумати снимки... лутах се като муха без глава, после категорично избрах обективите и бях супер уплашена как ще се справя с толкоз сложна техника... а то се оказа точно обратно... ама да не помислите, че мога да снимам  Mr. Green , тц, ама кеф голям ми е да го ръчкам  Wink а е подарък за мъжа ми  Blush
Виж целия пост
# 421
Днес е Лазаровден! Да ни е жив и здрав сладкият Лаци - все така умен, красив и чаровен! Прегръдки и целувки от нас!
Виж целия пост
# 422
Да е жив и здрав малкия ни именик!!! Слънце в очите и вятър в косите да носи добрия ни приятел Лаци!

Момичета, ето и списъка ни за сбирката по повод РД-то на Ади.
Дата 06.04, начален час 18.00, мястото ще го уточним до средата на седмицата

Ави+ 1 /2/
Вениш+1
Базел+1
мама Меги+1
приятелка на мама Меги+1
Рени+2
Ева+1
Денис+1
АлексаЛ+1
Бебе Дунди+1
Чочи+1 /2/
ирини+1 /2/

Пожелавам всички да сме здрави, за да се видим на 6-ти!
Виж целия пост
# 423
ЧИД на Лацко! Да е все така сладък, любознателен и да прослави името си!

Ние сме добре с изключение на една епизодична кашлица.
Някой купувал ли кънки или ролери вече?
Виж целия пост
# 424
Базел, Спаси има страхотни ролери на Фишър Прайз.  Направени са за малки деца и има опция за блокиране на колело, а също и за блокиране на въртенето на колелцата назад. За съжаление са ни подарък и не мисля, че са купени от БГ, но пък... проверете все пак.
Виж целия пост
# 425
Хайде да ни е жив и здрав сладура Лаци!!! Много да слуша мама и тати!  bouquet



Навън е прекрасна пролет... Един виртуален букет до всички от мен!!!  Hug

Изчезваме на разходка...
Виж целия пост
# 426
Честит празник, Лаци! Бъди все по-усмихнат, умен, добър за радост на всички! Меги, честит празник у дома!  Hug

Прелитам, момичета! Набързо:

ирини, благородно начинание, поздравявам те! Иска ми се да дойдем, но няма да сме в София. Сигурна съм, че ще е незабравимо за всички!  Hug

Болните да оздравяват бързо!  Hug

Моето като започна да понаучава цветовете познаваше само синия.  Mr. Green Всичко останало беше жълто. Най-трудно научи червения. Сега се справя чудесно с всички. Дони, ще се справи и Хриси!

базел, кънки не сме купували, Мими е вързана в краката и без тях.  Confused

Ренка, честито фото! Благородно завидях. Големи са майстори момчетата ти. Simple Smile

Ани, часът на земята сте празнували по-рано и няколко пъти, а?  Hug

Хайде излитам. Прекрасен слънчев ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 427
Цоп в този прекрасен ден  Sunglasses

Меги Честит Имен Ден на малкия ти всестранно развит Лаци, да ви е жив и здрав, много весел и палав  Heart Eyes

Хаййй и аз изкарах един прекрасен ден навън  Wink като излязохме с Ицо и децата в 10.30 сутринта та ей сега се прибрахме ... ииии всички спят ... а мама доволна  Party
Бяхме по паркове, София скача с бънджи (малко деее) с много приятели и дечица играха, а накрая завършихме с едно ресторантче с любимата ни средиземноморска кухня ... то да ви кажа можело и с две деца човек цял ден да се шляе на слънце с приятели и да си почива даже  Laughing

Сега да ви се похваля стискайте ни палци, Софи от 7-ми април ЖЗ тръгва на едно частно училище то е полудневно, ще учат английски, музика и танци и всякакви изкуства ... много се надявам това да и хареса  Flutter  И ще приключим на този етап с опитите с детската градина под класическата и форма  Naughty

Опсс Кристи се събуди  Whistling

Марлелка  Hug неразбрах само на БГ земя ли сте вече  newsm78

Рени, Ави, Ирини, Кузманка, Базел гуш на всички и прекрасен ден ...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 428
Благодаря за пожеланията момичета, с надежда отворих прекрасното ни местенце и естествено открих толкова топли пожелания, много ви благодаря... толкова сте мили
Ева, да ти завиди човек, и с две децича така хубаво да си използваш времето... пожелавам ти успех с частното училище, вярвам, че Софи ще намери своето прозвище и поле за изява там ..
Ние изкарахме лежерен празник ала великденски в къщи, баби и дядовци, печено агънце и зелени салатки.. естествено  и хубаво вино.. лаци е щастлив най- вече заради шоколадовата торта от баба му... сега почивка е търкаляне...
пожелавам и на вас уютна и спокойна съботна вечер
Виж целия пост
# 429
Лаци,честит имен ден,мило дете!Много здраве,много игри и щастливи емоции ти желаем!

Аз нямам какво да се похваля-Мишето беше болен,сега съм аз,еми това е,нямат край тези болести,много ми е трудно,защото не се чувствам хич добре,а децата си искат своите грижи!На този етап,поне се надявам на бебка да й се размине. Praynig
Виж целия пост
# 430
ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА!!!  
Честит имен ден и на сладкия Лаци, на патерица....


Желая на всички ви много здраве, прекрасни пролетни мигове и много усмивки!!! Честито на празнуващите днес!

Eva78 , много отпочиващо и зареждащо звучиш, да имаш по-често дни като  вчерашния! Успех на новото училище! Peace
Alexal , много,много бързо оздравяване и никакво разболяване! Hug
mama_meggie, хубаво празнуване сте си спретнали,а и шоколадовата торта не е за изпускане - правилно се е ориентирало детето.... Laughing
Марлела, къде сиииии.......В БГ или още не.... newsm78 Rolling Eyes

И ние използвахме вчерашният ден максимално за разходки, Додо не мога да го прибера вкъщи! От снощи е на бабина градинка и тази сутрин с мъжа ми спахме....до обяд... Blush!!! Приятен ден на всички......тук вали....
Виж целия пост
# 431
Честит празник, момичета!
Специални поздрави за Ави, ЦветиР и ЦветиБHug Бъдете все така прекрасни!

Все още съм на американска земя, да се надявам в сряда да пристигна благополучно на българска.

Моето вчера си обезобрази лицето. Бяхме на детски рожден ден, Тинкърбел беше дошла да ги забавлява, рисува им лицата, прави им фокуси... Прибрахме се у дома и Мимата започна да раизграва сценките, по едно време я гледам нарисувала си лицето с един драй-ирейз маркер, отидох да я измия и като лъснаха тези ми ти рани... кой знае как е натискала и с пластмасата на маркера се е надрала, ма надрала. Аз промивам, тя пищи, че я щипе, кръвта не спира... Сега е като индианец в бой.  ooooh!

Две пролетно-празнични снимки от нас:

http://hphotos-snc3.fbcdn.net/hs498.snc3/27188_388248853552_5778 … 319_6948373_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs518.snc3/27188_38 … 346_2056926_n.jpg
Виж целия пост
# 432
Честит имен ден на нашата скъпа приятелка Иглика, да е все така весело и жизнерадостно дете!
Честит имен ден на Ави!

Ирини, мерси, купих вчера кънки, и ролерите ще потърся, ако трябва и в чужбинско ще търся.
Днес и тук вали, та една шопинг терапия ми дойде добре. А и що брашно накупих за машината. Голям съм фен.
Виж целия пост
# 433
. А и що брашно накупих за машината. Голям съм фен.
Базел, аз отдавна съм почнала с чували да пазарувам. Днес с Хриси правихме козунак и стана разкошен. от 2 броя и трохичка не остана...Дори и той яде - нали го е правил Hug
, както и готовото произведение - един с локум и един със стафиди Simple Smile
Та честит празник на нашите именници - да са живи и здрави Heart Eyes
Виж целия пост
# 434
Честит имен ден на всички именници   bouquet
Най-вече на снахичката Иги   bouquet
Амарето , гориш аз честитих първа - снахата е за мен  Joy hahaha

Почерпете се с зелен чай от подписа ми за именния ми ден  Hug
Лека вечер  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия