АВГУСТинчета 2006

  • 39 168
  • 750
# 525
Здравейте, Блан мерси за компанията, седя си аз тук и чета и се чудя да пиша ли или не...

Толкова лоши новини ми идват в повече...

Много прегръдки на Ванчето и Лори, на Милена и Марти и на всички болни и не болни дечица!  Hug

Положението при нас е също кофти, Елица още влачи сополите, а от днес и аз и Ники сме в клуба, всички сме като елена Рудолф  Wink

Само Иван държи фронта да видим до кога.

Елица е по последни данни заедно с яке ,обувки и т.н около 14 кг, 98 см, Ники 1,60 и 48 кг  Laughing, Велмар Ники те е стигнал май  Wink
Виж целия пост
# 526
Миленка,   bouquet Hug Мисля, че Анди, Нана са прави. Сигурна съм, че ще е за добро и се справиш миличка, макар и много трудно да ти е в началото!   bouquet Hug

Ади, бързо оздравяване и добри резултати пожелавам!   bouquet

Бланк, MamaMargo
да се оправяте!  Hug

vst_80 Hug

Ние сега взехме обикновена урина, след малко се стягаме да ходим да я боцнат за кръв....тя още не знае това  Crazy  Дано резултатите ни са добри!  Praynig След това в понеделник ни чака и стерилната урина....един вид напрегнати дни ми се очертават.  Tired

Виж целия пост
# 527
Валка, стискам силно палци всичко да е наред с изследванията  Praynig Hug
И ние се отправяме към болницата за АБ.
За мерките - Лорка я бяха мерили последно в ДГ - 97см и 15 кг. А за течностите - до скоро не пиеше грам вода, само сокове и определено не докарваше литър. Сега покрай високите температури започна да пие вода и даже сама си я търси - но тя изгаряше, милата.
Блан, припомних си началото когато започнах да пиша при вас - бая нощни птици бяхме  Laughing Hug
На всички болнички много гушки и бързо оздравяване  Praynig Hug
Виж целия пост
# 528
  Момичета,благодаря ви за подкрепата.Всъщност нещата не са толкова трагични...ние отдавна се караме за пълни глупости ,но сега прекалихме и всъщност раздялата е почти по взаимно съгласие с лека намеса на една девойка ,заради която чашата преля.Аз се чувствам добре и чак ми е странно,че не ми е гадно.Или съм в шок още, или просто ми е  дошла в повече последната година.Той вече иска да се събереме,но аз НЕ.И всъщност осъзнавам ,че бих се виждала с него като гаджета,но не желая да живеем заедно.Така че всичко е наред Simple Smile
 Дано бързо оздравяват всички! А,да имате идея къде да водя Марти на лекар в днешният ден?
Виж целия пост
# 529
 Момичета,благодаря ви за подкрепата.Всъщност нещата не са толкова трагични...ние отдавна се караме за пълни глупости ,но сега прекалихме и всъщност раздялата е почти по взаимно съгласие с лека намеса на една девойка ,заради която чашата преля.Аз се чувствам добре и чак ми е странно,че не ми е гадно.Или съм в шок още, или просто ми е  дошла в повече последната година.Той вече иска да се събереме,но аз НЕ.И всъщност осъзнавам ,че бих се виждала с него като гаджета,но не желая да живеем заедно.Така че всичко е наред Simple Smile
 Дано бързо оздравяват всички! А,да имате идея къде да водя Марти на лекар в днешният ден?

Във Вита - ще е на работа или Масларски или Беличева - и двамата са добри.

По отношение на мъжа ти - аз при намесата на девойка щях да му отрежа първо главата, после да го изхвърля като мръсна котка. Не прощавам аз такива неща.
Виж целия пост
# 530
 Joy Нана,може ли да го изхвърлиш,но без да му режеш главата. Все пак е едничък баща на Калоян.

 Милена,за гаджетата-много модерно решение. Направо ти завиждам,че той си събира багажа. При нас ако се тръгне натам-аз ще събирам.
 
Виж целия пост
# 531
Joy Нана,може ли да го изхвърлиш,но без да му режеш главата. Все пак е едничък баща на Калоян.


Може, ама като се познавам колко съм леснозапалима със сигурност ще се опитам да го ликвидирам  Mr. Green Още преди 6 години, когато се събрахме му казах - не прощавам две неща - изневяра и лъжа. Оттам нататък - каквото дойде. Всеки има глава на раменете преди да си събуе гащите.
Виж целия пост
# 532
 Хе,хе, Нана,преди 7-8 години може би много съм приличала на теб.Палех фитила и след мен само пепел,ама сета много съм се променила....и за хубаво и за лошо...
Абе то дори май и свалени гащи не е имало,или аз съм твърде наивна,но все пак увлечение или квото и да е там....Но сега искам само време за себе си и за Марти и никакви мъже около мен. Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Да драсна и аз някой ред.
Ммиленка,  Hug каквото и да решиш да е за добро  Praynig Hug Аз ли съм единствената лигла, дето й е мъчно хората като се разделят  Rolling Eyes За себе си и своите отношения съм по-крайна, но за околните ми е криво някак си. Преди време даже ревах за едно дългогодишно гадже на сестра ми  ooooh! Crazy Embarassed Ужас! Ама вече знам за какво да се хабя емоциите, мисля
Да оздравяват всички болнички. Praynig Валка, успех и на вас!  Praynig Praynig Praynig
Блан ме развесели с това шкембе на С.  Laughing , ако не я е виждал човек какво ли ще си помисли  Crazy
Виж целия пост
# 534
Хе,хе, Нана,преди 7-8 години може би много съм приличала на теб.Палех фитила и след мен само пепел,ама сета много съм се променила....и за хубаво и за лошо...
Абе то дори май и свалени гащи не е имало,или аз съм твърде наивна,но все пак увлечение или квото и да е там....Но сега искам само време за себе си и за Марти и никакви мъже около мен. Simple Smile

Не, не. Аз говорех хипотетично. Ти сама знаеш кое е най-добре за теб и детето ти.  Hug
Виж целия пост
# 535
Милена, сигурна съм че ще е за добро! Ти казвай тук ако имаш нужда от помощ!

Моите момчета също карат някакъв вирус, както и всички вкъщи... Засега без Т, само кашлят, подсмърчат и малко повръщат. И двамата иначе са жизнени, играят си, но вечер повръщат... Дано утре вече да сме здрави.
Виж целия пост
# 536
Днес е ден с много празници. Hug
Честит свети Валентин на всички влюбени! Hug
Честит Трифон зарезан на всички опиянени от любов. Wink

И не на последно място - днес е Сирни заговезни или т.н. Прошка.

Простете, ако съм засегнала някого. Praynig
Виж целия пост
# 537
Честит ден на виното, прошката и любовта! Бъдете здрави и много обичане! И прощавайте ако има нещо!   bouquet

Не смея чак да се хваля, но вчерашните резултати са много добри, пу-пу! Надавам се, че и утре стерилната ще е добра и ще затвърди подобряването! 
Виж целия пост
# 538
Валка, дано оттук нататък само хубави резултати да излизат Praynig Hug
Честит Трифон Зарезан на пиещите вино newsm24
Честит Свети Валентин на влюбените newsm51
А Прошка не го приемам, преди много години съм отхвърлила тази традиция /може би още пубертетските ми години/. Не мога да приема на определен ден да ми е наложено да искам и да давам прошка Naughty
Иначе се радвахме, когато баба ми ни връзваше варено яйце и ние, понеже сме й много внучета, се забавлявахме страхотно. Пък дядо ни водеше да гледаме големите огньове след къщите. И въртяхме огън, запален на слама /не го обясних добре, пък и не помня как се казваше/ newsm78
Виж целия пост
# 539
Аз пък се радвам че има такъв ден за прошка, да ни напомня че всички сме грешни и рано или късно ще трябва да простим и да поискаме прошка.
Така че прощавайте ако съм засегнала някого с каквото и да е! Аз не се сетих нищо за което да ви прощавам през тази година  Wink

Честит Трифон Зарезан на празнуващите го!
И честит празник на влюбените!   bouquet (макар че не ми се вярва този католически светец да имал предвид точно този вид любов  Thinking)

Валко много се радвам ,но тихо да не чуе... Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия