Крион- Епохата СЕГА

  • 67 910
  • 640
# 105
А мен ме смущава периода от 90 дни, в който временно ще остана без водач. Аз съм пълна със страхове.. Много пъти съм се молила да се развивам към добро, по божията воля, но без да поискам конкретно  имплант.. Не зная дали това не е същото по своята същност, но с други думи.
Виж целия пост
# 106
А мен ме смущава периода от 90 дни, в който временно ще остана без водач. Аз съм пълна със страхове.. Много пъти съм се молила да се развивам към добро, по божията воля, но без да поискам конкретно  имплант.. Не зная дали това не е същото по своята същност, но с други думи.

И мен ме беше страх...но излезе, че няма защо..Едва ли имаш тежка карма, за да изпитваш пустота всичките 90 дена...Аз само няколко- може би 1 седмица и се разболях от грип, което не беше ми се случвало от 7 години...

Възможно е, да си го получила без да го осъзнаваш и без да си чела Крион- ако нищо от миналото не те смущава, ако си простила на хората, към които преди си таила обида и пр....значи си го получила...
Виж целия пост
# 107
Ами да, простила съм и не тая обида. Но това се случи постепенно, не изведнъж.
Виж целия пост
# 108
radosti_ , и аз нямам деца но  пък това ми е професията и съм ги учила тези неща. Много се радвам, че си се хвалиш и другите хвалиш. Това си е твое постижение и е хубаво да го споделяш. Бързо си учила, бързо си възприемала и имаш резултати. Много ще се радвам тук само хубави постижения да споделяме. Форума е пълен с болки и страдания ,остатъци от старата енергия. НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО с тази тема да преминат повече хора в новата енергия и се изчистят от негативните остатъци на старото. Крион е прекрасен, толкова силна вибрация на Любов, самото четене ме зарежда.

  Крион е любяща енергия. Харесва ми израза НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО! Какво ще кажете да го наречем Общество на Крион? А  как ви изглежда една покана на Лий Карол в България?

  " Имате ли съпротива да чувате и да споделяте? Обърнете се към нея, поискайте да я разберете, приемете я. Така с лекота осъзнавате нейните корени, което ви освобождава.
Бъдете свободни да правите своите избори и приемете, че всеки човек също е свободен да направи своите."
 
 
Виж целия пост
# 109
Ами да, простила съм и не тая обида. Но това се случи постепенно, не изведнъж.

И при мен е постепенно Peace...Даже напоследък, почнах да срещам случайно хора от миналото, които не съм виждала отдавна...
Виж целия пост
# 110
Момичета, в православното християнство - откъдето "идвам" аз  и където е пълно със забрани и страхове, говорят за лъжеучения, антихрист и всякакви ужаси. Тъй като доста страхове получих от църквата, все още не мога напълно да се преборя с тях.
Много ми е трудно да бъда с чисто съзнание, все съм предубедена и изплашена..
Ако някой сподели нещо във връзка с това, ще бъда много благодарна!
Виж целия пост
# 111
Момичета, в православното християнство - откъдето "идвам" аз  и където е пълно със забрани и страхове, говорят за лъжеучения, антихрист и всякакви ужаси. Тъй като доста страхове получих от църквата, все още не мога напълно да се преборя с тях.
Много ми е трудно да бъда с чисто съзнание, все съм предубедена и изплашена..
Ако някой сподели нещо във връзка с това, ще бъда много благодарна!

Чела ли си всички книги на Крион? Не разбрах от какво те е страх...че Крион не е истински..или?
Виж целия пост
# 112
Прочела съм само една, сега чета втора.
От една страна зная, че е истински, защото се чувствам много добре от книгите му. От друга страна обаче ме притеснява предишния ми спомен от църквата. Надявам се да ме разберете правилно.   bouquet
И моето усещане за Крион е такова, че той не би се обидил и би ми простил, дори и да имамм такива страхове..
Виж целия пост
# 113
Прочела съм само една, сега чета втора.
От една страна зная, че е истински, защото се чувствам много добре от книгите му. От друга страна обаче ме притеснява предишния ми спомен от църквата. Надявам се да ме разберете правилно.   bouquet

А аз въобще не обичам никакви църкви и организации...Крион също казва, че те не са нужни, защото са част от старата енергия. Peace Мисля, че, като проетеш всички книги, страхът ти ще изчезне....
Ето моите причини, че Крион е истински:
1. Не иска да създаваме организации за "Новата енергия"
2. Казва дори да не говорим/ насилваме другите хора за "Новата енергия. Въздействието е най-вече подсъзнателно, когато се променяме ние, променяме и другите хора около нас, дори  тези, които не познаваме
3. Никого не съди, говори със състрадание, разбиране и любов към човешките "слабости"
4. Казва, че най-същественото, за да тръгнем по пътя е в нас- а то е Ангелското/ Божественото...както и нашата интуиция, само трябва да й се доверим
5. При него няма правила и норми, просто напътствия, които ще ни помогнат по -добре да боравим с Новата енергия...и да бъдем по-уверени по пътя на промяната
6. Казва, че дори хората, които не са го чували, могат да получат импланта....защото Намерението и стремежът към промяна са в самия човек...

Не се страхувай...Довери се на своите чувства Hug
Виж целия пост
# 114
облачето хей , няма от какво да се страхуваш. Ще ти цитирам част от Библията "Търсете първо царството Божие и правдата негова и всичко това ще ви се приложи" Царството Божие е да живеем в Любов и свобода. Повишаване на вибрацията е възможно единствено и само с чиста Любов, без очаквания и без ултиматуми. Да се вслушваме във вътрешния глас /интуицията/ , да си вярваме, да се ценим без да имаме авторитети, без да принадлежим на организация. Крион не е заплаха, аз не съм го изчела но това което усещам ми стига. Аз също съм християнка, това което ни учи църквата не е в разрез с това, което ни учи тази нова енергия. Нещата се еднозначни. Когато се издигнем в тази нова енергия на нас ни се отварят сърдечните очи или иначе казано ясновидството. В Библията също се говори за това и дори се поощрява. " и нека се отварят сърдечните ваши очи" не зная дали го цитирам правилно. Защото само, когато са ни отворени тези очи, можем да усещаме живота и да го живеем без страх. Това са си мои анализи и сравнения до който съм стигнала в дългите години борба да си остана в позната стара енергия. При мен беше голяма борба и аз имах ужасни страхове но сега съм щастлива.
Виж целия пост
# 115

И моето усещане за Крион е такова, че той не би се обидил и би ми простил, дори и да имамм такива страхове..
Hug Hug Hug Крион и Вселената никого не съдят и не наказват....те просто ни наблюдават с Любов....Страхът е естествена човешка реакция... Не се "вини', за твоите съмнения... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 116
humanis " нека се отварят сърдечните ваши очи" не зная дали го цитирам правилно. Защото само, когато са ни отворени тези очи, можем да усещаме живота и да го живеем без страх. "

Много хубаво звучи "сърдечните ни очи" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 117
Благодаря ви, мили момичета! Може би грешката е в мен, защото съм свикнала да живея в страхове и забрани. Със сърцето си усещам, че Крион ми носи много покой. Аз сега чета книга 5, в началото съм още. Прочела съм и Притчите.
Виж целия пост
# 118
облаче не се вини, времето в което аз бях дете беше задължително да сме в шаблони. Родена съм 77 година и съм минала през всички забрани, през проблемите на това да не си "като другите" колко рев съм изревала, колко обвинения, какъв ад. Затова сега споделям за да знаят хората, че ако сега ги усещат тези неща то има и други минали през тях и успали. Чувството за вина прави проблеми в трета чакра. А минаването от трета към четвърта /сърдечна/ е наша отговорност сега. Това е нещо уникално и си струва усилията. Работейки от ниво 4 та чакра всичко в живота ни се случва с лекота. Това е енергията за която говори Крион. Да живеем щастливо и спокойно без хиляди зависимости от този и онзи, без страх.
Виж целия пост
# 119
облаче не се вини, времето в което аз бях дете беше задължително да сме в шаблони. Родена съм 77 година и съм минала през всички забрани, през проблемите на това да не си "като другите" колко рев съм изревала, колко обвинения, какъв ад. Затова сега споделям за да знаят хората, че ако сега ги усещат тези неща то има и други минали през тях и успали. Чувството за вина прави проблеми в трета чакра. А минаването от трета към четвърта /сърдечна/ е наша отговорност сега. Това е нещо уникално и си струва усилията. Работейки от ниво 4 та чакра всичко в живота ни се случва с лекота. Това е енергията за която говори Крион. Да живеем щастливо и спокойно без хиляди зависимости от този и онзи, без страх.

Това за чакрите е много интересно Hug Ще го запомня..Сподели и за другите чакри, ако знаеш Praynig

Облаче, това не е състезание...и страхът, не е нещо, от което да се "срамуваш"...Приеми го, това е човешко качество! част от нашето споразумение, докато сме на Земята! Но както Крион казва просто като се появи да му кажем "Здравей, Страх! Знам, че си ти, но сега аз карам колата, а ти седни на задната седялка! "  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия