Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са възможностите за вагинално раждане при многоплодна бременност?
Какви са рисковете и предимствата на вагиналното раждане при близнаци?
Какви са причините за избора на цезарово сечение при многоплодна бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са възможностите за вагинално раждане при многоплодна бременност?
-
Какви са рисковете и предимствата на вагиналното раждане при близнаци?
-
Какви са причините за избора на цезарово сечение при многоплодна бременност?
-
Какви са личните преживявания на майките, които са родили близнаци по естествен път?
-
Какви са мненията за естественото раждане на близнаци?
И понеже за не съм мног съгласна с този ''аргумент '' , а и защото искам по някакъв начин да й дам кураж реших да пусна такава тема . Ако мястот й не е тук , моля модераторите да я преместят !!
Не мога да спра да се смея просто ... Ами разбира се че не е задължително секцио единствено защото са близнаци ... Ама чичко доктор си гледа интереса
само се напъваш за 2те бебчета Моето раждане беше около 10 15 мин а болките около 2 3часа Рзбира се от самото начало всеки ме агитираше за секцио но моите мишлета се бяха наредили на опашка и си чакаха с главичките надолу Повтарям че може да има причини и за секцио зависи и от много други причини които го налагат дори и при 1бебе
Пожелавам и лека бременност илеко раждане и повече кураж и вяра
Трябва и лекарят който ще я изражда да е навит за това.
В крайна сметка родих в болница Токуда при д-р Диков, на когото съм много благодарна, че се съгласи да поеме моето раждане. Не бих казала, че ме боля особено.
,което си е похвално.А на приятел на мъжа ми се родиха нормално бебетата и то без никакъв проблем,но и майката ми е казвала че не се е страхувала от раждането.И то в деветия месец и с добро тегло
Важното е майката да е убедена, че това е правилното решение за нея и да е спокойна.