ПЛЕВЕН - 127

  • 24 351
  • 740
# 465
Честит рожден ден,Бранимира   bouquet Здраве,късмет и любов!

Виж целия пост
# 466
Честит рожден ден, Бранимира! Да си жива, здрава и много щастлива!   bouquet
Виж целия пост
# 467
       
Бранимира, честит празник!
Да си здрава, щастлива и от късмет да не се отървеш!
 
Hug
Виж целия пост
# 468
Бранимира, честит рожден ден!
Здраве, щастие и много късмет ти желая
.
Виж целия пост
# 469
Честит рожден ден, Бранимира!
Жива и здрава да си!



Голям смях  с моята свекърва, толкова е добричка пупу  Wink Правя кафе и за двете,в нейното слагам захар, в моето не, дадох й едната чаша и й викам :това е със захарта, пий го. Сега пия моето, ми то сладко.Викам й, бе ти що не каза,че не ти е сладко кафето, а тя - ми ти нали ми каза пий това и аз не смея да ти кажа,че няма захар  Crazy
Лелее,като се сещам аз къв дзвер ще бъда като свекърва се чуда как ми се е паднала такава свястна жена  Whistling
Виж целия пост
# 470
Атракция, взела си й страха на жената  Laughing
Виж целия пост
# 471
Моля ви помогнете да намеря рецептата на един шоколадов кекс, спомням си че тук някой я пусна преди време.Единственото което си спомням е, че се слагаше 500 гр черен шоколад и наистина ставаше невероятен.
Довечера искам да изненадам моята свекърва, ама ето загубих рецептата. Tired
Виж целия пост
# 472
БРАНИМИРА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm59 nbirthday  party023 nbirthday newsm59

Веси, това ли http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=429431.0 ?

Вчера правих тази http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329366.0 , но в крема сможих и една голяма заквасена сметана. Стана уникално вкусна торта. Аз си оптах съвсем малко за съжаление.
Виж целия пост
# 473
Честит рожден ден Бранимира! Много здраве, късмет и щастие ти желая!

Виж целия пост
# 474
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БРАНИМИРА!ЖИВА,ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА  И ГЛЕЗЕНА ОТ МЪЖЕТЕ ТИ!
Виж целия пост
# 475
ЧРД Бранимира!

Атракция, много готина свекърва си имаш, съдейки  и по свестният ти мъж - добра жена го е възпитавала.
Веси, твоята с какво се е провинила, че ще я изненадваш?  Laughing

И сега имаме форумски казус - за кой да гласувам? Кой ще ме черпи Милка?

Има няколко много свежи и забавни послания, поразцъках..
Виж целия пост
# 476
Деси много си е добра мойта, не се оплаквам, затова ще я изненадвам Peace
Нади точно това е мноооооого благодаря  bouquet

Сега си получих снимките-страхотни са, много съм доволна. Но съм получила третата поръчка, а първите две ги няма. ThinkingПри вас така ли е.
Виж целия пост
# 477
А от кога са снимките?
Виж целия пост
# 478
От 15.01
Предните са от 12 и 13, а ги няма още
Виж целия пост
# 479
Честит Рожден Ден Бранимира много здраве и щастие ти желая
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия