
Бяхме без резервации седнахме хапнахме кой каквото си поръча и готово
Лори не ми отговори за фотоапарата каква марка и модел е моляте в чуденка съм какъв да си купим ,че нашия отказа а вашия прави хубави снимки

Освен непочистена ски-пистата,е и доста ветровита.Ние се разходихме до там в слънчев снежен ден и щом я приближихме такъв пилещ вчтър се изви ,че бързо забравих идеята си да я изкача 
Рони
и не прекалявайте с Виното 

ще пиша по късно че не съм се разсънила още
Не сме сваляли на диск от повече от година. Та днес и папките ще подредя и Калин като си дойде да сваля на дискове. Онзи ден Калин си разля бирата върху любимата ми машинка/лаптопа/, та това ни накара да се замислим, че ако каже Бум и всички снимки ни отивам по дяволите, освен 1/100 която съм качвала в нета, но те са с далеч по-лошо качество от оригинала. Хубаво, че реагирахме у време и го обърнахме, после подсушихме със сушоар и всичко е ток и жица. Но това е Тошиба, препоръчвам с 10000 ръце, железна марка. Но така е, всичко което са пипнали японците няма грешка. 




, 

но вечер си наваксвам пера готвя чистя всичко аз съм нощна птица
мога да работя само вечер ИМА ЛИ ОЩЕ СНИМКИ ДА ПОЧВАМ ДА ТВОРЯ
само да ви питам който има по добра памет като гледате последното колажче има ли снимка на тони на дечицата

казах, че тогава и на неговата рода няма да е 
исках да участвам в Биг Брадър Фемили, ама наа, не ме огря 
Еххх, бяха хубави години 

леле, тук може да ме кръстите Питанката
, ноооо днес бяхме на консултация и се оказа, че нямаме белег от ваксината против туберколоза
и сега ще ни правят манту... питах педито, нормално ли е това, среща ли се при др деца, а той ми каза, че повечето от половината се налага 2-ра ваксинация, та питането ми е, някои знае ли защо се получава така
, той ми обясни, че бактериите се изяждат от организма и затова не се развива имунитет, ама си викам защо става това, дали имаме силна имунна система...
тааа, ще съм мн благодарна, ако някои по запознат ми разясни 

Препоръчани теми