Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 794
  • 706
# 150
Цитат
ZuzyM вашата вила ми е много на сърце- голям мерак ми е и ние да си имаме подобно местенце. Живи и здрави може и ние някой ден да се сдобием.
Пожелавам ви го от все сърце страхотно е да има къде да си изкараш почивните дни.Нода ви е наготово  Hug
 
Цитат
Зузи М, и аз много го харесвам Клисурския, а след манастира ходихте ли някъде, мисълта ми е за подходящо местенце около манастира дали има
Има кръчмици и то много ние останахме там бяхме в много тесен семеен кръг 15 човека.
Бяхме без резервации седнахме хапнахме кой каквото си поръча и готово
Лори не ми отговори за фотоапарата каква марка и модел е моляте в чуденка съм какъв да си купим ,че нашия отказа а вашия прави хубави снимки   Heart Eyes
Виж целия пост
# 151
зузимче,ще ме прощаваш...но напоследък чета и после нищо не ми остава в главата Rolling Eyes
 Фотоапаратът ми е елементарен,средна класа..Практика се казва-8мегапиксела.Гледахме да не е скъп,на първо време.И славабогу,защото още нов го изпуснах на цимента EmbarassedАми аз съм си доволна  от снимките...малко ми е бавен,трудно зарежда светкавицата,но това сигурно е от калпавите батерии. Зумето понякога размазва снимките ,ама аз нищо не настройвам.Не съм от търпеливите напоследък:peace:
 А за Пършевица  що не каза ,че ще ходиш да ти дам малко инфо. WinkОсвен непочистена ски-пистата,е и доста ветровита.Ние се разходихме до там в слънчев снежен ден и щом я приближихме такъв пилещ вчтър се изви ,че бързо забравих идеята си да я изкача Tired
А иначе -17 градуса горе не се усещат- в слънчев ден Rolling Eyes

 Радвам се ,че харесахте снимките Grinning HugРони  Hugи не прекалявайте с Виното Wink
 Съни,аз не усетих голям студ,тъй като в нас се бяхме затоплили и чак на връщане се посмръзнах.А като се сетя какви снежни бомбоубежища си правехме и лежахме в тях...Мани,мани...колко пъти съм се прибирала със заледени дрехи...Окекавихме се и това си е.Само една мацка от магазин ни се кефи на червеното носле Laughing
 На нашето (на каката ,де) кръщане раздавахме за спомен керамична фигурка на прасенце -с рокличка и с панталон.А като идея-имахме и диск само с детски песнички и се получи страхотно.С таткото се разкършихме на патешкия марш,а после докато пускаха още детски песни обиколихме роднините за подаръци(като на сватба Mr. Green).Бяхме 26 човека е "Пинтата".предварително една приятелка беше украсима ресторанта с балони...А и свирки за децата в никакъв случай не купувай... LaughingМи за друго не се сещам...А да,кръстницата имаще грижа за тоалета на кръщелницата-чорапки,кърпа и сие...Питката поръчах от "Дева",сладките -от Мездра леля ги донесе(огромни прасковки и пълнени с крем рогчета)...
 Най-сложно ми беше да уточня менюто Naughty
 хайде,че трябва да излизам ,а нещо се помотвааам и отлагам Mr. Green
Виж целия пост
# 152
лори сега ги получих   bouquet ще пиша по късно че не съм се разсънила още  bouquet
Виж целия пост
# 153
Аз снимки така и не качих....мисля си, че бях качвала някъде на Ема от кръщенето, но ударих на камък в намирането им. Днес съм сама и ще отделя време да свърша и тази работа.

А да не ви разправям в лаптопа каква бъркотия от снимки е. ooooh! Не сме сваляли на диск от повече от година. Та днес и папките ще подредя и Калин като си дойде да сваля на дискове. Онзи ден Калин си разля бирата върху любимата ми машинка/лаптопа/, та това ни накара да се замислим, че ако каже Бум и всички снимки ни отивам по дяволите, освен 1/100 която съм качвала в нета, но те са с далеч по-лошо качество от оригинала. Хубаво, че реагирахме у време и го обърнахме, после подсушихме със сушоар и всичко е ток и жица. Но това е Тошиба, препоръчвам с 10000 ръце, железна марка. Но така е, всичко което са пипнали японците няма грешка. Peace

Лорич, бързо да се оправя Билянка. Hug

Зузка, Heart Eyes

Бубето, Дюканчо как върви?
Аз да ти кажа, много съм доволна от системата. Не гладувам, хапвам си всичко и смъквам.Бавно, но славно, така май е и по-добре, защото после го няма йо-йо ефекта, което всъщност е много важно.

Съни, браво, че сте намерили кръчмето/това е от голямо значение/ Wink

Сутринта се оспах взерски. Станах в 8, а Ема в 8:30 трябва да е в клас, а пътя до училището й с нея ми е 15 минутки. Да видите как Ема на 7-та минутка бе облечена, измита и седнала да закусва, на 10-тата се бе нахранила, а на 15-тата излязохме. Е, успяхме да се доберем на време. Wink
Виж целия пост
# 154
Влизам да ви замоля ууууууууууутре да стискате всичките си палци, че ми е първият изпииииииииит!  Hug Heart Eyes Praynig
Лек ден!
Виж целия пост
# 155
И аз за Балкана съм за ,но ако може с мъжете Peace

Разбира се, че с мъжете, кой иначе ще ни докара и ще ни гледа децата  Joy

Влизам да ви замоля ууууууууууутре да стискате всичките си палци, че ми е първият изпииииииииит!  Hug Heart Eyes Praynig
Лек ден!

Ще стискаме-и на ръцете, и на краката  Mr. Green Успех!
Виж целия пост
# 156
ха сега да се разпишем малеееееееее сутрин съм много неадекватна ние с малкия така обичаме да си поспиваме до към 10-10,30 и като стана съм като робот нищо не става от мен  ooooh! но вечер си наваксвам пера готвя чистя всичко аз съм нощна птица  hahaha мога да работя само вечер  ИМА ЛИ ОЩЕ СНИМКИ ДА ПОЧВАМ ДА ТВОРЯ Joy само да ви питам който има по добра памет като гледате последното колажче има ли снимка на тони на дечицата newsm78
Виж целия пост
# 157
26 защо само се скатаваш и не пишеш,как сте?Зузи нашият апарат е пентакс и аз съм много доволна от него.Нинка колажа е много хубав.  bouquet
Виж целия пост
# 158
                                                                        Здравейте!

Колко много сте изписали, браво.

Съни, много добре сте се ориентирали за Вечерница. Ние за Нова година бяхме на таверната/собсвеника ние личен приятел/мога да ти гарантирам,че от храната ще останете супер доволни.На него това му е хоби да готви и да изпипва нещата/м/у другото то му личи на кг/.

Герганче,колко още ще чакаме???
Нинори,супер колажчета правиш, много хубави дечица си имаме в темичката/да са ви живи и здрави/.
alegoria,добре дошла и от мен, тук е весело, ако искаш попълни лексикончето...то остана в старата темичка ако не се лъжа.
Муци,стискам палци и аз. Успех!!!

Имам пак питане като по-млади майки с малки дечица. Ползвали ли сте ЦИТРОСЕПТ/имуностимулан/.
Дайте мнения за този продукт/четох в нета за него/, но друго си е когато е изпробвано.

Леле -25градуса как ще оцелеем в този студ, а?
                                                  Хайде изчезвам,отивам да готвя нещо за вечеря...
Виж целия пост
# 159
хм..потърсих лексикона но не го намерих...ако може едно линкче?

а за палците   Hands Thumbsup стискане със сигурност
Виж целия пост
# 160
ето тук са въпросите от лексикона зададени от мен http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450676.540
Виж целия пост
# 161
ето тук са въпросите от лексикона зададени от мен http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450676.540

Другите допълнителни са:

Имате ли домашен любимец?

На кого кръстихте детето си?Как щеше да се казва ако беше противоположния пол?
Бихте ли участвали в реалити шоу?
Виж целия пост
# 162
ИМАТЕ ЛИ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ - да, куче, хъски Simple Smile
НА КОГО КРЪСТИХТЕ ДЕТЕТО СИ - на никои, исках на майка ми, ноооо уви  Sad казах, че тогава и на неговата рода няма да е Wink
КАК ЩЕШЕ ДА СЕ КАЗВА АКО Е ОТ ПРОТИВОПОЛОЖНИЯ ПОЛ - Калоян
БИХТЕ ЛИ УЧАСТВАЛИ В РЕАЛИТИ - да, ако ми пазят мястото на работа Simple Smile исках да участвам в Биг Брадър Фемили, ама наа, не ме огря Simple Smile
Djona,  и аз знам за хобито на Жоро, а да не говорим за кебапчетата му на похода Козлодуй - Околчица Simple Smile Еххх, бяха хубави години  Joy
И ние ще сме в Таверната, но щом и ти казваш, че е хубаво, вече съм сигурна в избора си Simple Smile
Я, аз да питам пак Simple Smile леле, тук може да ме кръстите Питанката  hahaha , ноооо днес бяхме на консултация и се оказа, че нямаме белег от ваксината против туберколоза  Thinking и сега ще ни правят манту... питах педито, нормално ли е това, среща ли се при др деца, а той ми каза, че повечето от половината се налага 2-ра ваксинация, та питането ми е, някои знае ли защо се получава така  newsm78, той ми обясни, че бактериите се изяждат от организма и затова не се развива имунитет, ама си викам защо става това, дали имаме силна имунна система... Thinking тааа, ще съм мн благодарна, ако някои по запознат ми разясни Simple Smile
Айде, стига за сега, аааа и последно запазих и църквата, жената ми каза, че мн рано съм отишла, но нищо, да съм сигурна Simple Smile
Виж целия пост
# 163
sunny82_g , и на Калоян му го няма белегът и педиатърката ми обясни, че зависело от начина , по който мед. сестра биела ваксината...Но не искаше да прави манту  ...

Муцка, с теб съм Simple Smile  Praynig
Виж целия пост
# 164
 Муциту -стискам и на краката!!!
На всички нови мами-добре дошли и от мен
alegoria-големи сладури сте
lorit@ - страхотна изненада и страхотни снимки.
ninori колажа е супер
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия