Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 795
  • 706
# 165
 МУЦКА,ще ти стискам палци! PeaceАма ти си знаеш ,че ще ги разбиеш...изпитващите,де Mr. Green
И аз за Балкана съм за ,но ако може с мъжете Peace

Разбира се, че с мъжете, кой иначе ще ни докара и ще ни гледа децата  Joy

А,голям смях падна с тебе Слънчо hahahaМи права си ,за какво са ни иначе мъжете newsm78
Петя,благодарско за снимките!И аз вече си ги разглеждам сякаш не съм била там Crazy
 Помеждудругото ще се опитам да уредя нощувка за 9лв на човек ,ако се организираме на пролет или лятото.Не казвам къде ,защото още не съм проучила вилата.Знам само ,че е след ремонт... Thinking
Съни,Джона,я ме подсетете къде е тая таверна? Rolling Eyes
 А за ваксината...Биляна също не реагира и много се притеснявах.Обаче личната каза ,че нямало смисъл да прави проба манту ,тъй като не била достоверна.Посъветва ме да изчакам до следващия прием-1клас.иначе за отварянето на една ваксина трябваше да се съберат 6 дечица и така и не се събраха в нашия случай. Tired
Рони,мерси за пожеланията за Билянка,ама тя днес ни пощури.Нищо й няма -едната кашлица само.Утре я пускам на градина ,че има енергия да тича от нас до Хижата Joy
Янчи,да не сте болни?Никаква не се вясваш...Почвам да се притеснявам Rolling Eyes
 Алегория,страхотно семейство изглеждате! PeaceА щом сте и от Мездра...значи сте ми вече присърце Heart Eyes
 
   


Виж целия пост
# 166
Съни,Джона,я ме подсетете къде е тая таверна? Rolling Eyes

Лоритка, таверната се намира над открития басейн.






ама цитат ударих...направо да се #2gunfire
Виж целия пост
# 167
И аз днес си мислех за Янето ни. Къде изчезна по трасето? Thinking

Муцка, стискам здраво палци. Wink

Лорич, пускай я, да дивее сред децата, че иначе рискуваш да полудееш. Ема в петък и понеделник не я водих. В петък ме домързя да излизам в студа, а в понеделник, защото в неделя много кихаше и сополки текнаха. Но вчера беше шестак, днес беше на стръгата. Laughing Утре пък е сряда-неучебна, поне ще дойде една дружка с дъщеря си да полудеят малко. Дано и времето позволява да ги изеведем навън да тичат, че вкъщи правят погром. Laughing

Джона, момичета от др. отчетна използват цитросепт и са доволни. Има теми във форума по въпроса, ако не се лъжа. За кого се интересуваш, кажи ако искаш да попитам за отзиви? Peace

Алегория, много сте сладки с малкия и кучо. Имах същото кученце преди много години, но го блъсна кола и умря. Cry

Лорич, излагаш се. Може ли да не знаеш къде е таверната? Като се прибера летоска ще те водя да те запозная от близо с нея/сигурна съм, че я познаваш де/, искаш? Mr. Green

Отивам да си видя фермата и после слагам и голямото змейче да спи, че да ми мирне главата малко.
Виж целия пост
# 168
Съни,Джона,я ме подсетете къде е тая таверна? Rolling Eyes

Лоритка, таверната се намира над открития басейн.






ама цитат ударих...направо да се #2gunfire

 Нели,гледай да не триеш скобките  с quote и не пиши вътре между тях...другото си го знаеш Mr. GreenПробвай пак Peace
  А тази таверна ли?Не знаех ,че Жоро Крумов я държи...Преди бяха двама със странни прякори...Е,преди ,преди...става дума за поне 4 години назад Laughing
 Ронка,искаш! Peace Hug

 А за цитросепта забравих да кажа... Stopгаден,по-гаден,най-гаден,цитросепт SickДадох 37лв. и такава горчилка не очаквах. Гадеше ми се ,бре Tiredоще седи..не знам защо не го изхвърлям...
Тони,пак се губиш...работа,деца,работа ,деца...ела,кажи как сте?
...

Ха-ха,и азс изпробвах нещооо...ама никой не разбра.оправих си го...
Виж целия пост
# 169
lorit@ много ти благодаря както и на всички за топлото посрещане и милите думи   bouquet
до сега никъде не са ме посрещали така радушно

Благодаря и за комплимента за семейството - ами аз като че ли вече почвам да се чувствам като в семейство - всякаш вчера бяхме само гаджета а то мина една година от сватбата( на 27.02) и вече 4 години откакто сме заедно....
и никога не съм си мислила че сме супер, но колкото повече време минава толкова по уверена ставам че съм случила както на мъж така и на бебе  Joy

отплеснах се

а това за хижатаааааааааааа как ме надъхахте.....с такава радост бих дошла та чак......
Виж целия пост
# 170
                                                                      Имам пак питане като по-млади майки с малки дечица. Ползвали ли сте ЦИТРОСЕПТ/имуностимулан/.
Дайте мнения за този продукт/четох в нета за него/, но друго си е когато е изпробвано.

Не сме го ползвали-съжалявам, че не мога да помогна с мнение  Confused

sunny82_g , и на Калоян му го няма белегът и педиатърката ми обясни, че зависело от начина , по който мед. сестра биела ваксината...Но не искаше да прави манту  ...

Тъкмо и аз щях да го кажа, ама нали сме си при една педиатърка, та ти си ме изпреварила  Wink

Наистина отсъствието на Янчик и Тони се забелязва. Кво става с вас, бе мами, ще ви водим ли на Балкана?  Wink
Виж целия пост
# 171
Понеже надничам тук там, разбрах, че Герганчето днес е родила момиченце  ylinfant. Да са им живи и здрави бебенцата и много да ги радват нея и Arven. Hug
Виж целия пост
# 172
да е жива и здрава малката рожба на герганчето !  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 173
ех че хубави новини! Само бебета да се раждат ми се ще и на мен!
 Да е жива и здрава на мама момата и само да я радва!  newsm30 stork-girl smile3541 На майчето бързо възстановяване
Виж целия пост
# 174
Тоя лаптоп ще го ...  comp03 Тъкмо си написах всичко и заби отвсякъде... та айде отначало  smile3511

Честита рожба на Герганчето , да радва много цялото ссемейство !   bouquet

Муциии, стискам здравоо  fingerscrossed

Фотоапаратът ми е елементарен,средна класа..
Лоритка , а какви ли щяха са да са снимките с професионален, просто нашия Балкан няма равен, голяма красота ее... Hug

Джона, Аз съм пила Цитросепт преди няколко години, бяха ми го изписали съпътстващо с един антибиотик, гаден е наистина  Sick

За таверната - голяма веселба е там, но имам ужасни спомени (незнам дали са правили скоро ремонт) с едни огромни хлебарки тичащи като отвориш менюто  Shocked
Виж целия пост
# 175
Ехеееее,Герганче най-после ,да е жива и здрава малката принцеса а ти бързо да се възстановиш и да разказвате с Арвен как мина всичко  bouquet Муци имаш стиснати палци и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 176
 Хайде пак включ и от мен ,но не мога да пропусна такава новина! Peace
Герганче,честито ти новородено бебче!Да сте живи и здрави и двечките!

Лоритка , а какви ли щяха са да са снимките с професионален, просто нашия Балкан няма равен, голяма красота ее... Hug


Така си е ,Весе PeaceПовече трябва да си го ценим! Crazy
Виж целия пост
# 177
Честито бебче на Герганчето.Много усмивки и да е кротичка малката Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Герганче, честито бебче!
Да ви е живо и здраво!Бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 179
stork-girl Да е жива и здрава бебка и бързо възстановяване на Герганчето  Hug  newsm51



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия