Ама ти си знаеш ,че ще ги разбиеш...изпитващите,де
, Разбира се, че с мъжете, кой иначе ще ни докара и ще ни гледа децата

Ми права си ,за какво са ни иначе мъжете 
Петя,благодарско за снимките!И аз вече си ги разглеждам сякаш не съм била там

Помеждудругото ще се опитам да уредя нощувка за 9лв на човек ,ако се организираме на пролет или лятото.Не казвам къде ,защото още не съм проучила вилата.Знам само ,че е след ремонт...

Съни,Джона,я ме подсетете къде е тая таверна?
А за ваксината...Биляна също не реагира и много се притеснявах.Обаче личната каза ,че нямало смисъл да прави проба манту ,тъй като не била достоверна.Посъветва ме да изчакам до следващия прием-1клас.иначе за отварянето на една ваксина трябваше да се съберат 6 дечица и така и не се събраха в нашия случай.

Рони,мерси за пожеланията за Билянка,ама тя днес ни пощури.Нищо й няма -едната кашлица само.Утре я пускам на градина ,че има енергия да тича от нас до Хижата

Янчи,да не сте болни?Никаква не се вясваш...Почвам да се притеснявам
Алегория,страхотно семейство изглеждате!
А щом сте и от Мездра...значи сте ми вече присърце 


гаден,по-гаден,най-гаден,цитросепт
Дадох 37лв. и такава горчилка не очаквах. Гадеше ми се ,бре 
. Да са им живи и здрави бебенцата и много да ги радват нея и Arven.
На майчето бързо възстановяване
Тъкмо си написах всичко и заби отвсякъде... та айде отначало 

