да ти са живи и здрави децата
Направо ме разплака(буквално) така ме разчувства
и е невероятен красавец - да не му е уруки
аз още съм сантиментална на тема раждане нищо че минаха 6 месеца почти
страхотни сте
?
Желая й да е много здрава, порядъчно палава и безоблачно детство! 
Прочела съм ,проучила съм. Няма да рискувам здравето на детето си.

Има часове , през 1 час, но се взимат много преди това. Хората с часове имат предимство. Преглежда всеки пациент окло 40 мин
Напомни ми за една тема във форума за майка която кърми 6 годишния си син (редакция дъщеря) и в момента

Като гледах снимките си спомних и................се заредих с много положителна енергия. Излишно е да казвам,че сте страхотни - бебчето, което си е цял, оформен мъж, и ти, която изглеждаш така, сякаш не си раждала
А гледката на малко, сладко, спящо бебе.............направо ме разтапя. Пу-пу.....да сте живи и здрави и много щастие с твоите мъже ти желая 

Това, че си се наела с тази нелека задача за списъци, имена, дати и т.н., е достатъчно. Поздравявам те 
. За големия вече съм казала - пич си е и това е 
Добре щеше да е ,ако се бяхме видяли на Шон Пен-а, ама.....кво да прайш, с тия дечиня........
Дано се размине на Биби АБ и да се оправи по-бързо
Разписвай се и ти по-често 

Оказа се ,че гадния Златист стафилокок се е загнездил в носоглътката. Изпратиха ни в София в някаква лаборатория дето правели специални изследвания на кръвта /титъра в кръвта/ и според резултата им щели да ни назначат АБ, капки, мехлеми или....ваксина. Направо онемях. Хич не предполагах, че има такъв проблем. Досега четох по темата и има доста различни мнения- от това,че се лекува успешно с АБ или ваксина, до това ,че е много упорит и дъъъълго се проявява 
Мислех,че е трета сливица, но не било това....
Напомни ми за една тема във форума за майка която кърми 6 годишния си син и в момента 
Съгласна 

Щом прави обстойни прегледи,значи е моя човек!А няма как да отложа за понеделник понеже вече доста време отлагам,а и съм ангажирала майка за утре!
Дано да има адекватно лечение...Доколкото знам се лекува,но след известно време пак се проявява.Бие се някаква инжекция...да не кажа някоя глупост,а май беше гама-глобулин 





Разписвай се и ти по-често 
.За сметка на баткото той си беше душица и коремчето и като се роди




Препоръчани теми