Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 795
  • 706
# 225
здравей Арвен
да ти са живи и здрави децата
Направо ме разплака(буквално) така ме разчувства
и е невероятен красавец - да не му е уруки
аз още съм сантиментална на тема раждане нищо че минаха 6 месеца почти
страхотни сте   bouquet
Виж целия пост
# 226


                               НЕКА МАЛКАТА  ИВАНА бъде ЗДРАВА, ВЕСЕЛА и МНОГО ЩАСТЛИВА!!!


Арвен,много сте сладки.

Муци,браво за шестицата, пак ще помагаме от разстояние.
Виж целия пост
# 227
Здравейте врачански мамита.Аз отдавна не съм писала,но нещо хич ме няма напоследък
Повечко полежавам,че малката разбойница не ме оставя да спя нощем и денем поспивам.
Честито на Арвен и Герганчето да са им живи и здрави дечицата и много радост да им носят.

Арвен имам един въпрос към теб какво трябва да нося в багажа за болницата освен пелени за беба ,дрешки пак за нея и нощници и тоалетни принадлежности за мен?
Преди 8 години искаха и окситоцин ,и  лидокаин и всякакви такива .Сега как е  newsm78?
А иначе и аз ще раждам при същата лекарка,при нея родих и дъщеря си и не е чудно,че е сложила малкия на гърда веднага тя е привърженик на кърменето и слагането на гърда веднага след раждането
Преди 8 години като изроди дъщеричката ми ,веднага след като я измиха и повиха тя ми я постави на гърдата
Ами това засега от мен,ще се постарая да съм по-редовна
Виж целия пост
# 228
Слънчо, жива и здрава да е голямата Ивана! Wink Желая й да е много здрава, порядъчно палава и безоблачно детство!  bouquet

Лорич, детокса е за прочистване от токсините, само, че се препоръчва и на кърмачки. Токсините с помощта на английската сол се изхвърлят през червата, не отиват в кърмата. Peace Прочела съм ,проучила съм. Няма да рискувам здравето на детето си.
И що за въпрос дали кърмя?! Laughing Ще кърмя до първи клас, че няма да ми е удобно да претичвам голямото междучасие.
Виж целия пост
# 229
Ще кърмя до първи клас, че няма да ми е удобно да претичвам голямото междучасие.
   Laughing   Peace
Виж целия пост
# 230
И да питам мамите,които са ходили при Петкова на гинеколог...Имам направляние и утре ще ходя...Но не знам дали трябва да си взема час?или отиваш и чакаш...Ако може,бърз отговор!Благодаря! Peace

Лори, Ето го не чак толкова бързия отговор Simple Smile Има часове , през 1 час, но се взимат много преди това. Хората с часове имат предимство. Преглежда всеки пациент окло 40 мин  Shocked и ти се изчааква чакалото, но пък приема всички, колкото и часа да е станало, дори след извън работното и време.

Ронка, добре звучи първи клас  Peace Напомни ми за една тема във форума за майка която кърми 6 годишния си син (редакция дъщеря) и в момента  Mr. Green

Муци, бравооо. Ще стискаме пак и за другите  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на сладката Ивана! Да бъде здрава, все така усмихната и жизнерадостна   bigdance2

Арвен, след толкова хубави думи каквото и да кажа ще бледнее Heart Eyes Като гледах снимките си спомних и................се заредих с много положителна енергия. Излишно е да казвам,че сте страхотни - бебчето, което си е цял, оформен мъж, и ти, която изглеждаш така, сякаш не си раждала Simple Smile А гледката на малко, сладко, спящо бебе.............направо ме разтапя. Пу-пу.....да сте живи и здрави и много щастие с твоите мъже ти желая Hug

Муцка, а така ! Само шестици да ни носиш Peace

афродитка, няма що да се извиняваш  Simple Smile Това, че си се наела с тази нелека задача за списъци, имена, дати и т.н., е достатъчно. Поздравявам те   bouquet

Нинори, браво, че сте успяли да се порадвате на снега  Laughing Ама и тоз малкия ти юнак много благ,бе Heart Eyes. За големия вече съм казала - пич си е и това е Peace

Лорич, Лориииич
...........каква стана тя, душо  Thinking Добре щеше да е ,ако се бяхме видяли на Шон Пен-а, ама.....кво да прайш, с тия дечиня........ ooooh! Дано се размине на Биби АБ и да се оправи по-бързо Peace

veni-sasi, ако сега не те оставя малка, то......ела да видиш после как ще е Crazy Разписвай се и ти по-често Simple Smile

Ронка, това за 1-ви клас много ме изкефи. Евала на упоритостта и оооогромного желание за кърмене bouquet
Питаш ме за хъркането на Тими. Днес, след резултатите се оказа,че проблема в него не  е задна хрема, както аз наивно си въобразявах  Embarassed. По-сериозна била работата Sad Оказа се ,че гадния Златист стафилокок се е загнездил в носоглътката. Изпратиха ни в София в някаква лаборатория дето правели специални изследвания на кръвта /титъра в кръвта/ и според резултата им щели да ни назначат АБ, капки, мехлеми или....ваксина. Направо онемях. Хич не предполагах, че има такъв проблем. Досега четох по темата и има доста различни мнения- от това,че се лекува успешно с АБ или ваксина, до това ,че е много упорит и дъъъълго се проявява Confused Така,че още незнам как ще е при нас. Но е факт, че се притесних. И се моля да не го пипне и Криско Praynig
А иначе той започна да хърка тук от 2 седмици, ама яко хъркане, като възрастен човек. Щом не мога и аз да спя......представи си Tired Мислех,че е трета сливица, но не било това....

Та такива ми ти работи.........
Айде лека вечер  Heart Eyes


Виж целия пост
# 232
Лори за д-р Петкова мога да кажа само хубави думи,за преглед ако не си си взела час по-добре отложи за понеделник,защото ще чакаш най-малко 3 часа ,но няма да съжаляваш прегледа е наистина обстоен.
Виж целия пост
# 233


Ронка, добре звучи първи клас  Peace Напомни ми за една тема във форума за майка която кърми 6 годишния си син и в момента  Mr. Green

Я метни въпросната тема насам да я видя. Hug
Иначе за мен 1-ви клас си е много. Психически мисля, че прага ми е 3г. след това са големи деца.

Яне, доста сериозно звучи това което казваш. И аз се притесних доста, защото Ема също много хърка, не знам дали бих заспала, защото спи в друга стая. Thinking
Виж целия пост
# 234
yanchik, стискам палци бързо да се маха тази гад стафилокока !  Praynig



Ронка Психически мисля, че прага ми е 3г. след това са големи деца.
  Peace Съгласна Simple Smile

Муци, браво Simple Smile


Това  със скоба в скобата не знам как стана  Embarassed И се е лепнала и не иска да се маха  Laughing
Виж целия пост
# 235
 Благодаря на мамите ,които ми отговориха на питането!Весе,Мая,Belbey  bouquetЩом прави обстойни прегледи,значи е моя човек!А няма как да отложа за понеделник понеже вече доста време отлагам,а и съм ангажирала майка за утре!
  Така,че ще се взема плетката и ще си чакам Laughing Joy
 
Янчи,тц,тц...много гаден стафилокок. TiredДано да има адекватно  лечение...Доколкото знам се лекува,но след известно време пак се проявява.Бие се някаква инжекция...да не кажа някоя глупост,а май беше гама-глобулин Rolling EyesНо това го казвам по спомени...Бившият ми Джи Пи ми разправяше ,че били на сина му...но си е бошлаф работа.Дано медицината да е понапреднала в областта.Оправяте се и ни дръж в течение... Hug
 Ааа,Весето,и аз искам да видя дете-първокласник на кърма Crazy

Рончи, бъди внимателна с тази сол  все пак Hug

 айде,че мъжът ми кисне от 10мин в банята и чака да го доподстрижа Wink Whistling
 
Виж целия пост
# 236

 айде,че мъжът ми кисне от 10мин в банята и чака да го доподстрижа Wink Whistling
 
Taка ли му се вика вече? Wink Laughing

Иначе внимавам със солта, не прекалявам, взимам си дозата която е дал лекаря.
Днес цял ден в двете нули седя.... Whistling
Малката сега яде, а как миришееее, а колко съм гладна вечееее, пффффф. Но съм тъпо и упорито и ще стискам и утре и вдръги ден е захранването. Crazy
Виж целия пост
# 237
veni-sasi, ако сега не те оставя малка, то......ела да видиш после как ще е Crazy Разписвай се и ти по-често Simple Smile

yanchik това с неспането го бях забравила последните 8-10 години ,но сега март месец ще си го припомня.
Искам не искам това е положението ,като съм се хванала на хорото ще го играя Mr. Green
Само се моля да е кротичка като се роди,че каката ни беше  ooooh!.За сметка на баткото той си беше душица и коремчето и като се роди
Обещавам да се разписвам по-честичко


 
Виж целия пост
# 238
Много благодаря на всички за милите думи. Наистина ме трогнахте  Hug
Ронка браво за ентусиазма. И аз съм " за" дългото кърмене. Той Алексанздър като видя че бебето суче и после се цедя и поиска мляко и той, та вече изпи 1-2 чаши кърма  Laughing После може да сехваля че съм го кърмила до три години  Grinning

veni_sasi никакви лекарства не съм носила. Искат за бебчо дрехи, памперси, одеялце, бархетни и тензухени пелени, хавлиика евентуално и крем за подсичане и сапун. Пишеше и шише, но честно казанао е безмислено
За майката- нощици, чехли и памперсни чаршавчета  Peace

Янчик много лошо това с детето. Дано да се оправи бързо, че звучи доста страшно  Sad

Аз отивам да поспя, че малкия нещо го хванаха коликите  ooooh!
Лека нощ на всички Hug
Виж целия пост
# 239
Слънчо да е жива и здрава дъщеричката ти.Арвен като видях малкия бонбон и толкова мило ми стана ,а как само прилича на моята принцеска като бебче -като две капки вода са .Муци продължавай със шестиците.Лори въоражи се с търпение,защото там ходят доста жени и се чака наистина много ,а имам чувството ,че събота е и най-пиковия ден. Яне дано всичко е наред с малкия сладур.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия