
, стюардеси абе много готино

Това е похвална новост във Врачанската болница. Първия ми син не ми го дадоха изобщо след това. Стоях два часа в родилна и след това ни преместиха в стая и двамата. 

Браво на Врачанската болница, много е важно бебето веднага да се сложи на гърда. Да го нацелуваш по малкото дупенце. 

И ще питам педито за това хъркане дали е нормално. 
Обаче съм твърдо решена да я завърша и ще съм така и утре.... 

А Алекс, колко много е пораснал
Да са ти живи и здрави и двамата!
Да бъде много послушна и много да радва мама и тати!!! А за мама 
. И разказа ти го изчетох на един дъх 

ние бяхме досега навън много хубаво време направихме и снежен човек
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1522/571382813199039629312647 … PKFEcICnorr2T.JPG
страхотни сте
Аз чак сега забелязах, че ти е второ раждане 
:bouquet:
Пупупу, малкият е прекрасен! Желая му щастлив живот на детето!

Още ли кърмиш?Ще те мъмря,ако е така!Задръж малко ,че всичките токсини ще отидат при малък Крис 
Е,верно,че не беше на по Шон Пен
Днес доки каза ,че кашлицата й не е слязла в дробовете и отложихме АБ-то!сега лягам,че цяла нощ не спах с нейното бухане
Малката е добре поне...
Препоръчани теми