Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (11)

  • 91 503
  • 791
# 450
Karolin@  , честито бебче  Hug Да е много здрава и само радост да ви носи  Grinning
Виж целия пост
# 451
Каролина,Честита радост!  bouquet
Да расте здрава и много щастлива.


Честит имен ден на всички,които празнуват днес.  bouquet
Да са живи и здрави.
Виж целия пост
# 452
Karolin@ , Честита малка принцеска! Да ви е жива и здрава, умна и добричка  bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи!
Виж целия пост
# 453
  bouquetЧестита да е малката рожба на Karolin@!Да е жива и здрава и да изпълни дните ви само с хубави моменти!Аз все още си чакам резултатите,още малко Hug
Виж целия пост
# 454
Karolin@, честита да ти е малката принцеса - Александра! Да е жива и здрава, весела и щастлива, да расте умно, красиво и добро дете и да ви носи много радост и поводи за гордост!
Виж целия пост
# 455
КАРОЛИН, ЧЕСТИТА РОЖБА !!!! ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА РАДВА ВСИЧКИ ОКОЛО НЕЯ!!!!

Виж целия пост
# 456
Каролина, честит розов бонбон! Да е жива и здрава, да расте щастливо и умно дете!



съвсем нескромно си пожелавам същото леко и бързо раждане да ме сполети и мен  Wink
Виж целия пост
# 457
Момичета, благодаря ви много за сърдечните пожелания...   Hug  Hug  Hug

Прасунчо, желая ти от все сърце бързо и безпроблемно раждане...  Hug
Виж целия пост
# 458
Честито и от мен, Каролин@! Да сте здрави и двете и много щастливи!
Виж целия пост
# 459
Каролин@,честито бебе!
Да ви е жива и здрава малката принцеса Александра и много да ви радва!

Виж целия пост
# 460
Честито бебче, да е живо и здраво   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 461
Защо никой не си прави труда да попрочете поне една-две страници по-назад в темата  Tired
или поне първата страница
Виж целия пост
# 462
Момичета,прочетох,че ТСХ не трябва да се изследва по време на цикъл.Знаете ли нещо за това?
Виж целия пост
# 463
Здравейте, и честит бебок на Каролин@.
Да ви кажа че на мен ми увеличиха дозата на 100 л-тироксина. И три дена бях много зле, гадеше ми се, едвам дишах, но сега съм ок, даже току що ми дойде и цикъла.
Малко ме боли глава, тъпа болка, но постоянна може би от хормона не знам, След един месец ще се изследвам пак.
Лек ден на всички Simple Smile))
Виж целия пост
# 464
joya , и аз при увеличаване на дозата чувствам същия дискомфорт, но само един ден. Явно зависи от организма на всеки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия