Суперхраните на Аквасорс - 3!

  • 156 912
  • 755
# 15
zlatnata tolumba, и според мен трябва да стартираш със Зелена енергия. Другото което ти е необходимо е Суперантиоксидант с пикногенол (инфо в сайта по-горе) и не на последно място - рибено масло (Омега - 3) - 3 г дневно.
С алергията която имаш е много вероятно да имаш проблеми с капсулите, т.е. да имаш алергия към самите капсули, а не към съдържанието в тях, така че трябва да се подбира внимателно.
www.vitaminlife.com - има доста голям избор на добавки. Сайтът е щатски, но доставките минават през Германия и влизат като през страна от Европейския съюз.
Виж целия пост
# 16
Зелената енергия я поръчах, ще видим дали е от капсулите  Crazy
Ще го погледна и този Суперантиоксидант.
Благодаря за сайта, но аз живея в Англия и поръчвам без проблем.

Много сте мили и отзивчиви.
Мислех, че ще ме наритате да чета първо предните теми,
както обикновено се получава с поредните такива..
Виж целия пост
# 17
Е, златна толумба, тая английска храна май ще ни довърши всички българки тук. че и килиграмите яко се качват. Аз съм най-редовен посетител на Холанд и Барет. Аква сорса е за дребната, а аз си вземам флаксийдойла, лененото семе, има го и на течност, можеш да опиташ и него.
Сори за отклонението. Hug
Виж целия пост
# 18
www.vitaminlife.com - има доста голям избор на добавки. Сайтът е щатски, но доставките минават през Германия и влизат като през страна от Европейския съюз.

Голямо дете, в този сайт наистина има голямо разнообразие на водорасли, коластра и какво ли още не на много по-добри цени. Поръчвала ли си конкретно водорасли и отзиви ако може? За колко време пристигат и колко струва доставката?
Виж целия пост
# 19

Голямо дете, в този сайт наистина има голямо разнообразие на водорасли, коластра и какво ли още не на много по-добри цени. Поръчвала ли си конкретно водорасли и отзиви ако може? За колко време пристигат и колко струва доставката?

Водорасли все още не, но поръчвах рибено масло за дребния и за мен и ензими. Пристигат за 10-14 дни, ако са до 2 кг в пощенския клон. Цената на доставката е в зависимост от количеството продукти, но пак се връзва по-евтино. Дори продуктите на Now foods се връзват по-евтино отколкото тук в представителните им магазини. А и тук нямат целия асортимент.

Ето този пък е английски:  http://www.healthspan.co.uk/fish-oils/omega-3-liquid-super-stren … 196675-c3176.aspx
Виж целия пост
# 20
Ето ви още един сайт, един от малкото в които има продуктите на аква сорс. Имат и доставка извън Англия. Цените им са както на сайта на аква сорс и по-ниски отколкото в България.
http://www.health4youonline.com/index.html
Виж целия пост
# 21
Ето ви още един сайт, един от малкото в които има продуктите на аква сорс. Имат и доставка извън Англия. Цените им са както на сайта на аква сорс и по-ниски отколкото в България.
http://www.health4youonline.com/index.html


Даже излизат по-евтини до България отколкото до Англия, защото маха ДДС-то. Освен ако на най-последната стъпка начислява нещо, но не ми се вярва.
Виж целия пост
# 22
По колко да давам профилактично ЕМК? Отнася се за 5г. ми син.
Приема още Колактив 3 и ЗЕ.
Виж целия пост
# 23
По колко да давам профилактично ЕМК? Отнася се за 5г. ми син.
Приема още Колактив 3 и ЗЕ.

Профилактично - 10 капки. При разболяване - 30 капки.
Виж целия пост
# 24
По колко да давам профилактично ЕМК? Отнася се за 5г. ми син.
Приема още Колактив 3 и ЗЕ.

Профилактично - 10 капки. При разболяване - 30 капки.

Десет капки дневно, така ли?
Виж целия пост
# 25

Десет капки дневно, така ли?

Да. Така се препоръчват.  Въпреки че поради ниските концентрации на Омега-3 в тях, аз не ги ползвам. Ползвам рибено масло.
Виж целия пост
# 26

Десет капки дневно, така ли?

Да. Така се препоръчват.  Въпреки че поради ниските концентрации на Омега-3 в тях, аз не ги ползвам. Ползвам рибено масло.

Казват, че няма внос на Ескимо Кидс. Ти какво купуваш?
Виж целия пост
# 27
По колко да давам профилактично ЕМК? Отнася се за 5г. ми син.
Приема още Колактив 3 и ЗЕ.

Профилактично - 10 капки. При разболяване - 30 капки.
Съгласна с препоръчаната доза на ЕМК. Синът ми не можа да свикне с вкуса им, неприятни са му Rolling Eyes. затова му давам само когато е болен, иначе е хубаво да се приемат всеки ден профилактично. Подкрепям и мнението, че на пазара има по-подходящи продукти.
Виж целия пост
# 28

Казват, че няма внос на Ескимо Кидс. Ти какво купуваш?

В магазините ДМ, специално в този на Мария Луиза намерих детско течно рибено масло, в този на Университета нямало.

http://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg/home/kompanijata/filiali-v-blg … ete-filialen.html

А сега ще поръчам това http://www.vitaminlife.com/product-exec/PNAME/OMEGA__3__LEMON/product_id/48285

Ето и тук : http://www.goodhealthnaturally.com/cat_essential.cfm
Виж целия пост
# 29

Казват, че няма внос на Ескимо Кидс. Ти какво купуваш?

В магазините ДМ, специално в този на Мария Луиза намерих детско течно рибено масло, в този на Университета нямало.

http://www.dm-drogeriemarkt.bg/bg/home/kompanijata/filiali-v-blg … ete-filialen.html

А сега ще поръчам това http://www.vitaminlife.com/product-exec/PNAME/OMEGA__3__LEMON/product_id/48285
Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия