Суперхраните на Аквасорс - 3!

  • 156 922
  • 755
# 735
Здравейте,дъщеря ми е на 9 месеца и след прекарана ротавирусна инфекция стомахчето и е много увредено. Давам Биогайа, но мисля, че е недостатъчно. Кои от продуктуите на Аквасорс смятате, че са подходящи за нас-Коластрата и Зелена Енергия или нещо с бифидус?Аз съм от Варна, откъде мога да си ги закупя?Много моля за помощ с информация по въшроса Rolling Eyes
Виж целия пост
# 736
Здравейте!
Оствалил съм ви съобщение на лични!
Виж целия пост
# 737
запис
Виж целия пост
# 738
jerry007, Моля ако четеш тук ми пиши на лични в този форум!
Виж целия пост
# 739
да ви следя  Hug
Виж целия пост
# 740
clover_d, аз не се наемам да кажа на бременна жена с анемия: "Спри си лекарствата!" Нали е ясно защо? Действието и на водораслите и на лекарствата зависи много от специфичните особености на самия човек. Нито ти знам точната диагноза, нито килограмите. Може да си 50 кг, може и да си 80 кг. Дозата в двата случая е много различна. Водораслите действат с натрупване, за 1 месец може и да няма ефект. Ако пиеш по 1-2 на ден може да не са достатъчни. Има просто много допълнителни неща, които да се преценят. Факт е че тези лекарства не подобряват състоянието на много хора. На други обаче действат. В момента не смятам че трябва да рискуваш и експериментираш, не е подходящият момент.
Виж целия пост
# 741
Хемоглобинът ми се е качил от 82 на 93   Simple Smile .
Не е ясно сега ,дали на водораслите се дължи или на Сорбифер  Crazy ?!
Ще си ги продължавам и двете .
Виж целия пост
# 742
Аз пия ЗЕ и Колактив 3 от 2-3 месеца и онзи ден си правих изследвания, хемоглобинът ми е 132, холестеролът ми е паднал от 5.16 на 4.10, глюкозата (кръвната захар) също е спаднала от 5 на 4.  Grinning Хемоглобинът винаги ми е бил около 120, а като бременна въпреки лекарствата не можах да го вдигна над 110. Храненето не съм си го променила, така че всичко това го отдавам на хранителните добавки на Аквасорс.
Виж целия пост
# 743
А какво е подходящо за подсилване на имунитета на бебе на 4 месеца след прекаран бронхиолит newsm78-само на кърма е
Виж целия пост
# 744
А какво е подходящо за подсилване на имунитета на бебе на 4 месеца след прекаран бронхиолит newsm78-само на кърма е

Най-добре е добавките да ги приемаш ти, а той да ги приема от теб чрез кърмата.
Виж целия пост
# 745
Можеш да даваш течна АФА и колактив. АФА по 2-3-5 капки дневно. Коластрата - като начало по половин капсулка, разтворена в малко кърма или във водичката (ако даваш вода). ЕМК също можеш да даваш по 1-2-3 капки дневно.

За тебе по 2-3 коластри дневно, 3-4 Зелени енергии. През кърмата се предава и към детето.
Виж целия пост
# 746
Можеш да даваш течна АФА и колактив. АФА по 2-3-5 капки дневно. Коластрата - като начало по половин капсулка, разтворена в малко кърма или във водичката (ако даваш вода). ЕМК също можеш да даваш по 1-2-3 капки дневно.

За тебе по 2-3 коластри дневно, 3-4 Зелени енергии. През кърмата се предава и към детето.
Dino, има ли значение коя от двете коластри? За деца под 3 годишна възраст и 2-те ли са подходящи?
Виж целия пост
# 747
Dino, има ли значение коя от двете коластри? За деца под 3 годишна възраст и 2-те ли са подходящи?

По-добрият вариант е коластрата КолАктив 3, тъй като в нея освен чиста коластра има допълнително Лактоферин (пречи на бактериите да се размножават като се свързва с желязото и витамин В 12) и пробиотика Ацидофилус, поради което повлиява по-добре имунитета като цяло.
Виж целия пост
# 748
Здравейте!
Кърмя малкия ми мъж вече година и три месеца (вече само вечер!). През тази година отслабнах 10-15 кг. Какво ще мипрепоръчате да вземам за засилване на имунитета като цяло. На детето давам Колактив 3.
Безопасни ли са всички продукти на Аква сорс за кърмачки? Извинете ме за този глупав въпрос, но не съм наясно!
Виж целия пост
# 749
Здравейте!
Кърмя малкия ми мъж вече година и три месеца (вече само вечер!). През тази година отслабнах 10-15 кг. Какво ще мипрепоръчате да вземам за засилване на имунитета като цяло. На детето давам Колактив 3.
Безопасни ли са всички продукти на Аква сорс за кърмачки? Извинете ме за този глупав въпрос, но не съм наясно!

За всички кърмещи жени е много препоръчително да вземат ежедневно Зелена енергия, коластра КолАктив или КолАктив 3 и Комплекс Есенциални мастни киселини (ЕМК).

Тази комбинация от продукти не е случайна, тъй като подсилва много добре имунната система на майката и осигурява в много добре усвоим вид всички ежедневно необходими хранителни вещества на женския организъм - витамини, минерали, микро- и макроелементи, аминокиселини и мастни киселини. В следствие на пълноценното приемане на всички тези вещества и кърмата става по-хранителна, като се подобрява и здравето на бебето...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия