Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 531
  • 799
# 480
прочетох коментарите, но ми се сториха пресилени сякаш слушах поредната реклама,но не се знае ако имаш възможност вземи и пробвай може при теб да подействат.Лично от както нищо не правя(не пия никакви добавки,чай нито масажи)положението си е все така плачевно даже като отслабнах малко съвсем се изгубиха,а бе мъка.Хем ми се иска нещо да опитам хем пък  съм скептично настроена.Много ми се искаше в нашата тема да се включат дами които са постигнали някакви резултати  от дадена програма и да кажат да това наистина действа или това не става. Повече от година е пусната тази тема ,а напредък няма в информацията,все въртим около едни и същи неща дали наистина само операцията е най-надежният вариант? newsm78
       Май да  #Cussing out #Cussing out но ще го пия тоя сминдух да видим.....
Виж целия пост
# 481
от предоставената информация в предните страници от диамантчето останах с впечатлението че сминдуха ако се пие само той ще подейства само на кърмачките,затова трябват и другите добавки за да се получи комбинация която да подейства на всички женски хормони
Виж целия пост
# 482
от предоставената информация в предните страници от диамантчето останах с впечатлението че сминдуха ако се пие само той ще подейства само на кърмачките,затова трябват и другите добавки за да се получи комбинация която да подейства на всички женски хормони
да,точно.идеята е че специално на тестостерона,прогестерона и пролактина трябва да се въздейства.трябва да са в по-високи нива,за да се получат нещата.
Виж целия пост
# 483
от предоставената информация в предните страници от диамантчето останах с впечатлението че сминдуха ако се пие само той ще подейства само на кърмачките,затова трябват и другите добавки за да се получи комбинация която да подейства на всички женски хормони
да,точно.идеята е че специално на тестостерона,прогестерона и пролактина трябва да се въздейства.трябва да са в по-високи нива,за да се получат нещата.
      Да....но в описание на билката сминдух дават че тя повишава пролактина дали ако се приема по голямо количество няма да се набави достатачно и ако се продалжи би трябвало да се получи натрупване и да има ефект Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 484
Включвам се и аз!
Чакам с нетърпение превода на цялата книга. Сега се рових в нета и открих ето това: http://kozmetika.biz/zeleniyat-chay-uvelichava-byusta/  не знам дали е обсъждано вече, но мисля да намина за зелен чай днес. Ще ви държа в течение Simple Smile
Виж целия пост
# 485
Това за зеления чай не сме го обсъждали ,а аз лично незнаех че влияе и на бюста наистина интересна теория.А що се отнася за сминдуха може пак да се повторя,но ще го кажа за да стане вече съвсем ясно:американската писателка ми се струва,че и тя прокарва същото ,което и аз ще споделя та значи целта на комбинацията от тези билкови добавки е да се повлияе  и на трите хормона едновремено,защото само ако на единият се въздейства няма да се получи желаният резултат,другото ти незнаеш точно кой хормон е по развит освен ако не си правила пълни хормонални изледвания,за които знам че са скъпички и се правят в определени случай,та да пиеш само това или онова. Само при подходящата комбинация и доза може да очакваш някакви резултати.Това ти го казвам и от личен опит миналата година пиех едната добавка,докато си набавя другата тя ми свърши първата  започвам втората време е да включа третата,но аз я нямам още и така нищо не се получи пия ги ,но не поточната схема както е споменато в книгата.Затова много ми се иска първо да съберем пълната информация от книгата,за което хиляди благодарности за труда на диаманчето и просто да проявим малко търпение и да видим какво точно ни съветва авторката . Даже сега се сещам че дори и само да пиеш тези добавки не е достатъчно,авторката споменава за режим на хранене,определени физически упражнения и масажи  с определени лосиони така че при нея резултатът е дошъл от   съвкупността от тези неща. За това лично за мен е мисия невъзможна   на този етап                   
Виж целия пост
# 486
Това за зеления чай не сме го обсъждали ,а аз лично незнаех че влияе и на бюста наистина интересна теория.А що се отнася за сминдуха може пак да се повторя,но ще го кажа за да стане вече съвсем ясно:американската писателка ми се струва,че и тя прокарва същото ,което и аз ще споделя та значи целта на комбинацията от тези билкови добавки е да се повлияе  и на трите хормона едновремено,защото само ако на единият се въздейства няма да се получи желаният резултат,другото ти незнаеш точно кой хормон е по развит освен ако не си правила пълни хормонални изледвания,за които знам че са скъпички и се правят в определени случай,та да пиеш само това или онова. Само при подходящата комбинация и доза може да очакваш някакви резултати.Това ти го казвам и от личен опит миналата година пиех едната добавка,докато си набавя другата тя ми свърши първата  започвам втората време е да включа третата,но аз я нямам още и така нищо не се получи пия ги ,но не поточната схема както е споменато в книгата.Затова много ми се иска първо да съберем пълната информация от книгата,за което хиляди благодарности за труда на диаманчето и просто да проявим малко търпение и да видим какво точно ни съветва авторката . Даже сега се сещам че дори и само да пиеш тези добавки не е достатъчно,авторката споменава за режим на хранене,определени физически упражнения и масажи  с определени лосиони така че при нея резултатът е дошъл от   съвкупността от тези неща. За това лично за мен е мисия невъзможна   на този етап                   
да,комбинацията е много важна но и аз не съм от много постоянните.странното е,че при мен дори и само масаж да си правя без специални мазила винаги след това има разлика.но както спра с масажите и до няколко дни всичко се връща по-старому.сега се опитвам и да пълнея,пия дермабион\който всъщност е за изчистване на кожата,но имам чувството че помага за апетита ми и съответно за качването на кг\ и има разлика сега.но ще видим.

аз много искам да се извиня,че толкова бавно се развивам с книгата и ви благодаря че сте наистина търпеливи,но за мое голямо съжаление не ми остава много време. Hug
Виж целия пост
# 487
" аз не съм от много постоянните.странното е,че при мен дори и само масаж да си правя без специални мазила винаги след това има разлика.но както спра с масажите и до няколко дни всичко се връща по-старому"    Thinking    Аз съм сигурна ,че ако всичко което опитвахме поне на 50%да се получаваше желанието ни да продължим напред нямаше да се изпарява толкова бързо.Що се отнася до масажите да те имат своя принос ,но и това не е достатъчно  Naughty.Аз след известен период в който съм си правила масаж чувствам гърдите си по- изпълнени ,по -стегнати ,но в никакъв случай не мога да кажа уголемени можи би и затова не съм постоянна с масажите?
Виж целия пост
# 488
" аз не съм от много постоянните.странното е,че при мен дори и само масаж да си правя без специални мазила винаги след това има разлика.но както спра с масажите и до няколко дни всичко се връща по-старому"    Thinking    Аз съм сигурна ,че ако всичко което опитвахме поне на 50%да се получаваше желанието ни да продължим напред нямаше да се изпарява толкова бързо.Що се отнася до масажите да те имат своя принос ,но и това не е достатъчно  Naughty.Аз след известен период в който съм си правила масаж чувствам гърдите си по- изпълнени ,по -стегнати ,но в никакъв случай не мога да кажа уголемени можи би и затова не съм постоянна с масажите?
        С какво правиш масажите?? newsm78
Виж целия пост
# 489
В момента с нищо конкретно използвам лосион или мляко за тяло,но миналата година използвах един саморъчно направен билков лосион,но нищо .Плесках си се аз и освен че се увкосявах(мирише на билки)нямаше някакъв ефект.Та това е в общи линии картината досега
Виж целия пост
# 490
В момента с нищо конкретно използвам лосион или мляко за тяло,но миналата година използвах един саморъчно направен билков лосион,но нищо .Плесках си се аз и освен че се увкосявах(миреше на билки)нямаше някакъв ефект.Та това е в общи линии картината досега
      И аз от днес ги започнах......какъв ефект забелязваш? Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Какво точно си започнала днес?Масажите ли?ами успех тогава и ще очакваме да споделиш как е при теб.
Виж целия пост
# 492
Какво точно си започнала днес?
      Масаж.........
Виж целия пост
# 493
ей момичета как сте?Някои да се похвали  или сподели как върви с мисията.
Виж целия пост
# 494
Прекрасна темичка и веднага се записвам.Изчетох целият форум и скоро ще пробвам комбинацията от билки.И аз като повечето тук имам малък бюст,или по-точно никакъв.След раждането на синът ми преди 7 години бюстът ми буквално изчезна.Бях готова да сложа силикон,но нямах финансова възможност и се примирих за момент...След известно време депресията отново ме завладя и реших да потърся други варианти.Така попаднах на един сайт,предлагащ капсули и кремове за естествено уголемяване на бюста.Миналият месец поръчах капсулите.Пият се по определена програма и не са скъпи.В началото започнах да усещам гъделичкане.По-късно включих крем на Дева за бюст,който съдържа главната съставка на капсулите и започнах с масажи.Когато приключих първият курс с капсулите,гърдите станаха болезнени и набъбнаха.Сега мога да се похваля с 1см. уголемяване.Днес ми предстои да започна вторият курс с капсулите и тайничко се надявам да продължат положителните резултати. Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия