Естествено уголемяване на бюста- да опитаме?

  • 276 514
  • 799
# 525
Здравейте,да споделя и аз моя опит с вас.Моят бюст по принцип не е малък,но реших да си купя капсулите Бюст+.На сайта им прочетах,че може да се пият в по-малки дози по 2 на ден с цел не уголемяване,а стягане на бюста.Освен това се изкуших и си взех и крема за бюст на Пупа.Вече 10 дни употребявам и двете и има огромна разлика.Не знам от кое точно,но бюста ми набъбна доста и преливам от всичките си сутиени.Много приятно и се позакръгли.Освен това през последния месец свалих и около 5кг,а в бюста раста.Ще видим как ще е занапред след като само за 10 дни постигнах толкова.
Виж целия пост
# 526
браво,супер,миличка Hug
сега аз да се похваля малко.вече пия билките,още съм в началото,разбира се,но вече има малка разлика,преди и след.много съм щастлива Crazy
иначе и за чела и чувала за крема на пупа,но си струва скъпо,така че засега ще се въздържа от закупуването му\ако говорим за един и същ крем,де Laughing\
Виж целия пост
# 527
Какви билки, би ли споделила?
Виж целия пост
# 528
Ето този си купих от 150мл.Не е евтин,но е доста икономичен.Слага се по едно грахово зрънце и се размазва добре.
http://monami.bg/products/1888-pupa-vitamins-aef-breast-enhancer.html
Виж целия пост
# 529
Ето този си купих от 150мл.Не е евтин,но е доста икономичен.Слага се по едно грахово зрънце и се размазва добре.
http://monami.bg/products/1888-pupa-vitamins-aef-breast-enhancer.html
да,и аз имах предвид същия крем. Grinning
Виж целия пост
# 530
Какви билки, би ли споделила?
билките които пия са:fennel\копър\,saw palmetto i vitex.
копъра отговаря за естрогена и прогестерона,сау палметото за тестостерона а витекса за поддържане нивото на хормоните.
само обмислям,ако не съм много доволна от копъра да го заменя със фенугрика\сминдух\.
Виж целия пост
# 531
Здравейте,вече със сигурност мога да заявя,че кремът на Пупа е много ефикасен.За две седмици имам много видимо стягане и нарастване на гърдите.Нямам неприятни усещания и не ги чувствам болезнени,но пък са видимо доста плътни и стегнати.Използвам в същия период и капсулите Бюст+,но ги пия в много малки дози-вместо 8 само две на ден,защото целя само стягане,не държа на уголемяването.Мисля,че основно ефектът се дължи на крема,който може да си го позволи му го препоръчвам горещо.
Виж целия пост
# 532
момичета една приятелка вики има проблем, тя няма гърди ,а пък не е слаба , даже сутиен не носи, аи искам да се поинтересувам дали ще може да и пораснат някакси със гел крем или хапчета? Благодаря Hug
Виж целия пост
# 533
Здравейте момичета и аз се включвам във темата от iherb си поръчах сау палмето сминдух и BioTech, Natural Curves, Breast Enhancement, 30 Day Supply, 60 Tablets И искам да кажа че разлика има още след 10-тия ден а излизат около 50 лв има разлика поне 2см което за мене не е малко ето на тази страница може да видите и мнения http://www.iherb.com/BioTech-Natural-Curves-Breast-Enhancement-3 … 0-Tablets/36?at=0
Виж целия пост
# 534
аз съм на 12ден от пиенето на билките и виждам че има ефект.разбира се иска време,но ще го постиган.все пак съм само в началото а имам месеци пред мен Party
Виж целия пост
# 535
момичета искам да споделя и аз своя опит с увеличаването на бюста. Още 2008 год започнах- пила съм и бюст + и Перфект бюст и какви ли не кремове съм използвала, но нищо .Малко имам чувството, че е по стегнат, но това мен не ме задоволява, защото аз искам да го увелича. Моят бюст е малък.И сега в момента пия всички тези билки познати ви и ползвам клем и се храня с определени храни  и какво ли още не.Вече съм много отчаяна. В този форум всички пишат какви резултати са постигнали много се радвам за тях. Но аз искам да попитам на колко са год защото това сигурно има значение. Аз съм на 32 и имам 2 деца. Иможе би е късно за мен. Все още не съм решила да се отказвам, но с всеки изминал ден ентусиазмът ми намалява, защото не виждам резултат. Искам да попитам момичето, което използва крема на PUPA наистина ли действа, защото едно е да четеш великите обещания на производителя, а съвсем друго някой който го е използвал. И още нещо все още няма някой който да е спрял с хапчета, билики и кремове и да сподели какъв е резултата след това, защото аз се притеснявам, че като се спре всичко ще е постарому. Забравих да споделя, че също ходя и на ваккум масаж за бюст.Имали някой който да ходи също?
благодаря  и ще чакам отговора ви момичета и вашия опит
Виж целия пост
# 536
момичета искам да споделя и аз своя опит с увеличаването на бюста. Още 2008 год започнах- пила съм и бюст + и Перфект бюст и какви ли не кремове съм използвала, но нищо .Малко имам чувството, че е по стегнат, но това мен не ме задоволява, защото аз искам да го увелича. Моят бюст е малък.И сега в момента пия всички тези билки познати ви и ползвам клем и се храня с определени храни  и какво ли още не.Вече съм много отчаяна. В този форум всички пишат какви резултати са постигнали много се радвам за тях. Но аз искам да попитам на колко са год защото това сигурно има значение. Аз съм на 32 и имам 2 деца. Иможе би е късно за мен. Все още не съм решила да се отказвам, но с всеки изминал ден ентусиазмът ми намалява, защото не виждам резултат. Искам да попитам момичето, което използва крема на PUPA наистина ли действа, защото едно е да четеш великите обещания на производителя, а съвсем друго някой който го е използвал. И още нещо все още няма някой който да е спрял с хапчета, билики и кремове и да сподели какъв е резултата след това, защото аз се притеснявам, че като се спре всичко ще е постарому. Забравих да споделя, че също ходя и на ваккум масаж за бюст.Имали някой който да ходи също?
благодаря  и ще чакам отговора ви момичета и вашия опит
за годините,аз навърших 25 преди седмица.може би възрастта има значение,незнам.
но ти си опитвала много неща.довършвала си всяка една програма докрай? newsm78 защото със всички капсули си има програма от поне 5месеца
Виж целия пост
# 537
Здравейте момичета и от мен.Цвети 78 когато четях твоя пост все едно слушах себе си ,преди известно време в темата аз също попитах дали възрастта е от голямо значение ,но не получих конкретен отговор ,защото повечето момичета от форума са по-млади.АЗ също съм на 32г.,но си мисля че не годините ,а каква схема или програма ще ползваш тя е от голямо значение и на мен до този момент нищо не ми е подействало за уголемяването на гърдите,и аз на моменти много се отчайвам от резултатите,но какво пък пробвах видях и пак ще продължа няма да се отказвам да се боря.Когато съм в по-добра финансова възможност и ще пробвам крема на "пупа".Стана ми любопитно с какви определени храни се храниш? Питам защото аз също съм насочила мисълта си към тази посока даже смятам,че храната много влияе на организма.
Виж целия пост
# 538
Здравейте момичета,
аз си поръчах крема,PUPA но все още не съм започнала да го използвам.За определените храни- както споменах ходих и на ваккум масаж и там ми дадоха храните, който влияят върху увеличаването на гърдите-ето кои са те: соя, соево мляко, сирене тофу, овесени ядки, ръж, ръжен хляб, салата от прясно зеле, кашу-50г от него на ден, бира, боза.Сега не знам доколко това е вярно, чувала съм за соята и за соевите продукти и за ръжта, но това е  коета аз знам и което са ми дали като храна.Ако някой има опит и знае нещо нека сподели.Забравих да кажа и за бирената мая по 3 таблетки дневно.Сигурно храните влияят, но дали на всички и доколко явно всичко е индивидуално.
Виж целия пост
# 539
Здравейте момичета,
аз си поръчах крема,PUPA но все още не съм започнала да го използвам.За определените храни- както споменах ходих и на ваккум масаж и там ми дадоха храните, който влияят върху увеличаването на гърдите-ето кои са те: соя, соево мляко, сирене тофу, овесени ядки, ръж, ръжен хляб, салата от прясно зеле, кашу-50г от него на ден, бира, боза.Сега не знам доколко това е вярно, чувала съм за соята и за соевите продукти и за ръжта, но това е  коета аз знам и което са ми дали като храна.Ако някой има опит и знае нещо нека сподели.Забравих да кажа и за бирената мая по 3 таблетки дневно.Сигурно храните влияят, но дали на всички и доколко явно всичко е индивидуално.
мерси че сподели.аз знаех за бозата и бирената мая,но за другите чувам сега.е,явно ще се пробва,защото както каза всичко е индивидуално.на едни ще подейства едно,на други-друго Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия