Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 540
Веси, ама голяма си терца...аз за сега с детска дето мирише на дъвка, също се жабуря с един невен. Питай вашия зъболекар какво ще те посъветвам и също Jouney - тя е зъболекар, ако съм запомнила. Пиши и на лични да я попиташ с какво да заместиш пастата. И лекичко, внимавай!
Виж целия пост
# 541
Ей момиче, да внимаваш като знаеш, че така става със миенето на зъби! Защо пък точно от миенето  newsm78 ама щом така ти действа внимавай или питай някой доктор! Тези припадъци не са на хубаво. Пий сега наистина едно айранче и ако някой друг може да вземе детето - най - добре полегни!  Hug Дано не се повтаря повече!!!  Hug Praynig Hug
Виж целия пост
# 542
Здравейте!  bouquet
Благодаря за съвета murzel. Смятам да питам как стоят нещата с болничните дрехи. Защото бях лежала в болница (не за да раждам по други причини) и там нямаха пижами и трябваше да си нося от дома.  ShockedНо благодаря за съвета смятам че ще ми бъде полезен! Simple Smile
А колкото до яденето. В интерес на истината апетита ми все още не се променил. Ям когато огладнея. Но не пропускам закуска!Ето как е при мене:
Закуска:
Чаша чай (билков с мед лимон), една активия половин кило киви може и един или два сандвича от пълно зърнест хляб и кашкавал.
Обяд:
Нещо готвено понякога си правя и шопска салата в малко количество но обилно поръсена със сирене.  Heart Eyes
Вечеря
Вечерям преди 19:00ч може супа или нещо готвено някой плод и един компот.
По късно
чай с мед лимон

 Старая се да пия повече течности заради запека който наскоро получих.  SneakyПонякога заменям чая с прясно мляко. От време на време си позволявам и по нещо сладко но се старая да наблегна на плодовете! Wink
 Интересно но от началото на бременността съм свалила 3 кг. Rolling Eyes Не знам дали е добре. Thinking А пък като се оправи времето sun ще започна да се разхождам повече. newsm68
Винаги съм искала да се науча да плувам! Simple Smile Четох че плуването било много полезно за бременната жена. newsm78 Вие какво ще кажете плува ли някой? Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 543
Привет бяла лястовица!
Дами,току що припаднах отново. CryОтидох да си мия зъбите с паста за зъби,прилоша ми страшно много започнах да повръщам,едва се довлякох до стола пред компютъра и сега се намерих паднала на пода и страшно ме боли гърба.Явно от стола съм се ударила някак си.Не можах да се съфирясам къде съм и колко е часа.Бях се приготвила да взимам детето от ДГ. Confused Сега всичко ми трепери. Sad
Знаех си,че така ще стане.Просто съм се видяла в чудо какво да ги правя тези зъби.Случва ми се за втори път да припадна заради миенето на зъби.С какви ли пасти не пробвах,с детска паста също не и не.Като ми се завре в устата и се започва. Sick Така се изплаших,че съм закъсняла с градината,но има още един час. ooooh!
Това с припадъците не е добре. Не ми се вярва причината  да е в пастата за зъби.  ThinkingКръвното как е?
Трябва да питаш доктора. Защото всичко е индивидуално и причините са най-различни ако при един е едно при друг е друго. newsm78 И по възможност нека има винаги човек около теб. hug

                От сърце ти желая лека бремнност!  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 544
Зелено нещо, аз като една мърморана да кажа пак, че досега никоя софийска мама не сподели да е започнала плАването (акваджим) за бременни : едно време ходех в клиниката на Мазнейкова, специален басейн за таз цел + рехабилитация и кинези истории. Така че ако имаш сили - няма по-полезно от това за бременните! Аз търся из нашия регион, но все са едни абонаменти годишни ... свят ми се завива...а там беше без пари просто (вярно преди няколко години - 5 лева беше)!
Виж целия пост
# 545
Ми говорила съм с док и пак едно нищо.Нито ми вярва на високото кръвно,нито на ниското.На мен цял ден ми беше лошо,но от пастата за зъби хептен ми прилоша. ooooh! Ох,не знам,но направо се побърквам.Нали до скоро ви се оплаквах от високо кръвно,а сега май пак го свалих бая. Tired Явно от резките промени. #Crazy
Виж целия пост
# 546
Хормони-иди им се сети Thinking
Виж целия пост
# 547
Зелено Нещо, аз плувам, но аз все пак съм в ДЕ и съм сигурна че там където ходя е много чисто и няма да пипна нищо, не съм сигурна че в Бг е подходящо на повечето места  Tired
Виж целия пост
# 548
Лястовичке, последната седмица беше тежка за тебе. Може да е нещо на нервна почва.

Аз сега се разготвих, напоследък мн рядко готвя манджа. Та зелен фасул по арабски правя, с гарнитура ориз. Знам, че звучи странно, но всъщност  е мн вкусно.


Аз не мога да плувам. А и все ме е страх от басейни , да не хвана гъби и т.н. Само 2 пъти съм влизала в басейн.

Но с удоволствие бих карала колело, като се оправи времето. Трябва да видя дали не е противопоказно  newsm78  Или разходки в гората.


Мисля като съм на кеф, да изкарам на машината /само прав тегел мога/ 2-3 бели бебешки калъфчици и на тях с цветни конци да избродирам жабка, мечо и т.н . Старомодно е, ама е мн сладко.
А баба отпреди години ми е оплела търлъчки, много са сладки, имам бели,розови, сини, розови с беличко. Подобни на тези, но много по-сладки  Embarassed
Харесала съм тоя модел от един турски сайт, но трябва да го принтирам, че да й го покажа нагледно.  http://www.dantel-modelleri.com/resimler/dantel-modelleri/guzel- … bek-patikleri.jpg
Виж целия пост
# 549
Зелено нещо, аз ходя да плувам; ама не в София. Ако бях там, бих се насочила към басейна в клиниката на Мазнейкова (както каза Боби), единствено там имат и специализиран инструктор! Там басейнът не е голям и е за целите на подобни "специални" хора като нас т.е. не е просто обществен басейн, и предполагам се полагат нужните грижи.  Лично на мен, макар да нямам инструктор, и да си правя някакви свои си неща във водата, ми се отразява супер добре. Ходя в един спа-център, понеже там е много приятно топло, и в съблекалните, и в коридорите и самата вода, няма никаква навалица (на практика съм сама в басейна) и като дълбочина отговаря на моите нужди. Водата не люти на очите, което е поне някакъв знак, че не прекаляват с хлора  Peace

На мен хормоните ми се объркаха нещо тези дни, отново, обаче ме избива на гняв и крещене. Ядосвам се за нищо, мърморя, карам се на малкия без особена причина... не е лесно да се живее с мен  Mr. Green

ПП: siiu, никъде няма пълна гаранция, дали няма да си хванеш нещо  Peace просто в момента сме много уязвими, и не се знае кое предпазва, и кое - не.
Виж целия пост
# 550
Топчето , тез на снимката на една кука ли са? Много кукленски еееей, че сладки! Аз както съм на лежане още някой и друг ден дали да не извадя мъките да видя какво помня???
И може ли на лични рецептата за тоз зелен фасул?
Виж целия пост
# 551
bobi, нямам представа на колко куки са  Laughing  бабет на стари години по4на да се у4и да плете, та подсигурни внуците с търлъ4ки.

А от едни немски списания има страхотни модели за пуловери. На племенника ми оплете със снежен човек, приказен. Аз дъртата магарица съм си харесала с Мечо Пух  Joy


Иначе не мога да плета, но бродирам гоблени. Имам няколко детски, Гаврош, едно куче с кокал, тигърче и лъвче. Сега правя попълвам фона на тигърчето.


Виж целия пост
# 552
Да споделя за зеления боб.Никога не съм му фила фенка,но скоро го сготвих много вкусно.Направих гювеч от зелен боб,картофки и карфиол.Нещо божествено ! Като на яхнийка го сготвих в тенджерката със сосче.   chef

Гърбът ми е син !  ooooh!
Виж целия пост
# 553
Здрасти на всички!!!

Ние сме вече в Сандански и сега мързелувам ли ,мързелувам Party

Изтекоха ми очите,докато ви изчета.

Лястовичке,ужасна е тази твоята работа,Нали ти казах,според мен това е от захарта.Просто в пастите за зъби има ароматизатори и разни подслаители и явно те дразни някоя съставка.Дано да ти е било за последно Praynig

За яденето-аз ям предимно тестено,плодове,ядки и понякога шоколад-чист,млечен.
Тея зеленчуци хич не ги взимам-те са пластмасови,как ди ги ям и да си мисля,че са полезни.
Ядките ги ям сурови.Тези в кутийте-овесени и не знам какви със срок на годност 2 год не ми изглеждат много читави.

Картофи много не обичам.
Ориз обожавам и също много го ям.
Месо,акто се сетя,не съм му фен.
С Ивонската бременност имаше един хляб Бонус-беше найстина пълнозърнест и много вкусен.Сега обаче свестен пълнозърнест или типов хляб не мога да си намеря.Вие какъв купувате?

Алкохол и цигари през живота си не съм вкусвала.Пия единствено винце,ако много ми падне кръвното.

Обаче не мисля,че има общо правило за всички.На мен от тесто и шоколад,никога не ми се е лепяло на дупето,но хапнали картофи.......
Организма си показва от какво има нужда и с какво се чувства най-добре.
Слушам го и нямам проблеми(дано и да нямам)

За плуването-и на мен много ми се ходи.Аз мога да плувам,но без корем.С корема не съм се тествала,вероятно мога да потъвам Laughing
Тренирах Сихронно плуване едно време и после си ходех на любителско плуване,докато забременях.След раждането на Ивон вече нямах никакво време.
Ако някой иска можем да се разберем да ходим заедно в клиниката на мАзнейкова 1-2 пъти седмично,че аз имам и др. дете,та ще трябва комбинации да правя.

За възпитанието на децата-това е моят начин-ЗА СЕГА.За по-голяма възраст,не знам какво ще ми дойде до главата.При всички случаи не викам.Моята строгост е тиха-мълча и действам,на психическо ниво Peace
Ивон сигурно с прегръдки ще ми е трудно да я будя-гушна ли докато спи,заспива 2 пъти по-дълбоко Laughing и може да спи с часове.Такава си-много е любвеобвилна и ако пропусне някой да я гушне настъпва бедствие Whistling
Не се е метнала на мен-аз мразя някой да ми се вре в пространството Grinning


Виж целия пост
# 554
Аз минавам само да се похваля и после ще ви чета. Днес ми излязоха резултатите от БХС и личния ми риск за синдром на Даун е 1:29000, за останалите болести 1:100000. Док каза, че са идеални, както и останалите изследвания  Blush Blush Blush

 Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия