Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 450
Пума,я кажи какво значат сърцата на някои от потребителките в началната страничка? newsm78
Виж целия пост
# 451
Аз се извинявам, че отговарям вместо Puma®, но подозирам, че това са майките с близнаци  Peace
Виж целия пост
# 452
Аз се извинявам, че отговарям вместо Puma®, но подозирам, че това са майките с близнаци  Peace
Благодаря !  Hug

Помислих,че е бебе-изненада за пола.  Blush
Виж целия пост
# 453
Моят мъж от началото на януари работи по проект със супер скъсени срокове и се прибира по нощите, работи през уийкендите (добре, че поне е от вкъщи) и не можем да се видим, пък какво остава за кексене smile3514 Направо ми идва да отида в офиса му и да се саморазправя с шефа му  fight

Добре дошли на новите момичета  Hug

И аз мисля, че двете сърчица са за мамите с близнаци Simple Smile
Виж целия пост
# 454
аз се изложих. откакто съм бременна, съм пила само 2 чаши кола. Но вчера не се стърпях и купих 2л  Embarassed  Е, навремето пиех по 4л на ден  Embarassed  Но снощи пиийанх малко, днеск окло 1л изпих и ми се разтуптя сърцето,прилоша ми....
Виж целия пост
# 455
аз се изложих. откакто съм бременна, съм пила само 2 чаши кола. Но вчера не се стърпях и купих 2л  Embarassed  Е, навремето пиех по 4л на ден  Embarassed  Но снощи пиийанх малко, днеск окло 1л изпих и ми се разтуптя сърцето,прилоша ми....
Грухче,и аз много обичам кола,но сега като я пия и ми се разлумква сърцето.С кафето също е така.Получавам веднага главоболие и високо кръвно,няма заспиване по цели нощи.
Виж целия пост
# 456
оох, аз кафе не съм пила никога, но с колата прекалявах, 4л си е ненормално, а и много шоколад ядях. СЕга няма и 3 шоколада за 3месеца да съм изляла. Не ми се яде сладко. Повечко на киселко наблягам...

Значи за безсъние да се  приготвя  Laughing
Виж целия пост
# 457
buburina добре дошла, стискам палци бебо да е мома! И аз имах такова желание ама на, писано ми било мъжка мама да съм! Искаш ли щъркел с пола на бебето?
да, защо не Simple Smile
относно секса момичета, моите наблюдения са: с мъжко бебе - бегай оттук с тия глупости, а с женско - ооо котьо...само да ми паднеш. поне при мен е така. незнам дали има някаква логика с натрупване на различни хормони, но при първата бременност изобщо не исках и не давах  Twisted Evil сега обаче искам, ама нямаааа. мъжа ми е на плаване и няма как.  Confused пада ми се нали Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Боби, може би наистина трябва да пиша един имейл на  Кременски, или пък в онази тема в която отговаря на такива въпроси. Понеже четох много въпроси и негови отговори и вече знам какво ще ми каже..че ако няма показания да не правя. Но понеже си е лично решение, ако толкоз искам няма да откажат разбира се. Дали обаче могат да ми дадат направление ако нямам черно на бяло показания за амниоцентеза..  newsm78

А колкото до секса...охххх.....желание имам, но доктора не дава. А и след 2 загубени бременности и мен много ме е страх..поне докато не се вдигне плацентата. Постоянно взех да сънувам еротични сънища и не ме питайте как издържаме... ама..няма как ...няма да умрем я:) Ама аз се замислям тва безсексие не е много добре:)
Виж целия пост
# 459
Срам не срам,да си призная,че и мен ме спохождат често еротичните сънища. Blush
А за желанието - ми не е кой знае колко голямо,а и определено няма да умра ако не практикувам секс да кажем месец или повече.
А първите три месеца пък едва си седях на краката,не за секс да помислям. Tired
Виж целия пост
# 460
Добро утро мами   bouquet
Как сте тази сутрин? Тук пак е студено и гадно и снощи е валяло още сняг. Вече ми омръзна тая бяла покривка навсякъде. Взе да ми изглежда много стерилно.
Добре дошли на новите момичета и успех до края.
Боби радвам се, че прегледа ти е минал добре. Сега и изследванията ще се супер.
Относно секса, ние отначало имахме забрана да го правим, а сега малко ни е страх. Не че не искаме, но ...... Няма да умрем. Желанието за бебче е по - голямо от желанието за секса.
Желая ви весел, усмихнат и топъл ден!
Виж целия пост
# 461
Добро утро коремчета  pregnant
Аз днес реших да си пийна едно кафенце ,че от няколко дни за кафета говоря  Laughing
Пък и тази нощ съм спала непробудно,явно като легна на лява страна и на мен и на бебето му е удобно  Laughing

Нещо бяхте писали преди време за отпуската на мъжа след раждането на бебока,попринцип какъв е закона,колко дни има право?Макар,че за моя мъж  fight не важи никакъв закон,ама все пак да знам колко да мрънкам  newsm62
Виж целия пост
# 462
Здравейте сладурки. И аз нямам търпение вече да стане по - топло и да си седя нявън, ако може по цял ден. Много обичам зимата, ама наистина вече е време за затопляне Simple Smile
За секса по - добре да не пиша. То няма и какво де. На нас също ни забраниха още от самото начало и то какво се получава, секса през тези 4 месеца се броят точно на едната ми ръка. Няма секс, няма излизане, вкъщи на топло с книжките Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Добро утро дами.
Добре дошли на новите мами.
Лек ден на всички.
Виж целия пост
# 464
Добро утро!!!


Нещо бяхте писали преди време за отпуската на мъжа след раждането на бебока,попринцип какъв е закона,колко дни има право?

Бащите имат право на 15 календарни дни от деня на изписване на детето. Условието да си получат обезщетението е да са осигурявани за общо заболяване и майчинство изобщо 12 месеца. А обезщетението се изчислява на база 12 месеца назад  и е 90% от заплатата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия