Но ме чака дипломната работа, че съм до половината. )))
Атракция, Анатоли май ми е взел нещата, че свеки ходила сутринта, но и казали, че някакъв мъж ги е взел вече. ))) Пиши после как ще се разберем да и взема от него. )
Аз все още изобщо не правя такива, нямам никакъв мерак да купя нещо, което не съм видяла
.Ще има да черпиш 




Другото е, че аз се кефя да подкрепям българската икономика и примерно каквито мога български дрешки купувам на децата. Има много качествени. Не че нямат и чужди, а и моите не са български често, но си казвам, че поне българския магазин ще спечели нещо. А онлайн директно си давам парите на някой си непознат чужденец и това ми отнема кефа от покупката 
Ако онлайн са почти безплатни, както излиза, ще пробвам.
Ама за дрехите - на мен кефа ми е да видя нещо, да го пробвам, да го пипна и чак тогава да го купя. Отделно в този студ за никакви покупки не мисля, направо съм в зимна депресия и чакам само да се постопли вече

.Получила съм 400 от тях.Извадих и от сватбата си дето ги бях пропуснала
, но в статуса на поръчката на тези от 14, пише че са изпратени на 15
Препоръчани теми