115 САЩ Сред Св. Валентински милувки ще връзваме панделки и джувки. Давай Вики!

  • 39 024
  • 735
# 600
Никога до сега не са ми се карали от агенция за билети че не съм купила от тях. Обикновено звъня на 2-3 места и получавам подобни цени и често за едни и същи полети и избирам най ниската. До сега обаче все сме имали доста фиксирани дни в които сме искали да летим и затова предполагам се е получавало така. Тази година сме решили да сме по флексибъл и да се обадим за оферти от рано та да видим ще ми се карат ли, как ще е  Grinning
Виж целия пост
# 601
С Калина съм летяла 3 пъти досега (и трите с Върджън Атлантик - Лас Вегас - София или Варна)и не съм купувала билет - първия път тя беше на 2 месеца и като проверих в компанията ми казаха че не мога да кача столчето и на борда или да го използвам в самолета; следващите беше на 1 год и нещо и честно казано си бяха изтощителни полети, защото тя просто не се спираше на едно място за повече от 5 мин, непрекъснато искаше да рови в количките на стюардесите, а колко време прекарах в качване и слизане по стълбите м/у двата етажа на самолета - не е истина! Иначе нищо специално не съм и взимала, само играчки, книжки и дрехи за преобличане.
Виж целия пост
# 602
Пикси, млечната салата аз я знам с прясни краставици. Някои хора и казват сух таратор. Аз ползвам гръцкото кисело мляко, краставици, орехи обилно, чесън, копър и сол. Отива за нула време  Heart Eyes

Клер, много ли караш? На мен ми е удобно и със сегашния колан - слагам го възможно най-долу на корема, не мисля, че би се врязал. Но аз ходя на работа с градски транспорт, само вечер от тук до там ако се наложи с колата, дори не карам всеки ден. Не че има гаранция де, то ако трябва да става беля, няма значение кога ще стане.
Виж целия пост
# 603
ами недоумявам значи за самолетните билети  newsm78
ето 4 пъти се обадих вчера и днес, предния път като тръсих си спомням че пак така стана и се зачудих дали аз не трябва нещо съобщение да оставя.  Crossing Arms
ама както и да е, явно мен магическите тарифи не ме ловят, и пак си купих от интернет, БТС да ги похваля, много са старателни (но не уъркна за мен този път).

аз купувам от Пъбликс, ама домати, кивита, салати, всичко е прясно прясно и запазено със седмици .... За ябълките ясно - те са си издържливи принципно. Та откъде да купувам сега...  Thinking

Кюбит/Хиър - кажете какво знаете за тези супермаркетските органик - аз не съм се интересувала и сега ми се видя странно тази нечувана издърлживост. Не са ли хелти? Или си давам парите за нищо...
Има ли някои неща, които няма смисъл да се купуват органик (примерно моркови, лук, картофи?)

Клер, Ноли беше на 27 дни (пък и след това колко пъти пътуваа докато стане на 7м) - бяхме лъки, нямаше проблеми здравословни в следствие на това (пък беше и баш в разгара на грипния сезон). С второто дете определено обаче бих била по малко безрасъдна...  Blush

сега ще погледна за седалките да видя откъде го знам това и ще се аргументирам пак  Grinning
това е което  намерих на прима виста
http://www.justmommies.com/forums/f705-car-seat-safety/1857691-a … st-standards.html

и само да кажа, че аз не сравнявам кар сийтове, дето се продават в метро за 99лв и които не знам изобщо чии стандарти пасват  Peace
нашето макси кози си е с 5 точков колан.

това е от страницата на Бритакс
Side Impact Testing
Currently, the US does not have federal regulatory standards for testing car seats for side-impact protection. In lieu of a federally regulated side impact testing standard, Britax has created a rigorous testing regime that simulates side impact crashes based on proven European test methods. Britax car seats are evaluated on how well they contain the head and minimize head, chest and pelvis acceleration.
Виж целия пост
# 604
Лени, нашият също е Макси Коси( Приори) и е с 3.
Като от този английски сайт:
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdispla … _-1__76201_10001_

Това е американският вариант, с допълнителната закоп4алка:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3422584&CAWELAID=292274885

като цяло не споря кой е по-сейф Peace
Виж целия пост
# 605
Да питам на бързо : Майка дали може да ходи по Карибите със БГ паспорта само или трябва виза? Някой запознат?

Сега се връщам да чета че ми стана интересно за органик храните какво сте обсъдили! Peace
Виж целия пост
# 606
Благодаря за отговорите за салатата!  Ще пробвам с пресни.

Аз пътувах с детето за първи път през океана като беше на 17-18 месеца. Не мога да си представя да я държа на моя скут толкова дълго.  Пътувала съм с нея до Европа няколко пъти, с Върджин и Лутфанза, и нито един път нямаше свободни места. По принцип напоследък и вътрешните полети са претъпкани може би заради бъджет кътс или може би зависи от дестинацията? Не бих разчитала на това, че ще ми освободят място просто защото съм с дете.

Лук, банани, портокали не купувам органик. Органик е мляко (заради хормони и антибиотици), зеленини, различните видове бериз, и т.н.  Колко наистина са органични тези огромни ягоди и аз се чудя.  


Виж целия пост
# 607
Да питам на бързо : Майка дали може да ходи по Карибите със БГ паспорта само или трябва виза? Някой запознат?

Сега се връщам да чета че ми стана интересно за органик храните какво сте обсъдили! Peace

Зависи от страната, кощто ще се посещава. На този сайт може да се провери за визи за български граждани:  http://www.mfa.bg/bg/index.php?option=com_content&task=view& … 85&Itemid=237

Ако е със статут на постоянно пребиваващ ( напр зелена карта) дори и в списъка да е дадено, че е необходима виза не трябва
Виж целия пост
# 608
понеже сте отворили дума за пътувания, разбрахте ли, че международните полети прекарват вече само по един багаж на пътник безплатно? ако искате втори таксуват по 150 доларчиков.
Виж целия пост
# 609
понеже сте отворили дума за пътувания, разбрахте ли, че международните полети прекарват вече само по един багаж на пътник безплатно? ако искате втори таксуват по 150 доларчиков.

Уж да, но по Коледа Алиталиа ни даде 2 багажа на човек.

За органик храните: ето статия, която изброява кое е разумно да се купува органик: http://www.thedailygreen.com/healthy-eating/eat-safe/Dirty-Dozen-Foods

Лени, аз също съм объркана по отношение на нормалния супермаркет и наличните в него органични храни. Просто онзи ден купих органични банани, които имаха вкус на подметка (дълго време не си бях купувала банани). Органичните от хоул фудс са много вкусни, днес съм изяла три.

Мерси на всички за препоръките за кис. мляко! Фажето ми е много сметанено, ще пробвам Ойкос и Ериван.

Днес попаднах на статия, че независимо колко спортуваш, колкото по-дълго прекарваш седнал, толкоз по-голям риск от сърдечни болести, застлъстяване и диабет. http://opinionator.blogs.nytimes.com/2010/02/23/stand-up-while-you-read-this/ Познайте кой почва да си кара комюта прав.  Grinning
Виж целия пост
# 610
понеже сте отворили дума за пътувания, разбрахте ли, че международните полети прекарват вече само по един багаж на пътник безплатно? ако искате втори таксуват по 150 доларчиков.

Много зависи до къде летиш - до Канада може и един багаж да се заплаща, а до Европа един е безплатен, до други места има все още по два безплатни, изобщо трябва да се проверява с компанията. Делта те кара да платиш 50$ за втори багаж (поне за сега).
Виж целия пост
# 611
Мацки благодаря за инфото  bouquet
А карсита който покахте на МаксиКоси удобен ли е? Търся да сменям вече бебешкия и сега съм в чуденка за нов  newsm78 а също искам и лятна количка, но ревърсибъл може ли да ми препоръчате нещо изпитано ние сега ползваме Чико кей фит 30 травел система
Виж целия пост
# 612
понеже сте отворили дума за пътувания, разбрахте ли, че международните полети прекарват вече само по един багаж на пътник безплатно? ако искате втори таксуват по 150 доларчиков.

Зависи, различните компании имат различни цени.
Последното, което бях намерила беше 50 УСД на допълнителна чанта ( до 6 броя) ако се чекираш онлайн , иначе на летището е по-скъпо.
Виж целия пост
# 613
Мацки благодаря за инфото  bouquet
А карсита който покахте на МаксиКоси удобен ли е? Търся да сменям вече бебешкия и сега съм в чуденка за нов  newsm78 а също искам и лятна количка, но ревърсибъл може ли да ми препоръчате нещо изпитано ние сега ползваме Чико кей фит 30 травел система

Аз сега съм на линия колички, но все пак зависи за какво ще ти трябва. А какво значи ревърсибъл? За количката ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 614
Зависи, различните компании имат различни цени.
Последното, което бях намерила беше 50 УСД на допълнителна чанта ( до 6 броя) ако се чекираш онлайн , иначе на летището е по-скъпо.

ами напълно допускам, че съпружието може и да е объркал цифрата, случвало му се е няколко пъти, но твърди, че онзи ден на майка ми klm е поискал $150 за втория багаж при чекиране на летището за полет до европа. отстъпили са накрая при положение, че билетът е купен преди да е въведено правилото, но 150 ми се видя малко ексесив...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия