Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението на участниците за заглавието на темата?
Какви са мненията за завръщането на Къдрокоса в България?
Какви са препоръките за използване на слинг и как се използва?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението на участниците за заглавието на темата?
-
Какви са мненията за завръщането на Къдрокоса в България?
-
Какви са препоръките за използване на слинг и как се използва?
-
Какви са мненията за преподаването на деца на български и английски език?
-
Как мога ефективно да управлявам различните езици в дома си?
А и снимките ти са страшно професионални, браво! 
, споделете как разхлабвате бебетата. Откакто допълваме кърмата с други неща (пюрета), по цели дни нищо, до седмица докарва. Тъпчем го със сливи, праскови, сладки картофи. Ако му дам морков, заминал е... Ще се оправи ли стомахчето му, да е редовно в един момент, това най-много ме притеснява...
Особено сега, в тази криза за работа, когато работодателите си правят каквото си поискат. Бих се много по ръцете, когато се заговори за бизнес етиката в тази тема, защото аз в момента такава не виждам.
.... Единствено може да има нужда от втора количка ако второто се появи много скоро, но това няма как да го измисля сега, нека първото се появи живо и здраво.
) и той така си взе ямайската виза там на летището. Бяхме в Монтиго Бей, но си взехме кола под наем и не се спряхме, ходихме до Очо Риос, Негрил, къщата на Боб Марли, по водопади, блестящи езера на тъмно, съдрахме се. И на мен в Негрил ми хареса много, защото е дълга плажната ивица и можеш да ходиш с километри, има какво да се прави там определено. 
за Макларън дай ми снимка и модел?
Ама като си затръгвахме към БГ първия път и съобщих новината на мъжа ми че трябва да вземем и количката с нас, че Алекс беше още само на 9 месеца и той подскочи