Родени 2004г.

  • 54 470
  • 727
# 330
Ето малко снимки от първите минути и часове на Даниел /преборих се с качването им / Grinning

http://magnoliamm.snimka.bg/baby/dani.477045.17545481

Честит рожден ден на Теди  bouquet  bouquet Здраве и щастие в изобилие  bouquet
Виж целия пост
# 331
Еее, Мери Hug Страхотни сте, пу пу!
Да сте живи и здрави петимата и винаги много сплотени. Нямам думи, развълнувах се Blush
Виж целия пост
# 332
Магнолиам, днес ми е ден да роня сълзи, от сутринта плача с повод и без повод  Hug  Hug  Hug
Разгледах снимките ти   bouquet - греете!  bowuu  Flutter  Party
Особено любима ми е тази последната, седмата, в която позирате с бебчо!!!
Виж целия пост
# 333
magnoliamm, и аз се просълзих.  Blush Hug Много са ти сладки и трите дечица. Да са ти живи и здрави!  Hug А мъжът ти ми прилича много на един мой съученик от основното училище. Аз учех в 12-о на "Иван Асен". Grinning

Момичета, стискайте палци, след малко тръгвам за тържеството. Запасила съм се със сухи кърпички срещу сълзене на очите. Mr. Green Довечера ще разказвам и ако имам сили да кача и снимки, ще показвам. Heart Eyes
Виж целия пост
# 334
магнолиам страхотно семеиство сте!браво! Hug
да сте живи и здрави.похвално е че има такива смели семеиства-визирам 3 те детенца!
така се размечтах за трето детенцееееееее.......само да спечеля от тото и готово....  bouquet
лулумба весело изкарване на тържеството.спокоино момиченцето ти ще е принцесата на вечерта.милата кои знае как тръпне от очакване!мн снимки д анаправиш и видео непременно.то остава за цял живот и после след мн години е страшно интересно да се прегледа пак.
по малко сълзи да има еи  bouquet
Виж целия пост
# 335
Благодаря ви момичета Hug Hug Grinning Поплачете си,поплачете си - пък ме изненадайте с бебе и вие Grinning Grinning


Лу, мъжът ми е малко чужденец, не е съученик ти Grinning Grinning/освен ако не е забравил да ми каже нещо Mr. Green Mr. Green/

Стискам палци за днес и чакам разказа/отивам да си приготвя и аз кърпичките Peace/
Виж целия пост
# 336
ЧРД на ТЕДИ на мама Рали! Да е жива и здрава, весела, усмихната и послушна!  bouquet


magnoliamm , чудесни сте! А мъничкият е такъв сладък бонбон, иде ми да го изям целия!

Лулумба, днес ще имаш едно чудесно преживяване! Чакам утре подробен разказ!

Вили, страхотни снимки! И сте толкова хубави! Hug
Виж целия пост
# 337
Магнолиам, много щастливи изглеждате цялото семейство!
Лулумба, знам, че тържеството ще мине много добре .Така и се ходи и на мене на детско тържество и все бързам и все от последните отивам и хубавите места вече са ги заели.
Честит рожден ден на Теди - Живо и здраво и много щастливо да расте детето!!!

А Валя пък в градината готвят и тържество за 3 март. А при вас в градините обесняват ли им нещо на децата за националния празник? Тя отсъстваше трите дена и довечера ще я питам да видим какво е научила. Опитвам се да и намеря някакви детски книжки и инфо на по достъпен език за да и е по разбераемо.

Джони, от къде могат да се видят тези колажи?
Виж целия пост
# 338
Най-после се прибрах  Laughing
Ето това са ми колажите за предстоящите празници  Wink
А това съм аз  Wink

Магнолия разкошни сте  Hug много ме разчувстваха снимките ти. Мъжка мамо   bouquet

Лулумба Laughing сигурно вече се радваш на изявите на Тедииииии  Peace

Роси аз докато се хвалех със слънце и по пътя към Пловдив такъв дъжд ме бра  ooooh!
Виж целия пост
# 339
Джони, повтарям си думите от преди - много си хубава! Hug
Виж целия пост
# 340
Клер  Embarassed благодаря!

Момичета ако харесате някой от колажите ми пишете да ви дам мейл, на който да ми пратите снимки, не ме жалете  Mr. Green
Виж целия пост
# 341
Магнолия, страхотни сте. А малкият е направо божествен!  Heart Eyes

Честит рожден ден на Теди! Много весели игри!

Мен ме тръшна грипа. По-зле се чувствам и от бито куче.  Tired
Виж целия пост
# 342
Магнолиам, страхотни снимки! Много сте готини всички! Между другото изглеждаш перфектно, а като се има предвид че си скоро раждала, просто нямам думи.... /аз след като родих много приличах на Мерлин Менсън в лице и на Мийт Лоуф в тяло  Cry И сега пак го докарвам, ама не е чак толкова фрапиращо! Wink/

Джони, много са хубави колажите! Всичките ми харесват! Голяма беля си взимаш на главата, като ни изкушаваш с такива красоти! Много сте готини двамата!

Лулумба, стискам палци на Актрисата! И аз се нареждам сред чакащите да разберат как е минало.

Аз днес разпитах госпожата - нашето тържество ще бъде чак в края на март. Госпожата е нова и си е поставила амбициозната задача да направят пиеска - Дядо вади ряпа, но на английски!!!! Shocked Shocked Shocked Каза ми, че е опростила приказката максимално, та затова тържеството се отлага за края на месеца - да имат време да я разучат. Колкото до онова дълго стихче за баба Марта, ей тъй - разцъквали си един вид! Да видим моята бъбрица каква ще го играе!!!! newsm78
Виж целия пост
# 343
ЧРД на Теди!
Виж целия пост
# 344
Момичета ако харесате някой от колажите ми пишете да ви дам мейл, на който да ми пратите снимки, не ме жалете  Mr. Green

Джони, може ли и аз да се възползвам от предложението? Rolling Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия