Родени 2004г.

  • 54 470
  • 727
# 345
Магнолиам, много сте сладки ... да е жив и здрав малкия бебок
Виж целия пост
# 346
Момичета ако харесате някой от колажите ми пишете да ви дам мейл, на който да ми пратите снимки, не ме жалете  Mr. Green

Джони, може ли и аз да се възползвам от предложението? Rolling Eyes Hug
Естествено  Peace
Виж целия пост
# 347
Върнахме се, мина стра-хо-тно! Невероятно удоволствие. Имаше повече усмивки, отколкото сълзи. Страхотно преживяване, но сега трябва да ги пращам по леглата, което е доста тежка мисия. Очаквайте пряко включване в по-късните часове. Ще се пробвам да е и цветно - със снимки. Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Върнахме се, мина стра-хо-тно! Невероятно удоволствие. Имаше повече усмивки, отколкото сълзи. Страхотно преживяване, но сега трябва да ги пращам по леглата, което е доста тежка мисия. Очаквайте пряко включване в по-късните часове. Ще се пробвам да е и цветно - със снимки. Heart Eyes
Лулумбичка как си представяш , че ще заспят след такава емоция децата  Hug
Радвам се много за теб и съм сигурна, че ще ни покажеш невероятни неща   bouquet

gretcan - още вчера ви добавих в списъка  Hug

Франческа - бързо оздравяване, явно от голямата си прихванала Sad
Виж целия пост
# 349
Утре ще разказвам повече, че едва стоя сега от умора - голямо приспиване пак падна, голямо нещо. Crazy Снимки - утре вечер. Peace Ха, сега видях, че е минало полущон - значи снимки тази вечер. Mr. Green
Виж целия пост
# 350
Магнолиам, страхотни сте  Hug ( пу-пу ) .

Джони, сега като видях снимката ти , нямам спомен да сме се виждали .  Thinking  А вие около Събота пазара ли живеете....

Лулумбичка, браво на детето. и чакаме снимките   Laughing

ФраниHug  бързо оздравяване.




Виж целия пост
# 351
Леле, Магнолиам, гледам снимките ви и "не вярвам на ушите си"  #Crazy как може да си толкова смела с 3ма юнаци, тъй подредени през 3 години ...ами те всички са си в някаква степен още бебоци  Mr. Green от сърце ти пожелавам освен видната смелост, и много търпение и хъс да ги гледаш и да им се радваш Peace

lulumba, айде събуждай се и дай снимки  Praynig

На Калоян тържеството в ДГ ще е на 25 март - за Благовещение  newsm78 ще правят някаква битова приказка, и стихчетата са като реплики и са много страни, явно извадени от контекста ....  Joy

например....едното дето запомних : Яде се риба с костица, да си почешеш зъбите за късмет и берекет   Mr. Green  другите са още по...чудати, как ги помни незнам  newsm78

иначе разбойника нещо тази нощ почна едно лудо кихане, сутринта се събуди със запушен нос и го оставих в къщи да се гледат с баща му  #Crazy дано успея да го "пресека", че от тез болести вече ми се гади  Sick
Виж целия пост
# 352
Здравейте и от мен!

Очаквам включване от Лулумба. За нашето тържество още нищо не знам, освен че ще е в края на март. Лошото е, че аз през целия следващ месец имам много командировки и силно се надявам тържеството да не съвпадне с някоя от тях!

Ох, да ви се оплача. Вчера наште отишли с Ивета да поръчват торти за РД в Джани, дето Лулумба го препоръчва. Ама там взели че записали за надписа "ЧРД, ИВЕТА - 5 г.", та сега трябва пак да се тънтрузи някой до сладкарницата и да им каже да поправят надписа. Е, то има време, ама що все така трябва да става, не знам!
Виж целия пост
# 353
Добро утро,
нахълтвам само да ви обърна внимание на подписа си. Моля, прочетете петицията и ни подкрепете! Нека педофилията се наказва строго, а не както до сега със затвор от 3 до 12 г.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 354
Франческа с много сериозна задача си се заела  Peace моите адмирации!
Клер - няма ли телефон тази сладкарница - да оправите грешката по телефона?
2К - наистина много завъртяни думички  ooooh! И при нас миналата година на тържеството за Тодоров ден имаше подобни - докато ги кажа си вързвах езика на фльонга  Joy Бързо оздравяване  Hug
Минимо - точно там живея, да не сме се засичали? Може ли да видя някъде твоя снимка?
Виж целия пост
# 355
Минимо - точно там живея, да не сме се засичали? Може ли да видя някъде твоя снимка?

В Пловдивската тема май бях чела , че живееш там.  Wink  Аз съм на "Лазар Стоев" - може да пием кафе някой ден....За снимка - сложна работа.

Виж целия пост
# 356
Че ти си ми съседка  Joy няма начин да не сме се засичали  Peace
ако искаш пиши на ЛС да се разберем  Laughing за кафе - става  Peace
Виж целия пост
# 357
...
Клер - няма ли телефон тази сладкарница - да оправите грешката по телефона?
........
http://www.djani05.com/djani/contacts.html етоооо
Виж целия пост
# 358
....
2К - наистина много завъртяни думички  ooooh! И при нас миналата година на тържеството за Тодоров ден имаше подобни - докато ги кажа си вързвах езика на фльонга  Joy Бързо оздравяване  Hug...
мерси   bouquet определено са странни, но пък на него му харесва, защото било всичко по-смешно ...явно се забавляват децата докато репетират  Joy тя нашата госпожа се занимава с куклен театър и анимации извън градината и определено прави страхотни тържества ...така, че ще видим какво ще измайсторят  hahaha
Виж целия пост
# 359
Надя, подписах петицията.... поздравления за начинанието ти   bouquet  и дано даде резултат  Peace

Клер, наистина гадничко с надписа на тортата, но мисля че това с телефона трябва да свърши работа, за да не се разкарвате до сладкарницата само заради корекция  ooooh!

нашето тържество е на 25 март, и едвам сега почват с разучаването на стихчетата  Thinking

Лулумба, чакаме фоторепортажа от вашето тържество   bouquet

Джони, много си красива... определено те харесвам за свеки на щерките  Hug картичките са ти много добри, няма да те тормозя да ни правиш, аз ще си открадна заготовките ти и ще си ги ползвам...нали може  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия