



Снимки - утре вечер.
Ха, сега видях, че е минало полущон - значи снимки тази вечер.
( пу-пу ) .
А вие около Събота пазара ли живеете....
бързо оздравяване.
как може да си толкова смела с 3ма юнаци, тъй подредени през 3 години ...ами те всички са си в някаква степен още бебоци 

ще правят някаква битова приказка, и стихчетата са като реплики и са много страни, явно извадени от контекста .... 

дано успея да го "пресека", че от тез болести вече ми се гади
моите адмирации!
И при нас миналата година на тържеството за Тодоров ден имаше подобни - докато ги кажа си вързвах езика на фльонга
Бързо оздравяване 
Аз съм на "Лазар Стоев" - може да пием кафе някой ден....За снимка - сложна работа.
няма начин да не сме се засичали 
И при нас миналата година на тържеството за Тодоров ден имаше подобни - докато ги кажа си вързвах езика на фльонга
Бързо оздравяване
...
определено са странни, но пък на него му харесва, защото било всичко по-смешно ...явно се забавляват децата докато репетират
тя нашата госпожа се занимава с куклен театър и анимации извън градината и определено прави страхотни тържества ...така, че ще видим какво ще измайсторят
и дано даде резултат 



картичките са ти много добри, няма да те тормозя да ни правиш, аз ще си открадна заготовките ти и ще си ги ползвам...нали може
Препоръчани теми