само кажи мейл.Аз понеже много се кефя на бебе Дани на Магнолиам и си позволих да направя подарък на семейството

/Дано Магнолиам не се разсърди, че ползвам снимката без разрешение .Ако е така ще я изтрия веднага/
само кажи мейл.

Разиграваха разни приказки и откъси от истории. Нашата беше централната. Теди в ролята на мързеливото Цоне се вживя в думичките си перфектно и ги каза с такъв ампломб, че публиката бурно я аплодира. Освен това имаха и музикална заигравка в приказката - всички деца пеят нещо, а Теди им отговаря. Абе справи се детето направо блестящо.
Беше много щастлива и горда. А Сашко на финала й поднесе едно зюмбюлче и тя направо се размаза от кеф. По принцип спектакълът беше много вълнуващ. Много жизнен, много весел, много емоционален и остави у всички невероятно усещане. Не беше типичното детско-градинско умиляващо тържество, което води до леене на сълзи. Беше си много искрен детски спектакъл, вдъхновен от българските традиции.

Следя темата за Сашко в клюкарника, макар че имах сили да напиша там само едно нещо.
За съжаление се оказа, че не отговаряме на условията за приемно семейство, бяхме решили да кандидатстваме.

те имат добри торти ...поне сме взимали от тази на Мадрид ей тъй за похапка, не за РД
Аз тази година и двете оттам ще ги поръчам - и за ДГ, и за клубчето.
Аз тази година и двете оттам ще ги поръчам - и за ДГ, и за клубчето. 
някъде съм го пропуснала 
че на нас тортите са ни лека слабост
мерси ....
КОлажа е страхотен/нищо ,че съм часове след раждането и съм по нощница и на системи
/ ама си го искам на моят си компютър,как да ми го пратиш
/
Да бях ги смятала, нямаше да мога да ги подредя точно през 3 години,но винаги съм казвала - Господ си знае работата и явно има смели планове за мен,щом ме дари с тези три прекрасни момчета
/да видим с какви снахи ще ме подреди


АЗ в петък съм на 8момартенското ни тържество,и цяла седмица слушам стихчета и песничка "колко съм добричка,най-страхотната мама,колко ме обичкат"...ит.н, само дето от време на време забравят да слушкат,ама и тази песничка ще я потренираме
! 
изглеждаш страхотно за ситуацията, която си описала. Пиши на ЛС мейл , на който да ти пратя колажа или си го изтегли от Мултиплай 
, че и с червена панделка като мартеничка
Ле-ле, ако го покажа на Теди.... Тя откога ме обработва точно за такова кученце. 


Да е жив и здрав и цялото семейство да са много щастливи! 
Препоръчани теми