Родени 2004г.

  • 54 469
  • 727
# 360
wily -   нищо против нямам ако искаш и psd-тата мога да ти пратя  Hug само кажи мейл.
  Embarassed благодаря за комплимента.

Аз понеже много се кефя на бебе Дани на Магнолиам и си позволих да направя подарък на семейството  Hug
/Дано Магнолиам не се разсърди, че ползвам снимката без разрешение .Ако е така ще я изтрия  веднага/
Виж целия пост
# 361
Клер, много неприятно това с надписа, но мисля, че няма да имаш проблем. На мен веднъж ми се случи нещо такова точно с тях и ми смениха цялата торта. И оттогава винаги следя внимателно за някакви издънки, но не са правили повече. Гадното е, че трябва да се разкарвате пак до там. Сайтът не е на това Джани, а на съвсем друга сладкарница. Така че този телефон няма да ти свърши работа. Аз писах, че има още едно Джани (то даже е верига от сладкарници май, но то няма нищо общо с тази срещу "Универсиада"). Тази срещу "Универсиада" се казва "Джовани Джанни" и я държи някакъв италианец. Той именно внася от Италия основните суровини за продуктите.
Джони, много красив колаж! Peace

Айде сега на разказа.
Тържеството мина просто прекрасно. Всички деца бяха в носии, а темата бе: "Който не работи, не трябва да яде".  Wink Разиграваха разни приказки и откъси от истории. Нашата беше централната. Теди в ролята на мързеливото Цоне се вживя в думичките си перфектно и ги каза с такъв ампломб, че публиката бурно я аплодира. Освен това имаха и музикална заигравка в приказката - всички деца пеят нещо, а Теди им отговаря. Абе справи се детето направо блестящо.  Grinning Беше много щастлива и горда. А Сашко на финала й поднесе едно зюмбюлче и тя направо се размаза от кеф. По принцип спектакълът беше много вълнуващ. Много жизнен, много весел, много емоционален и остави у всички невероятно усещане. Не беше типичното детско-градинско умиляващо тържество, което води до леене на сълзи. Беше си много искрен детски спектакъл, вдъхновен от българските традиции.
Аз снимах повече с камера, но имам и малко снимки. Не са върха на сладоледа, защото си беше голяма тъпканица, но някои стават. Довечера ще ги пусна. А само си представете как изглеждаше залата - това е музикалният салон на градината, в който си има подредени редове със столове за публиката. Та на "сцената" имаше около 30 деца, а публиката бе от поне 90 души. Пълна лудница.  Crazy Grinning

Франческа, подписах петицията и я изпратих на колегите ми. Надявам се и те да се присъединят. Дано има ефект. Praynig Следя темата за Сашко в клюкарника, макар че имах сили да напиша там само едно нещо.  Sad За съжаление се оказа, че не отговаряме на условията за приемно семейство, бяхме решили да кандидатстваме. Sad
Виж целия пост
# 362
lulumba къде е таз друга сладкарница Джани ...плс  Praynig
извинявам се ако съм заблудила неволно с телефоните, мислех, че за тези Джани става въпрос  newsm78 те имат добри торти ...поне сме взимали от тази на Мадрид ей тъй за похапка, не за РД  Peace
Виж целия пост
# 363
2К, аз като писах за "Джани", точно това обясних, че тази няма нищо общо с другите. Намира се точно срещу зала "Универсиада", през един магаз от тази на "Неделя". Съвсем мъничка е и няма други клонове в София. Но тортите са невероятно вкусни.  Peace Аз тази година и двете оттам ще ги поръчам - и за ДГ, и за клубчето. Grinning
Виж целия пост
# 364
2К, аз като писах за "Джани", точно това обясних, че тази няма нищо общо с другите. Намира се точно срещу зала "Универсиада", през един магаз от тази на "Неделя". Съвсем мъничка е и няма други клонове в София. Но тортите са невероятно вкусни.  Peace Аз тази година и двете оттам ще ги поръчам - и за ДГ, и за клубчето. Grinning
сориии ...докато изчета 22-23 стр. на екс  #Crazy някъде съм го пропуснала  Wink
тази не я знам ...но определно ще я проверя още тези дни като минавам оттам  Peace че на нас тортите са ни лека слабост  Joy мерси .... Hug
Виж целия пост
# 365
Джони, много ти благодаря - много си мила Hug Hug Hug КОлажа е страхотен/нищо ,че съм часове след раждането и съм по нощница и на системи Mr. Green/, но жеста ти ме трогна  bouquet  bouquet/ ама си го искам на моят си компютър,как да ми го пратиш Thinking Grinning/

- смела ,луда,дива и щастлива - ей на това съм аз Crazy Crazy Crazy Да  бях ги смятала, нямаше да мога да ги подредя точно през 3 години,но винаги съм казвала - Господ си знае работата и явно има смели планове за мен,щом ме дари с тези три прекрасни момчета Grinning Grinning Grinning/да видим с какви снахи ще ме подреди Mr. Green Mr. Green/

Франческа - подписах петицията, и силно се моля нещо наистина да се промени за тез болни мозъци и всички да бъдат ,там където им е мястото - далеч от децата ни, и никога,ама никога повече да няма наранени,нещастни и тормозени дечица,никога Praynig Praynig Praynig

Абе вчера минавах през зала Универсиада на път за лекарката ми, поспрях на аварийни,гледах,гледах - те такава сладкарница Джани не видях Thinking Thinking

Лу, радвам се че така добре сте си изкарали вчера Hug АЗ в петък съм на 8момартенското ни тържество,и цяла седмица слушам стихчета и песничка "колко съм добричка,най-страхотната мама,колко ме обичкат"...ит.н, само дето от време на време забравят да слушкат,ама и тази песничка ще я потренираме Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 366
Здравейте! Аз отдавна не съм се включвала с писане ,но за сметка на това ви чета !  Сега съм по- неангажирана и ще мога да наваксам  Hug!
Виж целия пост
# 367
magnoliamm, там си е, но е наистина много мъничка, а и няма големи надписи. Намира се в същия дълъг блок, в който е и "Неделя", но в самия край на блока в посока към пазара - последно помещение е.
Виж целия пост
# 368
http://pets.webshots.com/photo/2821163310069251345gHWgLo ето го и нашето трето бебе Mr. Green
Виж целия пост
# 369
Лулумба - разказа ти е пленяващ и ще чакаме да го подкрепиш със снимки /естествено като се наспиш порядъчно/  Joy

Магнолия   Hug изглеждаш страхотно за ситуацията, която си описала. Пиши на ЛС мейл , на който да ти пратя колажа или си го изтегли от Мултиплай  Peace

Дуциииииииии много е сладко третото  Wink, че и с червена панделка като мартеничка Wink
Виж целия пост
# 370
Дуци, направо се влюбих от раз. Страхотно сладко малко пухче.  Heart Eyes Ле-ле, ако го покажа на Теди.... Тя откога ме обработва точно за такова кученце. Mr. Green
Виж целия пост
# 371
Франческа, подписах петицията. Дано има мисъл и повечко хора е подпишат.
Лулумба, много хубаво е минало тържеството.
Дуци, кученцето е толкова сладичко, как да не го нагушкаш А това голдън ретривър ли е ? Това е много хубава порода кучета, сестра ми имат такова, направо са върха!!!
Виж целия пост
# 372
И аз подписах петицията! Бих я подписала още пет пъти, ако можех!!!! #2gunfire
Дуци, страхотно е третото бебе! Малък хубав кучо!!!! Каква порода е?
Джони, голяма радост пада вкъщи с тези колажи. Дъщеря ми е на върха на щастието! Аз и разпечатах този за 1 март, защото Баба Марта днес е била в детската градина, а и днес самите деца са плели мартеници. Много е щастлива - ходи, гледа си я картичката, прибира си я, после си я вади, после пак я прибира..... Hug
Лулумба, много мило тържество!
Виж целия пост
# 373
и аз я подписах и я препратих на всички девойки от контакт-листа в пощата ми, наистина трябва повече хора да я подпишат и дано някой чуе най-после  Praynig
Виж целия пост
# 374
Момичета, от много време се каня да се включа и тук и най-после го правя Grinning
С някои се познаваме (даже лично), с други не, но ще ми е приятно да общувам с всички тук  bouquet
Не можах да прочета много назад, но две неща много ме впечатлиха за момента:
Честито трето бебе на Мери!!!  Sunglasses Да е жив и здрав и цялото семейство да са много щастливи! Heart Eyes
Второто е петицията, която сега ще подпиша. Историята със Сашко ме ужаси, изплаши, възмути, натъжи и...Вярвам, че всеки може да направи нещо по свой начин, какъвто и да е той, за да не се случват такива неща на децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия