Къде в Пловдив??? - 10

  • 69 055
  • 745
# 360
ами може да има някой регистриран с такъв ник и да праща на неговата поща. Пиши на някой от модовете.
Виж целия пост
# 361
как да им пиша като нямам регистрация там Rolling Eyes
Виж целия пост
# 362
астравера, много се чака, пиши лично на модовете, аз няколко пъти писах и пусках теми докато ме забележат, имат бъг в системата явно.
без регистрация можеш да пуснеш нова тема  Peace

Аз да питам, има ли някой идея детския център в Санкт Петербург до колко часа работи?
Виж целия пост
# 363
Детския център в Санкт П е до 21 часа

На мен в Продавалника ми е приемало името и паролата от форумите, без никъде да се регистрирам, само че ми излиза името по регистрация, а не екранното име
Виж целия пост
# 364
Детския център в Санкт П е до 21 часа

На мен в Продавалника ми е приемало името и паролата от форумите, без никъде да се регистрирам, само че ми излиза името по регистрация, а не екранното име


Това важеше , ако не ме лъже паметта, за старите потребители на форумите тук при създването на продавалника. Аз отдавна не го полавам ,превърна се в кофти място. Не знам как е сега.
Виж целия пост
# 365
Каспър, мерси!

Напоследък Продавалникъте много натоварен, за да пишеш трябва да се регистрираш, няма друг начин, но после иска да изчакаш потвърдителен мейл и там идва голямото чакане. СЪщото става ако си смениш  пощата в профила, или паролата.
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета.Имам един проблем.Имам пералня САНГ.Днес ми завъртя номер с гарниртурата.Наводни ми се цялата кухня.Някой да знае къде мога да намеря гарнитура ?Или да си званна в сврвиз някъде?
Сервиз за перални в Тракия,бл 141 -тел.682818.Нека тракийските мами да кажат има ли го още.

Мацки,ударете едно рамо-една отчаяна глуха жена си търси работа...каквато и да е....усърдна е и много отчаяна.Ако някой се сети нещо,моля пишете ми .  bouquet

Ох ами тези дни видях, че на входовете /Тракия/ някой е залепил написана на ръка бележка "Чистя входове", мисля че за 40 лв. на месец е на вход.Ако има кой да й помогне да си намери така входове все пак е някакво начало, не че е най-доброто разбира се! Това ми дойде на ум на първо четене, ако нещо друго измисля ще пиша веднага!

Здравей отново Трапезица, намерих няколко според мен добри идеи за жената:

http://www.jobs.bg/f844644
http://www.jobs.bg/f844428
http://www.jobs.bg/f843564
http://www.jobs.bg/f842759
http://www.jobs.bg/f842352
http://www.jobs.bg/f842074
http://www.jobs.bg/f841869
http://www.jobs.bg/f841755
http://www.jobs.bg/f840961

Искрено се надявам да си намери нещо добро съвсем скоро! Аз мисля, че за работодатели, наемащи хора в неравностойно положение по закон има преференции, така че се надявам да има късмет,стискам палци!
Виж целия пост
# 367
Като стана въпрос за регистрации, търся някой да ми услужи с акаунт да сваля някои филмчета за детето от тук http://www.axelbg.net/
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 368
Знае ли някой, къде се продават тези малки найлонови пликчета, в които се продават мартениците?
Трябват ми за един благотворителен търг.
Виж целия пост
# 369
Знае ли някой, къде се продават тези малки найлонови пликчета, в които се продават мартениците?
Трябват ми за един благотворителен търг.

Там, където продават найлонови торбички и чували. Има най-различни размери. Сещам се за кръстовището на "Капитан Райчо" и "П.Д.Петков", на гърба на блока със зеленчуковите сергии.
Виж целия пост
# 370
здравейте,
може ли да ми препоръчате салон в който да правят и грим , не държа да е професионален , тук във варна ползвам за поводи  най -обикновен не за сватби , снимки или  сцена за по 15-20 лв .обикновенно нямат назначен фримьор в единият салон е козметичката , а в другия маникюристката ,но си имат всичко необходимо. нещо такова търся
иначе професионалистите са по  50лв, това става за мен само ако е инцедентно.
Виж целия пост
# 371
Като стана въпрос за регистрации, търся някой да ми услужи с акаунт да сваля някои филмчета за детето от тук http://www.axelbg.net/
Благодаря предварително!

Имаш лични
Виж целия пост
# 372
 Търся си дънкови ботушки или летни, но искам нещо по сносно и на висок ток .
 Някой случайно да има идея къде да погледна ?!
Виж целия пост
# 373
Здравейте, някой може ли да ме насочи към човек или фирма за разпространение на рекламни брошури (ако сте ползвали такива услуги и сте доволни!), трябва ми такъв човек (сериозен и изпълнителен, да ги пуска на точно определени места, не в кофите) за еднократна услуга. Може и на лични. Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 374
Търся си дънкови ботушки или летни, но искам нещо по сносно и на висок ток .
 Някой случайно да има идея къде да погледна ?!

Иии точно днес гледах такива летни ботуши в подлеза на аптека Марица. Един магазин дето всеки ден минавам покрай него и си мислех че са им пазарски нещата ,обаче имат страхотни ботуши. Всичко беше от естествена кожа, страхотни модели ,намалени са, летните бяха около 120 лв. Имаше и други по-ниски на около 80 лв. Не знам какво имаш предвид под сносно обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия