Къде в Пловдив??? - 10

  • 69 056
  • 745
# 420
Имам питане за дървените играчки. Искам да купя дървените мечета с различни дрешки за обличане. Преди ги имаше в стария Вис Виталис, но много време не съм ходила там, в новия не съм виждала. Знаете ли къде мога да намеря? В стария Вис Виталис все още ли е добро зареждането с дървени играчки? И последен въпрос - някъде около Техникумапо по електротехника (ТЕТ-а) имало магазин за дърв. игр., знаете ли адреса? 
Виж целия пост
# 421
Семейството мечки са на Пумпелина - долу в Приятели има линк към сайта и магазина им
Ако не ги намериш никъде, можеш да ги поръчаш онлайн - ако ги имат налични още, защото аз си спомням, че навремето съм взимала последните бройки, но може после да са внасяли още.
Ако ги няма тях - можеш да харесаш нещо друго от новите неща.
Виж целия пост
# 422
Момичета, Благотворителния мартенски базар стартира от утре на същото място, на което ни беше и коледния, до стълбите на Централна поща от страната на Тримонциум


Ще ви чакаме Hug
Виж целия пост
# 423
Имам питане за дървените играчки. Искам да купя дървените мечета с различни дрешки за обличане. Преди ги имаше в стария Вис Виталис, но много време не съм ходила там, в новия не съм виждала. Знаете ли къде мога да намеря? В стария Вис Виталис все още ли е добро зареждането с дървени играчки? И последен въпрос - някъде около Техникумапо по електротехника (ТЕТ-а) имало магазин за дърв. игр., знаете ли адреса?  
Ако имаш впредвид нещо подобно:

http://shop.pumpelina.eu/product_info.php?products_id=1716

Вчера купих от стария Вис Виталис, но е само мече с пет тоалета.Струваше 7.80 лв.Дъщеря ми още не може да си играе с него, но поне вади и слага отделните части в кутията и се занимава окло 5-10 минути Laughing
Виж целия пост
# 424
Ако имаш впредвид нещо подобно:

http://shop.pumpelina.eu/product_info.php?products_id=1716

Вчера купих от стария Вис Виталис, но е само мече с пет тоалета.Струваше 7.80 лв.Дъщеря ми още не може да си играе с него, но поне вади и слага отделните части в кутията и се занимава окло 5-10 минути Laughing
Благодаря, точно за такова, каквото си купила имах предвид. Ще отскоча до ВВиталис тогава.
Каспър, благодаря и на теб.
Виж целия пост
# 425
Имаха много малко дървени играчки.Аз това случайно го видях на долния етаж.Дано имат още бройки, че не обърнах внимание.Бях с дъщеря ми и станах разногледа да я следя къде ходи и какво пипа Laughing
Виж целия пост
# 426
От къде да купя готини дънки или джинси за сина ми - на 4 год.- 104 см.Търся не по-скъпи от 30 лв.
Виж целия пост
# 427
От къде да купя готини дънки или джинси за сина ми - на 4 год.- 104 см.Търся не по-скъпи от 30 лв.
Магазина на Бенетон в Мола - 39 лв, за летните модели синьото е уникално, както и кройката
жалко, че моето е на 6 и за него едната номерация са му малки, следващата големи... а и е един щиглец... каквото му става му е късо, каквото му е тмън на дължина, му е широко
Виж целия пост
# 428
Добър вечер и от мен.
Имам следните 1/2 въпрос-чета към вас:
1. От къде мога да си взема летни рокли които да не са много натруфени и да
са ежедневно-официялни. Дано да ме разбрахте.
2. От къде мога да разгледам и купя сребърни евтини пръстени със камъчета .
Виж целия пост
# 429
От къде да купя готини дънки или джинси за сина ми - на 4 год.- 104 см.Търся не по-скъпи от 30 лв.

И в Окайди от намалението имаше по 20-тина лева, но миналата седмица, както и във Фокс.
Виж целия пост
# 430
Каспър и Азира, благодаря!Ще проверя има ли номера за нас.Къде се намира Окайди? newsm78
Виж целия пост
# 431
Каспър и Азира, благодаря!Ще проверя има ли номера за нас.Къде се намира Окайди? newsm78

Намира се в МОЛА на първия етаж   Peace
Виж целия пост
# 432
Каспър и Азира, благодаря!Ще проверя има ли номера за нас.Къде се намира Окайди? newsm78

Намира се в МОЛА на първия етаж   Peace
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 433
Добър вечер и от мен.
Имам следните 1/2 въпрос-чета към вас:
1. От къде мога да си взема летни рокли които да не са много натруфени и да
са ежедневно-официялни. Дано да ме разбрахте.


В магазин Акуа до Гранда имаше много хубави рокли, памучни, но с дълъг ръкав, не са много летни, по-скоро пролетни.
Виж целия пост
# 434
Добър вечер и от мен.
Имам следните 1/2 въпрос-чета към вас:
1. От къде мога да си взема летни рокли които да не са много натруфени и да
са ежедневно-официялни. Дано да ме разбрахте.


В магазин Акуа до Гранда имаше много хубави рокли, памучни, но с дълъг ръкав, не са много летни, по-скоро пролетни.
На английски AQUA. Не искам да прозвучи като заяждане, ама аз така не бих се сетила за магазина, ако предварително не го знаех. И той е от другата страна на ул. Петко Д. Петков, до блока с магазинчето за диетични храни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия