Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 120
миналата седмица ходих на интервя, казаха ми,ч е до края на седмицата очакват да вземат решение и ще уведомят всички кандидати по мейл или телефон, независимо то резултата, резултат няма за съжаление. много се ядосвам вече и ми омръзна вкъщи. поне времето да беше хубаво да се разходя навън  Confused
  Shocked и мен така ме метнаха  Crazy Да чакам обаждане независимо от резултата. Confused
Днес в джобса обявите за София са 20 страници.Дано да е за добро и да намалеем! Praynig
Виж целия пост
# 121
миналата седмица ходих на интервя, казаха ми,ч е до края на седмицата очакват да вземат решение и ще уведомят всички кандидати по мейл или телефон, независимо то резултата, резултат няма за съжаление. много се ядосвам вече и ми омръзна вкъщи. поне времето да беше хубаво да се разходя навън  Confused
  Shocked и мен така ме метнаха  Crazy Да чакам обаждане независимо от резултата. Confused
Днес в джобса обявите за София са 20 страници.Дано да е за добро и да намалеем! Praynig

да не сме ходили в една и съща фирма?  Laughing
Виж целия пост
# 122
Възможно е  Crazy Виж си ЛС.

Оказа се че не сме. Joy
Виж целия пост
# 123
Меги, успех на новата работа!
Не зная какви точно ще са смените ти, но може би повечето от работилите на смени
дневна-нощна-2 почивни ще ти потвърдят, че при тази  схема на работа/почивка разполагаш с много повече свободно време, отколкото при стандартното работно време
от 9 до 18. Майка ми беше на такива смени - понякога вечер я нямаше, но бяхме с баща ми, а тя имаше достатъчно време да се грижи за нас (и да ни конторлира  Mr. Green).
Аз също работих около 3-4 години на смени - имах достатъчно свободно време за пътуване,
забавления, втора работа и ... най-вече не ми се налагаше да търча по лекари и институции
в обедната почивка.
Виж целия пост
# 124
и ... най-вече не ми се налагаше да търча по лекари и институции
в обедната почивка.

Това е много голямо предимство. Аз работех във фирма, коятп никога не почиваше, но на служителите се падаха по два почивни дни в седмицата по тяхна преценка. Тогава все още бях студентка и благодарение на възможността да почивам в делнични дни, чудесно си  съчетавах работата с учене, после с търсене на квартири и т.н.

Аз също още съм без работа. Чрез познати ми изникна една възможност, която обаче по нито един параграф не ме удовлетворяваше и се отказах. Сега малко ме е яд, уж разправях, че на всичко съм готова, пък започнах да отказвам... Дано да е за хубаво  Praynig
Виж целия пост
# 125
Аз искам да попитам нещо.Завърших магистратура,но ми остава държавният изпит,който ще е чак юни,имам ли право да си я пиша в СВ-то? newsm78
Според мен трябва да я напишеш,особено ,когато кандидатстваш по специалността,можеш да вмъкнеш семестриално завършила или както прецениш,но да се вижда все пак.При мен парадоксът беше,че когато пишеше-семестриално завършила,ходех по-често на интервюта,откакто се дипломирах изобщо не ме търсят. newsm78
Виж целия пост
# 126
Положението е наистина трагично....щом по големите градове няма работа....какво ли се надявам аз в Плевен...((((
Тук даже обяви и за чистачки вече не пускат...) А пролетта имаше...
Аз съм в 5-6 пъти по-малък град.  Sick Sick
Дори със седмици няма обяви.
Ще кандидатствам с пътуване (труден планински преход), просто детенце е още на градина, боледува, но .... ще се ориентирам, вече не ми се чака....
Виж целия пост
# 127
Аз искам да попитам нещо.Завърших магистратура,но ми остава държавният изпит,който ще е чак юни,имам ли право да си я пиша в СВ-то? newsm78
Според мен трябва да я напишеш,особено ,когато кандидатстваш по специалността,можеш да вмъкнеш семестриално завършила или както прецениш,но да се вижда все пак.При мен парадоксът беше,че когато пишеше-семестриално завършила,ходех по-често на интервюта,откакто се дипломирах изобщо не ме търсят. newsm78

Ами не е точно парадокс,просто работата намаля,а безработните се увеличиха  Confused
Виж целия пост
# 128
За съжаление е така,почти всички мои близки(повечето с малки деца) са без работа,с намалено работно време или намалени заплати и т.н,да не говорим за заемите,разходите и прочие.Дано в близките месеци да се раздвижат нещата,че така не бива Naughty
Виж целия пост
# 129
Да се разпиша и аз. Чудя се дали да не почна нещо само за сезона някъде на Златни или Албена (пак), колкото и да не ми се иска... И на есен с песен пак да търся нещо постоянно, то се е видяло, че няма да ме огрее сега. Във Варна казват никога не е било чак така зле  Tired
Виж целия пост
# 130
От утре съм с работно време 8:30 - 17:30  Blush .. мислих, мислих.. и реших, че предложението никак не е за изпускане..
Запознах се днес с колектива - изглеждат много готини.. да видим как ще се сработим  Praynig
Малко ме е шубе.. ама се надявам да се справя  Crazy

И пак установих.. че ако не е с познат и препоръки.. мноооооооого трудно.. да не кажа невъзможно  Tired Confused .. за съжаление Sad

Успех момичета  Hug Дано повлечем крак с Меги  Peace
Виж целия пост
# 131
duhi_puhi,да ни навестяваш от време на време!Само на гости обаче,като редовна,не Mr. Green
А може и да уредиш някое момиче на работата Joy
Виж целия пост
# 132
Духи честито HugИ аз бях днес да вникна в работата.Хареса ми не кой знае какво(в известна верига аптеки)работата е по график още не мога да го разбера има дни по 7,9,12 часа.
И аз за сетен път се убеждавам че без препоръка не става.
Виж целия пост
# 133
duhi_puhi, честито от сърце  Hug
на Меги също  Hug

Радвам се, като чета подобни постове. Дано никога не се налага пак да се записвате в темата  newsm10
Виж целия пост
# 134
duhi_puhi, честито!  Hug
И Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия