Помощ в търсенето на работа - 4

  • 51 678
  • 731
# 135
Здравейте и от мен, все така безработна
Духи-пухи, Меги, честито , много се радвам за вас, дано ви допадне новата работа  Hug
Това от мен за сега, да знаете че ви следя иначе, а сега лекинка
  smile3524
Виж целия пост
# 136
duhi_puhi, Меги, честито! Hug
Виж целия пост
# 137
duhi_puhi, хайде, дано повлечеш крак и както много ми се иска - тази нова темичка да е на късмет на всички, които търсят работа. Hug newsm17
Виж целия пост
# 138
За съжаление е така,почти всички мои близки(повечето с малки деца) са без работа,с намалено работно време или намалени заплати и т.н,да не говорим за заемите,разходите и прочие.Дано в близките месеци да се раздвижат нещата,че така не бива Naughty
И тук е така /Ловеч/. Имам чувството,че в града масово хората останаха без работа. Не   зная какво ще правим,като няма и никакви обяви. Корени пуснах да вися в интернет - всеки ден преглеждам обявите за Ловеч,Плевен ,Троян.Избор никакъв - само търговски представители и застрахователни агенти се търсят. Трети месец пускам СV,бях поканена на едно единствено интервю /и то не в Ловеч/,на което от 400 човека бяхме поканени 20,но получих имейл,че не съм одобрена. И това е за три месеца.Пускам за вякаква работа,въпреки образованията ми- инженер съм,с втора магистратура икономика. Ще съм благодарна ако си намеря работа и за чистачка,Ама няма  Tired.
И аз като Меги си мисля,че без връзки не става намирането на работа.
Късмет, момичета!
Виж целия пост
# 139
И пак установих.. че ако не е с познат и препоръки.. мноооооооого трудно.. да не кажа невъзможно  Tired Confused .. за съжаление Sad
за съжаление това е шибаната истина  Confused
duhi_puhi,Меги радвам се за вас!Всичко да ви е наред,да сте доволни от работата и честито!
Виж целия пост
# 140
А то и яко случайно стана.. Ако не бях споменала, че си търся работа, по-скоро да споделя и да се оплача  Laughing .. а то каква стана..
 Crazy
Благодаря ви момичета  Hug
Едно ми е такова хем мервно, хем ентусиазирано и нетърпеливо.. хем.. и аз не знам какво  Crazy
Виж целия пост
# 141
Важното е че е станало!Успокой се,всичко ще е наред. bowuu
Виж целия пост
# 142
Боже, божеее, чета и не вярвам на очите си Shocked Cry Докъде я докарахме.....умни жени, с по 1-2 висши, знаещи езици, да са готови да работят даже като чистачки smile3514 smile3511 Гадна тъпа криза, шибана мизерна държава smile3515
Момичета, пожелавам ви от сърце на всички в най-скоро време да си намерите не просто работа, а работата на вашите мечти, която винаги да ви носи удовлетворение и предостатъчно доходи. Заслужавате я  bouquet
Виж целия пост
# 143
Духи честито,дано новата работа ти донесе удовлетворение и радост  bouquet
Аз снощи бях на събирането на колектива.Разпределихме се и за мое щастие се случи компромис,аз ще работя само първа от 10 до 16,а колежката ми втора до 22,защото и двете така ни устройва.Обучението ни започва на 4.03 и подписваме договори.
Сега единственото ми притеснение е напускането на сегашната ми работа ooooh! Ще си взема заплатата на 25 и ще говоря с директорката.Имам въпрос,ако някой е наясно.Ако пусна неплатена,мога ли да подпиша новия договор,като ще е на 40 часова седмица.
Хубав ден момичета и успех.При всички нещата ще се подредят Hug
Виж целия пост
# 144
Честито на напусналите редиците ни!  Hug
Успешен нов ден!
Виж целия пост
# 145
Духи честито,дано новата работа ти донесе удовлетворение и радост  bouquet
Аз снощи бях на събирането на колектива.Разпределихме се и за мое щастие се случи компромис,аз ще работя само първа от 10 до 16,а колежката ми втора до 22,защото и двете така ни устройва.Убочението ни започва на 4.03 и подписваме договори.
Сега единственото ми притеснение е напускането на сегашната ми работа ooooh! Ще си взема заплатата на 25 и ще говоря с директорката.Имам въпрос,ако някой е наясно.Ако пусна неплатена,мога ли да подпиша новия договор,като ще е на 40 часова седмица.
Хубав ден момичета и успех.При всички нещата ще се подредят Hug

Бени, извинявай, но това "Убочението" ми избоде очите. Нямаше да се намеся, но си спомням, че беше начална учителка и ми става тъжно, когато преподаватели допускат толкова фрапантни грешки.  Confused
Виж целия пост
# 146
Лелее,толкова ме тресат емоции в момента,че съм написала пълна глупост Embarassed  и аз го гледах и виждах,че нещо не е наред,но не обърнах внимание,а самата аз много се ядосвам на глупави,недопустими грешки.Ето сега и аз се изложих,благодаря ти за поправката,веднага ще го оправя Peace
Виж целия пост
# 147
Браво,beniii и успех!
Виж целия пост
# 148
Честито на всички, които са започнали работа! Много успех ви пожелавам.  bouquet

Търся от 13 януари,пуснала съм 126 СиВита,ходила съм на 15 интервюта и  finger  Tired

Естел, 15 интервюта за малко повече от месец са добра цифра, като чета другите. Мисля си, че или е някакъв наистина гаден малшанс или това ти е слабото място, след като после не ти се обаждат...Може би трябва да поработиш над представянето си по време на интервю... Thinking
Виж целия пост
# 149
Днес ми се обадиха  и ме поканиха в петък на интервю.Единственото което ме притеснява е че тази фирма работи  с бившата ми фирма и са гъсти с шефовете.И да не стане така че  бившите ми шефове да  ме злепоставят нещо,при положение че сме се разделили   с добри намерения,въпреки че не им беше много приятно че напуснах.И сега една треска ме тресе как ще мине интервюто.Работата е хубава ...стискайте палци за петък Praynig Praynig Praynig
Наистина искам вече да не влизам в тази тема (не че имам нещо против вас) Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия