Притесненото Ани се надявам вече да не е притеснено.
Айде Ани да ти е добра работата и ти да си доволна!илли,за какво кандидатстваш?
Айде Ани да ти е добра работата и ти да си доволна!
Аз какво преживях...Сякаш съм магнит за идиотски ситуации
...
Един час гледахме презентации и ни обясняваха как ще ни се промени живота от тази работа и на думи беше много добре....докато не стана ясно че при подписване на договор трябва да се заплати 62 евро
После като свърши тоя цирк аз исках да си тръгна без да посещавам допълнителното индивидуално интервю и представете си - не ме пуснаха да изляза
И ща- не ща - на интерво отидох
Тами пак едни обяснения колко е розов света, обаче се оказа че веднага уж ме одобриха но
трябваше да заплатя 10лв. за карта да посещавам техните семинари
Аз какво преживях...Сякаш съм магнит за идиотски ситуации
...
Един час гледахме презентации и ни обясняваха как ще ни се промени живота от тази работа и на думи беше много добре....докато не стана ясно че при подписване на договор трябва да се заплати 62 евро
После като свърши тоя цирк аз исках да си тръгна без да посещавам допълнителното индивидуално интервю и представете си - не ме пуснаха да изляза
И ща- не ща - на интерво отидох
Тами пак едни обяснения колко е розов света, обаче се оказа че веднага уж ме одобриха но
трябваше да заплатя 10лв. за карта да посещавам техните семинари

Тъкмо и аз мисля обаче къде да ги изтипосам, за да не се лъжат наивници като мен и да си губят времето само 


А за фирма не си спомням дали пишеше нещо( вече са изтрили тази обява, но ще пускат предполагам още много)- абе къде видите уелнес консултант към американска фирма ( или някаква незнайна такава) да знаете че е измама

Аз съм си малко мнителна по принцип, но се надявам нещата да са си така...
И той им каза "добре, нали за февруари ми удържате за ревизия?", и отговорът е "да, но февруари няате отработен цял месец"
Дайте съвет, че ще се пръсна от яд просто! Мислех си за инспекцията по труда.......

Еми много ме е яд, за февруари, айде, ще го преживеем някакси. Но защо трябва и процента за целия януари месец???
Той си е взел всичко без договора, но и него ще си иска. И да ви попитам друго..когато напускате старата работа искате ли бланка УП2 (нещо за стажа беше)?
Еми много ме е яд, за февруари, айде, ще го преживеем някакси. Но защо трябва и процента за целия януари месец???
Той си е взел всичко без договора, но и него ще си иска. И да ви попитам друго..когато напускате старата работа искате ли бланка УП2 (нещо за стажа беше)?Препоръчани теми