
Единствения плюс е,че е на 3мин.от нас,но дори и това не може да промени мнението ми май.И какво ще ме обучават 3 месеца,като имам 10 годишен трудов стаж в тази сфера. 
За Пловдив става въпрос.
Наистина е много зле положението в Пловдив 
Единствения плюс е,че е на 3мин.от нас,но дори и това не може да промени мнението ми май.И какво ще ме обучават 3 месеца,като имам 10 годишен трудов стаж в тази сфера. 
Наистина е много зле положението в Пловдив 
Работодател трябва да направи заявка за работник с определен курс,избират кандидати за този курс,после работодателят си избира от изкаралите курса и го взема на работа за 9-12 месеца през които агенцията по заетоста плаща 240лв и работодателят е задължен да плаща толкова.Кой работодател ще направи това в нашия град
И каква заплата ще дава след тия 9/12м


обърнете внимание на сграда как се пише,Пловдив също
......и това са хора,които ще управляват някой или още по-лошо са наели някой служител,който няма представа от правопис 


.
. Препоръчани теми