Кики, прегръщам те силно, мила.....

Ох, много се натъжих и си плача! Изчезвам,
но Мия - Благодаря, че ни припомни, че по - често трябва да се сещаме за майките си, особено сега, когато ние сме майки!


Както е написано не е зле,но като чета и си представям моята майка нещо не се вързва....а и както го е казала Янечек,че остава чувство на вина и на благодарност цял живот нещо и аз не ги харесвам тези неща.Това ,че днес я ненавиждам майка ми,не означава,че поне една малка частица в мен не и е благодарна за това,че поне ме е родила,но само дотам,такива словоизляния тя не заслужава,категорично!






Предположи, че и в корема е бил така. Сега се замислих: все ми казваха ,че гледал навън ... към корема , а не на вътре и май това може да стане като си извие главичката лека. Аммм не знам , важното е че е добре 
http://picasaweb.google.bg/lil.france



та с една дума има една поговорка " с деца на баня" та и наща работа.
леле...колко рев! Ама много тъжни тоя неща бе!!!! направо ме хвърлихте в размисъл!
исках да пиша сто неща ама...
утре!
страхотни сте!!! страхотни снимки, ама то каквото снимаш това излиза! Направо сте супер! Нямам думи!!!! Ти фотограф ли си? Занимаваш ли се професионално с това? Леле ако можех и аз да правя такива снимки.... 
.
, така като гледам и Мариела ще стане, последния път като ходи с тях им извадила всички червеи, че били много сладки, в кутийката не остана нито един, въобще не е гнуслива, веднъж на село си намери червейче и си го разнася много време, че много сладко се извивало в шепичката й, леля й щеше да припадне 
. Искаше ми се да й давам добавка, че това хранене на мах 2 часа направо ме побърква, понякога иска и през час - ама друг е въпроса дали има нещо. 



Препоръчани теми