Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 30

  • 27 279
  • 725
# 60
muna_v, Hug newsm44 newsm44...ама хайде, за твое спокойствие, сега ти казвам тихичко честито, но страшно ме зарадва!!!!!!!! страхотно начало за темата и за седмицата-само такива тестове!! Всичко ще е наред fingerscrossed  fingerscrossed


Уфф,тези са си страшнички....сигурно не толкова, ама моят само ме стресира, да внимавам, да не се счупела иглата, и така и не посмях да рискувам-дори не взимам прегнил накрая, ами овитрел  Crazy
Виж целия пост
# 61
Муна кой ден от ЕТ ти е днес?
Виж целия пост
# 62



Днес чакаме Muna_V, а утре са Velka и MiraM.

Аз днес имам едни сладки болчици - лекинки, като пощипване - сигурно се имплантира моето борче  Heart Eyes
smile3521 Да помня ги тези болки. След седмица ми казаха, че съм бременна. Дано и при теб да е така  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 63
Благодаря Ви момичета  bouquet

днек ми е 11-ти ден от ЕТ

и чакам всички останали след мен само с положителни тестчета от тук нататък
Виж целия пост
# 64
Браво muna_v ето че стиснатите палци свършиха работа. много хубаво тръгва новата седмица и дано да повлече крак и за другите момичета които чакат тази седмица положителен резултат Joy
Виж целия пост
# 65
да явно вашите стиснати палци много помагат Hug, аз днес щях да ходя на работа но като разбрахме с половинката той заяви и тази седмица вкъщи и аз сега даже и с краката ще стискам на другите момичета. Praynig

Виж целия пост
# 66
А да споделя, че бях при д-р Я. Владимиров‎ и той като видя изследванията и ме прегледа каза:
На трети ден от следващия цикъл идваш да те почваме с хормони и като узрее фоликола взимаме
яйцеклетките и....  А бе предполагам сте наясно. Та следващия месец ми предстои ин-витро newsm44
И много се надявам да е успешно newsm17. За това ще следя темата от близо. Късмет на всички и
най вече на  muna_v   preggo
Виж целия пост
# 67
Здравей gerganald и аз съм при Владимиров и от другят цикъл ще започваме подготовка така че ще следим темата и ще си помагаме взаимно Hug
Виж целия пост
# 68
Muna_v Браво миличка  smile3501 newsm44. Честито и безпроблемна бременност. Вдъхна увереност на всички чакащи, ужасно се раздвам, че така започва темата  Hug
Били ли споделила само за статистиката ни - в коя клиника и кой опит ти е /ако желаеш разбира се/.
Gerganald
Аз малко неразбрах двата ти поста - предстои ти инвитро, а преди това си имала и бременност? Или аз нещо бъркам?
Виж целия пост
# 69
Муна  Hug браво!Дано всичко е наред
в следващите 9 месеца,и те да са най-
прекрасните в живота ти!
Виж целия пост
# 70
Здравей gerganald и аз съм при Владимиров и от другят цикъл ще започваме подготовка така че ще следим темата и ще си помагаме взаимно Hug

 newsm44 Еиии много се радвам. Дай Боже и на двете ни късмет Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 71
 smile3501  love001 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Познах-познах за Муна!!!

Едно безумно голямо честито! Много спокойни 9 месеца напред!
Виж целия пост
# 72
Благодаря ви отново момичета, вие ми вдъхвахте такава увереност, че може би именно затова се получи този път.

За статистиката: в клиниката на Щерев съм при д-р Савова от трети опит ИКСИ / като първия и втория опит правихме и стандартно ин витро освен ИКСИ/

Киара и Тути вие сте след мен EFP стискам палци. Praynig
Виж целия пост
# 73
Има светлина,значи, 3 да е щастливо число....за тези,които сме на три  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 74
Muna_v Браво миличка  smile3501 newsm44. Честито и безпроблемна бременност. Вдъхна увереност на всички чакащи, ужасно се раздвам, че така започва темата  Hug
Били ли споделила само за статистиката ни - в коя клиника и кой опит ти е /ако желаеш разбира се/.
Gerganald
Аз малко неразбрах двата ти поста - предстои ти инвитро, а преди това си имала и бременност? Или аз нещо бъркам?

Ами аз вече имам един БОЖИДАР на 3г.  Но при мъжът ми нещо се объркаха нещата със спермата Embarassed и сега ще правим ин-витро за второ бебче, а дай Боже и  newsm04
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия