Как да спра деанксита

  • 91 193
  • 68
# 45
И аз мога да ти кажа при кой психиатър ходих. Не мога да преценя обаче, дали е добра. На мен ми помогна, но сама си спрях лекарствата когато реших, не знам тя колко време щеше да иска да ги пия. Психолози имам познати, мога да питам за такива проблеми кой биха препоръчали. Ако искаш пиши на лични, и ще питам, понеже аз съм ходила при психолози за други неща, и вероятно за такива шашкънии като нашите трябват различни специалисти, не по семейни проблеми примерно  Simple Smile
Виж целия пост
# 46
Литература не съм чела но постоянно бях в интернет за да разбера за какво става въпрос има специален форум в розали иначе и аз бях със същите симптоми но се оправих.И все пак някога имам страхове да не ми стане лошо винаги имам дианксит в чантата си дано не ми се налага да го пия никога повече
Виж целия пост
# 47
Глориус казвам че е на билкова основа защото поне за това са единодушни всички лекари с които съм говорила. Психиатърката с която се консултирах каза че това дори не го има за лекарство било нещо много слабо и помагало когато случая не е задълбочен. Но да все пак си е лекарство и според мен не е абсолютно безобидно.

Не ми се коментират психиатрите, това което говорят и вършат е престъпление.
Съставките са две в деанксита, можеш да го кажеш на психиатърката, да го знае другия път   hitи те са:

flupentixol  и melitracen

flupentixol - невролептик
melitracen - трицикличен антидепресант
Виж целия пост
# 48
Благодаря ви за съветите все пак. Олеква ми като знам че има доста момичета които ме разбират и също са мина ли по този път.
Виж целия пост
# 49
Аз да побутна темата с един въпрос. пия Деанксит 6-ти месец (сега по едно на ден), но тревожността и потиснатостта се появяват почти всеки ден. И по две хапчета да пия, ефектът е същият. Дали пък да не пробвам с Есберикум - мисля си, че имам нужда от съставките на жълтия кантарион, защото не съм нервна, избухлива, а просто потисната и апатична.
Виж целия пост
# 50
А защо не питаш лекар за това?  Аз бих пробвала с жълт кантарион, но..не съм лекар все пак, питай. На мен също деанксита не ми действаше изобщо.
Виж целия пост
# 51
Да, определено ще се посъветвам с лекаря си, но реших да чуя и ваши мнения - не питай старило, ами патило...
Виж целия пост
# 52
Можете да попитате и аптекарките.
Виж целия пост
# 53
Да, определено ще се посъветвам с лекаря си, но реших да чуя и ваши мнения - не питай старило, ами патило...
Какво стана консултира ли се с лекар. Продължаваш ли с деанксита или не. Да ти кажа честно много пъти ми се е искало и аз да го спра и да мина на жълт кантарион но не смея без да съм се консултирала с лекар.
Виж целия пост
# 54
Спирам го и преминавам на нещо по-леко - Атаракс. Дано има полза.
Виж целия пост
# 55
атаракса по леко ли е защото аз знам че деанксита бил най лекия за приемане. Макар че и аз самата не съм напълно наясно. Освен него друго нищо не съм взимала може би защото той ми помага.
Виж целия пост
# 56
Здравейте,
да споделя и аз. Пия деанксит от 2 години по 1 път дневно. По съвет на лекарката, която ми го изписа, миналата година започнах да го намалявам по схема, като го пия първо през ден, после през два и т.н. Не ми се случи нищо лошо. Тогава си дадох сметка, че зависимостта ми от това хапче е в голяма степен психическа. Успях да го разредя значително за няколко месеца. Вече си мислех, че ще го спра. Но се случи нещо, което силно ме разстрои и пак започнах да го пия всеки ден. В момента отново разреждам приема. Тази схема за мен е добра. Надявам се този път да се получи и да го спра окончателно Praynig.
Виж целия пост
# 57
Изчакайте 1 седмица без прием на други АД,след това може да започнете лечение с табл.с жълт кантарион.Ремотив също е добър.В него активната съставка под формата на кантарион е повече.Не ги комбинирайте с други антидепресанти.Организмът трябва да се е изчистил,ако мислите да ги приемате.
Виж целия пост
# 58
Здравейте,
да споделя и аз. Пия деанксит от 2 години по 1 път дневно. По съвет на лекарката, която ми го изписа, миналата година започнах да го намалявам по схема, като го пия първо през ден, после през два и т.н. Не ми се случи нищо лошо. Тогава си дадох сметка, че зависимостта ми от това хапче е в голяма степен психическа. Успях да го разредя значително за няколко месеца. Вече си мислех, че ще го спра. Но се случи нещо, което силно ме разстрои и пак започнах да го пия всеки ден. В момента отново разреждам приема. Тази схема за мен е добра. Надявам се този път да се получи и да го спра окончателно Praynig.
Кажи каква е тази схема точно в продължение на колко време го спираш, колко време го пиеш през ден, колко време през два и кога го спираш тоцно, като го намалиш през два дена или кога точно?
Кажи и аз да пробвам по този начин предишния път когато го спрях го бях намалила до през ден около две седмици и толкова, но след 15 дни пак се почувствах зле и пак го почнах. Просто не знам кога да започна да го спирав с него се чуствам добре, но не искам да съм зависима от това хапченце. А пък една от специалистките ми каза да го пия две год. и тогава да го спирам, но това ми се вижда много време.
Виж целия пост
# 59
Изчакайте 1 седмица без прием на други АД,след това може да започнете лечение с табл.с жълт кантарион.Ремотив също е добър.В него активната съставка под формата на кантарион е повече.Не ги комбинирайте с други антидепресанти.Организмът трябва да се е изчистил,ако мислите да ги приемате.
И аз си мислех да премина на жълт кантарион, даже имам в къщи таблетки, но не знам дали ще ми подействат така добре както деанксита и до кога да ги пия изобщо, и по колко. Не съм се консултирала за него, а предполагам че е по безобидан като хапче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия