Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
# 345
Аз я изтеглих песента на Константин. Виж на предните страници.
Виж целия пост
# 346
Имам молба за песента от филма Маската на Зоро.Марк Антъни и една жена я изпълняват.Незнам как се казва(и мацката и песента)
Още една молба имам.Търся една дръга песен ама нито името нито изпълнителя знам.Една жена я пее обикновенно по сватби я пускат като първи блус на младоженците.Текста е нещо такова.
I am the woman you lowe,and I do anithing
to gatch you into my world..........
......over and over again....
Ох дано да ми помогнете.Много ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 347
Marc Anthony & Tina Arena - I Want To Spend My Lifetime Loving You
http://smokerr.data.bg/Mp3%60z/Marc%20Antony%20&%20Tina_Aren … I%20Want%20To.mp3


а другата текст:
http://www.lyricsfreak.com/b/barbra-streisand/13095.html
http://www.lyricsfreak.com/b/bee-gees/16081.html
http://top-lyrics.elizov.com/lyrics/Liz_McLarnon_-_Woman_In_Love.html

15 човека я изпълняват тая песен Simple Smile
http://wiccan.data.bg/02%20-%20Barbara%20Streisand-Woman%20in%20 … %20-%20artist.mp3
http://xchat.data.bg/Music/SpyMusic/Jordan/27%2002/Liz%20MCclarn … n%20In%20Love.mp3
Виж целия пост
# 348
Изпълнителя на перфектния ден
http://www.purelyrics.com/index.php?lyrics=ubgwanny

http://bolero.data.bg/Mp3/Soundtracks/Trainspotting/Trainspottin … Perfect%20Day.mp3
Виж целия пост
# 349
Малко офф, Стрелче вземи си смени доставчика, къв е тоя дето нямаш достъп ни до бола ни до датата?!?! Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Liz McClarnon - Woman In Love
Това е песента ама не мога да я смъкна.Хелпни ма още малко.Много мерси.
Виж целия пост
# 351
Някой може ли да намери клипа на песента на Аndrea Bocelli в дует с Dulce Pontes?  Praynig
в клипа има много стичаща се вода, името на песента обаче не помня. Embarassed
Виж целия пост
# 352
Успях.Скорпионче много ти благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 353
Ето ви една моя любима песен, има безброй ремиксове.  Grinning

http://rack1.free.evro.net/server8/jammal/CD1/mp3/Delirium%20-%20Silence.mp3
Виж целия пост
# 354
Някой може ли да намери клипа на песента на Аndrea Bocelli в дует с Dulce Pontes?  Praynig
в клипа има много стичаща се вода, името на песента обаче не помня. Embarassed
'O Mare E Tu
http://irinaxristova.data.bg/Muzic/RQ-Links/Andrea%20Bocelli(wit … 039;mare.E.Tu.mp3
за клипа обаче съм пас
Виж целия пост
# 355
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Стрелчето, бързаш! Още не я е записал тая песен Коце!  Mr. Green

Намерих я Mr. Green ( live)

Малко офф, Стрелче вземи си смени доставчика, къв е тоя дето нямаш достъп ни до бола ни до датата?!?! Simple Smile

Плаче за смяна отдавна, ама заради локалния сървър си трайкам още Crazy Wink
Виж целия пост
# 356
стрелче можеш ли да ми е пуснеш тази песничка щом си е намерила
Виж целия пост
# 357
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Стрелчето, бързаш! Още не я е записал тая песен Коце!  Mr. Green

Намерих я Mr. Green ( live)


Сраааам! Аз реших, че търсиш "официална" версия!  Embarassed
Виж целия пост
# 358
стрелче можеш ли да ми е пуснеш тази песничка щом си е намерила

Само на мейл. Ако искаш - дай ми такъв и ще ти я пратя Wink

Спаске, вЕрно търся студийния  вариант, ама още няма май такъв и ще се задоволя с този на живо Laughing
Виж целия пост
# 359
Благодаря, татенце!  Grinning Поне песента имам вече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия