True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Bon Temps" на турне-14 тема

  • 15 025
  • 731
# 390
Като, не ми се хили, съвсем зазлях вече, щом и да пея почнах. И то да пея Нети, за бога!  ooooh!

Нети??? Shocked Ирка,моля те стегни се Praynig Хич не ми е спокойно като знам,че Командира  ни здраво е излязъл от строя Confused

 Embarassed Няма, няма, Таничка! То беше временно. За целите на правоохранителните органи съм си в час.  Mr. Green Иначе съм перманентно извън строя, какво се изненадваш и ти...

Като, мисля, че и двете гледахме версията от 2004, с Роб Лоу и великолепния както винаги Доналд Съдърланд.

Ето и доказателство, че Нети беше мигновено отклонение: http://www.youtube.com/watch?v=yaaMdSapaTA  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 391
Аз сега се запалих и тегля този от 1979 - той беше първия, който гледах. И е доста страшничък, въпреки прическите на актьорите  Wink
Виж целия пост
# 392
Като, не ми се хили, съвсем зазлях вече, щом и да пея почнах. И то да пея Нети, за бога!  ooooh!

Нети??? Shocked Ирка,моля те стегни се Praynig Хич не ми е спокойно като знам,че Командира  ни здраво е излязъл от строя Confused

 Embarassed Няма, няма, Таничка! То беше временно. За целите на правоохранителните органи съм си в час.  Mr. Green Иначе съм перманентно извън строя, какво се изненадваш и ти...

Не бе,не се изненадвам,ама Нети ми дойде малко............... Rolling Eyes Иначе аз не виждам нито един в тази тема,който да е в строя Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Що бре, Трайки, аз съм в строя абсолютише редовно.  Whistling
Виж целия пост
# 394
Що бре, Трайки, аз съм в строя абсолютише редовно.  Whistling
hahaha hahaha Уау би Като,взех,че ти повервах мър. Mr. Green
Катка и строй.
Това е като Зиска и Танчето да си делкат Бил.
Демек никогаш не мое да стане.
Виж целия пост
# 395

Не бе,не се изненадвам,ама Нети ми дойде малко............... Rolling Eyes Иначе аз не виждам нито един в тази тема,който да е в строя Mr. Green

И на мен, затова сега избивам с Алис Купър  Laughing

Що бре, Трайки, аз съм в строя абсолютише редовно.  Whistling

А да бе, ти най-вече!  hahaha
Виж целия пост
# 396
Че аз съм си все в редиците бре! Глей как ми се смеят  Crossing Arms
Виж целия пост
# 397
Че аз съм си все в редиците бре! Глей как ми се смеят  Crossing Arms

Образцов идивид си ти, да! Ама няма да навлизаме в подробности за какъв образец става дума  Mr. Green
Виж целия пост
# 398
Кой би,ний ли.
Виж целия пост
# 399
Вий, вий, Зисе  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Никогаш!
Не се смей на другарче,че и ти не падаш по надолу от него. Mr. Green
Виж целия пост
# 401
Никогъш не бих се смяла  Whistling Ама все пак ако бяхме наред с пипитата, щяхме да сме в някоя латино-турска темичка, както му приляга на едни прилежни домакини и отрудени женици. Пък то - мъжете ни  са ни оставили да гледаме децата или са ни пратили на работа за спомагане на семейното благо, а ние се занимаваме с психарийски истории  ooooh! С възрастта май се вдетеняваме. Гледам милото и него го избива на геймърщина - детска му работа.
Виж целия пост
# 402
Хм, сега пък се разфилософствахте, по следобедному, за кафенцето, а?  Mr. Green

Много сме си наред в главите. А тва, че, Като, мъж ти го избива на геймърщина, че те мъжете нали не порастват? Милата ми кръстница казваше по повод интелектуалното развитие на прекрасния пол "До 15 години и толкова."  Mr. Green А тя беше много мъдра жена.
Виж целия пост
# 403
То тогава аз съм се омъжила за бебе би. ooooh!
Виж целия пост
# 404
То тогава аз съм се омъжила за бебе би. ooooh!

 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия