Кога ви се махна чертата на корема появила се по време на бременността?

  • 21 654
  • 173
# 120
Вече почти седем месеца си стои. Избледняла е, но си е там. Навява ми хубави спомени  Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Около година след раждането ми избледня напълно и изчезна.
Не съм чувала за случай да не изчезне въпросната черта.
Виж целия пост
# 122
Около 6-ия месец напълно изчезна.
Виж целия пост
# 123
Около година след раждането ми избледня напълно и изчезна.
Не съм чувала за случай да не изчезне въпросната черта.
при мен също.
Виж целия пост
# 124
вече мина година, а още си стои  newsm78
Виж целия пост
# 125
Махна ми се около 3 месеца след като родих. А беше много черна. Wink
Виж целия пост
# 126
Някъде около 9-10 месеца след раждането изчезна напълно.
Виж целия пост
# 127
минаха 11 мес и още си стои, с баткото към 7 мес избледня и се скри. различно е  Thinking
Виж целия пост
# 128
На около 4-5 месец след раждането,но тя и не беше нго силно изразена по време на бременността.
Виж целия пост
# 129
При мен изобщо не се беше появила такава линия и сега се чудя при втората бременност как ще е , за сега нямам, но то май е много рано, като не съм имала преди и незнам кога се появява и от какво зависи дали ще я има или не.
Виж целия пост
# 130
И моята още си стои!
Виж целия пост
# 131
Моята е много светла вече и не ме дразни Simple Smile. Предполагам, че след няколко месеца вече съвсем ще изчезне. След раждането първите два месеца обаче беше кошмарна.
Виж целия пост
# 132
Не си спомням точно кога, но със сигурностъ беше след 6 месец.
Виж целия пост
# 133
вече се махна  Peace
Виж целия пост
# 134
Около 2 седмици след като родих линията на корема ми беше избледняла, но и през цялата бременност не е била особенно тъмна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия