True Blood(Истинска Кръв)-Цирк "Бон Темпс"-турнето п&

  • 17 202
  • 730
# 525
Чкайте, чакайте, Рабита какви ги дири на Оскарите бре Shocked

Крис и Тай представяха награда
Виж целия пост
# 526
Чкайте, чакайте, Рабита какви ги дири на Оскарите бре Shocked

Ми... и Вълчо Лаутнър беше. Като й се ходи, да ходи, бе   Mr. Green


И аз сега прегледах снимки от червеният килим, липсваха ми някои и  други хора  Tired за да огряват с великолепието си. Роклите на някои дами не ми харесаха. Thinking Малко ми стана странно като видях снимката на бившата жена на Джеймс Камерън и настоящата.

Аз само Катрин Бигълоу видях, ама не изгледах съвсем всички снимки. Много ме кефи тая жена и много се радвам, че един вид е натрила носа на мегаломана Камерън с всичките награди.
Виж целия пост
# 527
Аз съм разочарована,че ощетиха Аватар.2пъти го гледах на кино и не съжалявам  Peace
Виж целия пост
# 528


Е как? Не знаеш ли защо баба Марта е сърдита? Whistling
  hahaha Аз имам една версия,но да чуя твоята  Wink

Официалната сигурно:"Сърдита е,защото февруари е къс,а април-мек!" Confused Mr. Green

Всичко му тича на Алекс,ама щом не е на Оскарите няма смисъл да ги гледам снимките Rolling Eyes
Виж целия пост
# 529


Е как? Не знаеш ли защо баба Марта е сърдита? Whistling
  hahaha Аз имам една версия,но да чуя твоята  Wink

Официалната сигурно:"Сърдита е,защото февруари е къс,а април-мек!" Confused Mr. Green

Всичко му тича на Алекс,ама щом не е на Оскарите няма смисъл да ги гледам снимките Rolling Eyes

 newsm10

А за Алекс не се къхари мисля,че другата година ще дефилирате заедно на червеният килим,е ако не те вземе поне ще му се радваме от ТВто  Peace
Виж целия пост
# 530
Джеси, имам една питанка към теб, вмъкната сред мощен спам - отде да си намеря субтитри за Менталиста - сезон 2 епизоди от 13 до 15  smile3514

Пишеш кода който е показан на снимката и после си дърпаш субс ще се оправиш, но имай предвид, че това са преводи на едно момче и може да има правописни грешки.

http://dox.abv.bg/files/dw?a=49c8b0bd4f 13 епизод
http://dox.abv.bg/files/dw?a=ba6ceb209e 14  епизод
http://dox.abv.bg/files/dw?a=1778f5ca87 15 епизод
Виж целия пост
# 531

Официалната сигурно:"Сърдита е,защото февруари е къс,а април-мек!" Confused Mr. Green

Всичко му тича на Алекс,ама щом не е на Оскарите няма смисъл да ги гледам снимките Rolling Eyes

Верно, бе, бях забравила  hahaha

Дю, не го приемай като ощетяване, все пак военната тематика е доста по-актуална от разни подвизи в областта на визуалните спецефекти. Без лошо чувство го казвам, де  Wink

А, забравих да се изфръцкам и аз - снощи гледах Суини Тод, бръснаря-демон. Мнооого готин филм, поне 100 литра доматен сос се проляха  Joy И Джейми много сладък, много!  Simple Smile
Виж целия пост
# 532


Дю, не го приемай като ощетяване, все пак военната тематика е доста по-актуална от разни подвизи в областта на визуалните спецефекти. Без лошо чувство го казвам, де  Wink


Не аз ей така си се ядосвам профилактично,но си беше чист PR  спрямо американските военни.Всичко е политика  Naughty

Аз снощи си дръпнах хубавото качество на Новолуние и си го изгледах Party
А пък в събота гледах "Момиче за милион долара" много тежък ми дойде накрая  Cry


"Покани ме да вляза" на Йон Линдквист- първият шведски роман за вампири

Ще бъде издаден у нас от  "Колибри".
Виж целия пост
# 533

Не аз ей така си се ядосвам профилактично,но си беше чист PR  спрямо американските военни.Всичко е политика  Naughty

Аз снощи си дръпнах хубавото качество на Новолуние и си го изгледах Party
А пък в събота гледах "Момиче за милион долара" много тежък ми дойде накрая  Cry


"Покани ме да вляза" на Йон Линдквист- първият шведски роман за вампири

Ще бъде издаден у нас от  "Колибри".

Не знам защо, ама това много ме разсмя!   hahaha

Дю, не само, че е политика, но и няма как анимация да спечели най-добър филм или актьор/актриса, все пак... Ама Аватар и за анимация не спечели, което беше малко странно. не съм го гледала и без бой признавам, че нямам ищах.
Виж целия пост
# 534
Ей, Джес, страшна си бииии   bouquet
Ти скива ли Слънчевото отче в една от сериите на втори сезон  hahaha Много се изкорах, че и хитрец биии, го играе. Квот съм се разбиииипкала...
А и Дафни /прасето на Мериан/ се мярна в един епизод - и тя кучка го изигра. Тоз Менталист хептен ме грабна - ако до края на сезона поканят и Алекс и Стив като гост-актьори ехеее....
Виж целия пост
# 535

"Покани ме да вляза" на Йон Линдквист- първият шведски роман за вампири

Ще бъде издаден у нас от  "Колибри".

Не знам защо, ама това много ме разсмя!   hahaha

Ами следваме логиката: Швеция-Алекс-Ерик-вампири  Mr. Green Брех този Алекс всичко шведско лансира Wink
Виж целия пост
# 536

"Покани ме да вляза" на Йон Линдквист- първият шведски роман за вампири

Ще бъде издаден у нас от  "Колибри".

Не знам защо, ама това много ме разсмя!   hahaha

Ами следваме логиката: Швеция-Алекс-Ерик-вампири  Mr. Green Брех този Алекс всичко шведско лансира Wink

Да де, ама въпреки това ми е смешно  Mr. Green
Виж целия пост
# 537


"Покани ме да вляза" на Йон Линдквист- първият шведски роман за вампири

Ами следваме логиката: Швеция-Алекс-Ерик-вампири  Mr. Green Брех този Алекс всичко шведско лансира Wink

Имало и филм 2008г-шведски,тази пък година американцеите ще се пробват да му правят римейк
Виж целия пост
# 538
Като, ако поканят Алекс и  Стив,  ще курдисат и Анка и хоп, ей ти ТБе Менталиста. Тогава ще се прехвърлим всите да гледаме Ментал-а hahaha
Виж целия пост
# 539
Ууу, верно би Бебс. И Анка и Патрик /менталистчето/ ще се надпреварват да четат мисли  Mr. Green

Алоууу, металистчето Пуци, кат казах менталист се сетих за теб. Пазиш ли билета, пазиш ли  Wink Сканирай го и го постни тук да го скиф и ний би, Ир  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия