Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 62-ра тема

  • 120 457
  • 742
# 630

tracy-t дали ще може рецептата за буритоса??
 Благодаря
Виж целия пост
# 631
bliznacite2004, Честит Рожден ден!   bouquet  Да си жива, здрава и много обичана! Тортичката ти е супер! Hug

При нас днес мекички от пшенично пълнозърнесто тесто и пак от него, питки.
 
Супичка от сьомга с топено сиренце и мусака без заливка, с кисело млекце.
 
Виж целия пост
# 632
bliznacite2004,честит рожден ден,мила!Бъди жива,здрава и много щастлива!   bouquet  bouquet  bouquet
МНого е хубава тортата ти!Страшно съм любопитна за вкуса й!Чакам да го опишеш после! Heart Eyes
Виж целия пост
# 633
Labrex ,моля те кажи точно как ги правиш накрая пирожките..и кога слагаш сиренето...разточваш ли топките или как  newsm78.Моите защо не станаха така хубави като твоите Embarassed....аз ги правих от икономичното тесто.Следващият път ще пробвам с другата рецепта,не се отказвам лесно,пък и всеки път като ги погледна при теб и ми се иска веднага да ги забъркам. Peace
Ето тези....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg14225710#msg14225710
Виж целия пост
# 634
Гелева, чудно меню! Heart Eyes
Виж целия пост
# 635
Вчера правих уличните мекици на Танита, невероятни са наистина, точно като тези, които помня купените. Не съм вярвала, че ще мога да направя домашни такива.
Танита, благодаря много за рецептата.
tracy_t много се радвам, майсторка си ти!  bouquet
Виж целия пост
# 636
Venetta, да ти е живо и здраво майчето!  bouquet Пропуснала съм нещо явно....... Embarassed Надявам се, че и ти си добре!  bouquet

Labrex, Hug Heart Eyes благодаря ти за милите пожелания. Аз съм настинала, дано ми мине по-скоро  Sad.
Виж целия пост
# 637
Labrex ,моля те кажи точно как ги правиш накрая пирожките..и кога слагаш сиренето...разточваш ли топките или как  newsm78.Моите защо не станаха така хубави като твоите Embarassed....аз ги правих от икономичното тесто.Следващият път ще пробвам с другата рецепта,не се отказвам лесно,пък и всеки път като ги погледна при теб и ми се иска веднага да ги забъркам. Peace
Ето тези....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.msg14225710#msg14225710


merydit, и двата вида ги оформям по един начин, като омеся тестото го правя на фитил, режа на парченца, дори не правя топчета вече. Вземам отрязаното тесто, разтеглям го на овална мекица с ръце, не голяма, горе-долу с дължина 8-10 см. Слагам предварително нарязани парченца сирене по средата, дори и натрошено да е, не пречи, защипвам крайчетата по дължина и после на плота  поотъркалвам с ръка да придобие формата на пирожка. Нещо  като на снимките. Не е трудно, бързо стават, може би защото съм се специализирала вече. Grinning
Ще ти станат, като си ги правила веднъж, вече знаеш какво не ти е харесало, въпреки че аз по снимката не разбрах, просто по форма бяха като че ли по-дълги и по-тънки от моите, но това едва ли е проблем. Пробвай, ще ти станат!  bouquet

Venetta , и аз съм така, стискам палци, ще ни мине, къде ще ходи!  bouquet
Виж целия пост
# 638
От мен тази вечер -Гъбена супа

Пилешки хапки с гъби и кашкавал
Виж целия пост
# 639
Честит Рожден ден на Близнаците, страхотна тортичка си спретнала, желая ти много здраве и щастие Hug

Венета, честити рожден ден на патерици и на твоята майка, да ти е жива и здрава и много да ви радва   bouquet

Pure Elexir, Леля Ог, рецептата за пилето с броколи си я харесах от любимите рецепти на Руми   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=416014.msg14155743#msg14155743
Виж целия пост
# 640
Гелева, страхотно ти изглеждат мекичките. Много ми се приядоха  Crazy.

У нас тази вечер - кюфтета на фурна и салатка:



Виж целия пост
# 641

Виж целия пост
# 642
Карагьоз на барбекю. Снимката е от трети март.Бяхме на едно хубаво място Joy
Другото е картофена салата , също от тогава.
Направих и мъфините на Labrex с овесени ядки, сушени кайсии, стафиди и орехи Peace
Ако оцелеят до утре сутрин ще ги снимам  bouquet
Сега ще ви разгледам хубаво, търся идея за торта Laughing
    ПП:Близнаците, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Тортата е много хубава. #Crazy
Пропуснала съм: Честит рожден ден и на майката на Венета. smile3525
Виж целия пост
# 643
Честит Рожден Ден на майката на Венета   bouquet
Близнаците,здравето и късмета да са винаги с теб! bdbaloni
Мариета,Гелева,Лабрекс,,esy,Цецето,леля ОГ,много вкусно у вас  Heart Eyes

Толкова се заплеснах по всички гозби,че забравих да си покажа и моите.

Кюфтета със зеленчуци      Картофено суфле



Докато направя снимка и то спадна,но не остана де
Виж целия пост
# 644
Беболина, заповядай рецептата за Буритос http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=448384.msg14476881#msg14476881
Линдита, хубави кюфтенца.
Гелева, вкусно вкусно и у вас. И у нас имаше мекички  Hug
Нордина, Лабрекс, чудесни мъфинки. Нордина, страхотно суфле, може ли рецептата?
Венета, разкошна торта, честит празник на майта ти. Дано следващата и всички останали години сте заедно на този прекрасен празник   bouquet
Селма, благодаря за комплимента, медовника е почти изяден вече (от мое величество  Joy Joy)
Илрай, пирожките ти са разкошни, и аз правих, но малко по-малки ми се получиха. Това естествено не попречи да бъдат веднага изядени  Mr. Green
Ето моите мекици и пирожки.
 
И отново пица, вкъщи се обожава


Лека и спокойна нощ от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия