Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 62-ра тема

  • 120 457
  • 742
# 645
  bouquet
Виж целия пост
# 646
Много вкусотии пак, момичета!  bouquet
Леля, Ог, благодаря, ще и кажа, ще се зарадва  Wink

Ивка, много апетитни рибки, ммм... Peace
Нордина, суфлето е разкошно! Simple Smile
Трейси, у вас пак вкусотии, браво!  chef

Нашата вечеря:

Пиле "Тикка Масала", с ориз Басмати
Виж целия пост
# 647
Близнаците, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава, обичана и щастлива   bouquet
Леля Ог-Нина, хич не ми се ще от таз вечершната ти салата, щото си имах такава  Laughing

зелена салата с филии с  аншоа със зехтин newsm68  домашно производство, страхотна



и Сиренова каша

Виж целия пост
# 648
bliznacite,всичко-най-хубаво пожелавам послучай Рожденния ден!    bouquet Heart Eyes
Лоис, страхотни тарталети и поздравления за публикацията!   bouquet
Пепика,много ми хареса венеца с кайма и лозови листа, и на Танита и Трейси супите с броколи,и на Нордина суфлето м...мм   Flutter
Леля Ог, мисля,че ще ти хареса Медовика   Blush

от тези дни -   бананов хляб  и пиле с меден лук на пеп-40, много вкусно    bouquet,едва успях да снимам едната терина, другата беше хапната моменталически    chef

Виж целия пост
# 649
Лелеее, съвсем изпуснах темата  Embarassed

Напоследък нямам много време за готвене и най-вече за спокойно сядане на масата - малката направо ни 'изпива соса' Simple Smile.  Ама какво да се прави, такъв ни е периода.

От мен една пъстърва на скара:

Виж целия пост
# 650
Всеки ден все по-вкусно става тук. Трейси за колко човека готвиш, че толкова бъроз свършва...да не би Даниел да е покарал и той на мекици и пирожки.  Laughing ивка...този карагьоз много хубавко препечен...направо бих си грабнала един.   Simple Smile
У нас зелен фасл с пилешко от снощи. Правих и един шоколадов терин, но стана пълна излагация, но каката доволна сама си го яде, че на мен никак не ми хареса.


  bouquet на патерица честит рожден ден на bliznacite2004...разкошен е този блог, откъдето ти е рецептата за тортата.  Simple Smile
Виж целия пост
# 651
Големи подстрекателки сте тук, тез пирожки ми влязоха под кожата днес!

Едни спагети Болонезе от мен

Виж целия пост
# 652
От мен печени картофи с млечно- чеснов сос, придържах се към една от вкусните рецепти на Блонди Wink:



И крем "Милена", рецептата е от темата с ресторантските вкусотии Heart Eyes:



bliznacite2004 , честит рожден ден на патерици Hug.
Виж целия пост
# 653
Няма ли да го оправят това,дето не се вижда кой пост на кого ?   Naughty

Страхотни гозби,момичета!И кремчетата,и рибите,и салатките...   smile3501

Аз нали съм без фото,само ви шпионирам... Mr. Green
Правих опити с телефон,но снимките са отврат...
Пица


Пангасиус на фурна


Кончиле с грах,пилешко и пармезан


Спокоен и весел уикенд!
И много и вкусни гозбички!   Hug

Виж целия пост
# 654
Добър ден на всички кулинарки.Страхотни неща сте приготвили,чак се чудя от коя чинийка да си взема първо.На рождениците желая живот и здраве
  bouquet
зелена салатка

руло Стефани със зеленчуци
Желая на всички Ви приятен ден и спокоен уикенд Grinning
Виж целия пост
# 655
Няма ли да го оправят това,дето не се вижда кой пост на кого ?   Naughty

Много е неприятно това, но като маркираш белезникавата ивица под Обобщение на Темите и над Вмъкни Цитат, излиза ника. Все едно е писано с бели букви и трябва да се маркира, за да се прочете.  bouquet
Виж целия пост
# 656
Даа,вярно ,става!
Лабрекс,     bouquet
Ама защо трябва да е трудно,като може да е лесно?!    Mr. Green   
Виж целия пост
# 657
Здравейте момичета и момче Grinning.
От вчера само две нещица ще покажа...правих бисквитена тортичка ....
и парченце...
правих и скалички за първи път,малко като форма не станаха така както аз искам,но важното е че на вкус са неповторими.... Grinning
Виж целия пост
# 658
merydit , много ми харесаха скаличките ти, как ги направи?
Виж целия пост
# 659
И аз да не пропусна  Crazy правих гевречетата на Лабрекс:

 Моите са с масло вместо мас и суха мая, пак станаха много мекички, благодаря за рецептата!

и пилешка пържола с естрагон и гарнитура брюкселско зеле с пармезан на Таннита (много ми стана любимо)

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия