моркови на пръчици

  • 50 260
  • 33
от известно време в повечето барове предлагат моркови на пръчки - поставени във високи чаши, на дъното на които има някакъв сос
опитвах какви ли не комбинации между лимон и вода, готовите сосове за салата с лимон и зехтин + вода, само лимон повечко... но все не се получава съвсем
някой да знае състава на тази течност?
Виж целия пост
# 1
Ня зная по ресторантите с какъв сос ги предлагат ,но тук най-често ги сервират с ренч дресинг.
Ето рецепти за такъв дресинг

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,790.msg5639.html#msg5639

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,790.msg5640.html#msg5640
Виж целия пост
# 2
Млечно-чеснов сос е според мен - майонеза, кисело мляко, чесън, копър, сол.
Виж целия пост
# 3
аз слагам само зехтин,лимонов сок и сол
Виж целия пост
# 4
Интересно ми стана какво представлява това.Сложете една снимка на тези моркови , да ги видим как изглеждат, моля.
Виж целия пост
# 5
Интересно ми стана какво представлява това.Сложете една снимка на тези моркови , да ги видим как изглеждат, моля.
Peace
Виж целия пост
# 6
моркови нарязани на дълго и топнати в марината на вкус/зехтин,лим.сок,сол/по заведенията е 4-5лв.чашката,в къщи почти без пари....
Виж целия пост
# 7
Аз не знам по принцип сурови ли се слагат  Thinking? И ако е така, не потъмняват ли много бързо?
Аз съм правила подобни моркови, когато са ни идвали гости, но ги сложих на скарата за 5 мин. Много вкусни станаха и хрупкави.
Виж целия пост
# 8
благодаря на всички за отговорите
морковите са сурови, а сосът категорично не е млечен или майонезен ... той е прозрачен на вид
но никога не са мазни, затова се съмнявам, че слагат зехтин ...има лимон, но има и още нещо ????
Виж целия пост
# 9
Знам ги и аз тези моркови  Grinning лимон, вода и сол е според мен, няма зехтин със сигурност. Яд ме е, че не питах навремето, в малко заведение беше и щяха да ми кажат.
Виж целия пост
# 10
благодаря на всички за отговорите
морковите са сурови, а сосът категорично не е млечен или майонезен ... той е прозрачен на вид
но никога не са мазни, затова се съмнявам, че слагат зехтин ...има лимон, но има и още нещо ????
След като са потопени само в единия край , не потъмняват ли в другия ?
Виж целия пост
# 11
ама че ме заинтиргувахте с тези моркови Thinkingама те салата ли се водят,предястие ли newsm78и на мене ми се искаше снимка,ама нямаааааааааа..........



портман,кажи мила в кое заведение е това,че аз наистина не съм срещала в менюта такива моркови Peace
Виж целия пост
# 12
Аз съм ги яла в един бар, в чаша тип за уиски, моркови на дълги пръчици, натопени в 1 пръст течност, като солетки в чаша  Wink Тъмно беше в бара, незнам дали почерняват.
Заведението вече не работи.
Виж целия пост
# 13
не потъмняват, защото се консумират бързо  Laughing
на много места ги предлагат, не са салата, а по-скоро мезе  (като ядките се поръчват)
последно ги хапвах в Шоколад, но на много места ги има - в Уест Парк в Лозенец, в едно ново (което преди беше Facebook) срещу басейн Спартак...общо взето в заведения Food&drink ги предлагат
Виж целия пост
# 14
Работила съм в бар. Морковените пръчици се приготвят от обелени моркови, нарязани на ивици с дебелината на солети. Атрактивно  хрупкаво мезе са... Приготвят се без зехтин само лимонов сок! Става да се поръсят и с лимонов концентрат.
...не се предлагат в менюто, обикновено са безплатни Simple Smile ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия